11 wskazówek jak palić trawkę po raz pierwszy

8 września 2022
Tutaj znajdziesz:
 • Czy można się naćpać za pierwszym razem, gdy pali się zioło?
 • Co się dzieje, gdy palisz zioło po raz pierwszy?
 • Jak palić zioło po raz pierwszy? 11 wskazówek jak palić trawkę po raz pierwszy
 • 3 najlepsze szczepy dla osób, które pierwszy raz palą marihuanę
 • FAQ związane z paleniem zioła po raz pierwszy
 • Przejdź do rzeczy

Twój pierwszy raz palenia zioła może być zarówno ekscytujące i zniechęcające doświadczenie, zwłaszcza jeśli nie wiesz, czego się spodziewać. Być może słyszałeś kilka strasznych historii od innych o ich pierwszym razie, tak jak słyszałeś o niektórych wspaniałych spotkaniach.

Prawda jest taka, że jeśli rozumiesz palenie zioła po raz pierwszy i czego się spodziewać, zrobisz to dobrze. Możesz pominąć niefortunną wpadkę i cieszyć się z tego ziołowego związku, pamiętając o kilku kluczowych punktach.

Dołącz do nas i porozmawiajmy o tym, czego możesz się spodziewać i o kilku ważnych wskazówkach dotyczących palenia zioła po raz pierwszy. Podzielimy się również naszym wyborem najlepszych odmian dla osób palących po raz pierwszy, aby zapewnić im jak najlepsze doświadczenia.

Zaczynajmy!

Trawka i joint

Czy można się naćpać przy pierwszym paleniu zioła?

Jeśli nigdy nie zetknąłeś się z tym wszechstronnym ziołem, często zadawane jest pytanie, czy można się naćpać za pierwszym razem paląc zioło?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Podczas gdy można się naćpać przy pierwszym paleniu zioła, nie każdemu się to

udaje. Nie ma na to jednoznacznego wytłumaczenia, ale najczęstsza teoria sprowadza się do doświadczenia - joint nie był zwinięty wystarczająco mocno lub nie był prawidłowo wdychany.

Naukowe wyjaśnienie jest takie, że receptory kannabinoidowe w mózgu nie są wystarczająco "wyszkolone", aby w pełni doświadczyć haju, gdy próbuje się zioła po raz pierwszy. Jeśli tak jest, minie kilka prób, zanim poczujesz efekty.

Nie usłyszysz od nas żadnych zastrzeżeń co do tego podejścia.

Ostatnią możliwością jest to, że osoby palące trawkę po raz pierwszy rzeczywiście doświadczają haju tak łagodnego, że pozostaje on niezauważony. Oczywiście, jeśli nie wiesz, czego się spodziewać po pierwszym paleniu zioła, prawdopodobnie przegapisz również znaki, nawet jeśli są one subtelne.

Nie da się przewidzieć, czego doświadczysz

podczas pierwszego palenia trawki, ponieważ wpływa ona na ludzi w różny sposób. Możemy jednak dostarczyć wszystkich informacji, które mamy, więc jesteś przygotowany i masz lepsze pojęcie o tym, czego się spodziewać.

Co się dzieje, gdy palisz zioło po raz pierwszy?

Zanim przystąpisz do swojego pierwszego palenia zioła i jego efektów, musisz zrozumieć, jak działa ono w twoim organizmie. System endokannabinoidowy (ECS) to sieć, która reguluje funkcje organizmu, takie jak sen, nastrój, apetyt i ból, gdy jest związana z receptorami.

Ponieważ fitokannabinoidy znajdujące się w chwastach są podobne do ECS, naśladowanie ich efektów jest bezproblemowe

. Rozważając, co się dzieje, gdy palisz zioło po raz pierwszy, ważne jest, aby wziąć pod uwagę przyjemne i niekorzystne efekty.

Efekty pierwszego palenia zioła

Podczas palenia zioła po raz pierwszy, możesz zauważyć, że THC aktywuje uwalnianie dopaminy w twoim ciele - tworząc

"szczęśliwy haj", tak jak miłość lub seks. Jeśli szukasz bardziej fizycznego efektu, powinieneś wybrać odmianę o wysokiej zawartości CBD.

Palenie zioła po raz pierwszy skutki uboczne

Być może słyszałeś wiele strasznych historii od innych o ich pierwszym paleniu zioła i innych mitach. Jednym z najbardziej niepokojących pytań wynikających z tych mitów jest "czy można przedawkować trawkę?". Na szczęście, nie można.

Podczas gdy przedawkowanie jest niemożliwe, możesz doświadczyć negatywnych skutków podczas palenia zbyt dużej ilości marihuany

. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym palaczem, czy próbujesz zioła po raz pierwszy, istnieje coś takiego jak "za dużo".

Niektóre wspólne efekty uboczne zbyt dużej ilości marihuany to:

 • Zwiększony niepokój, strach lub paranoja
 • Senność i ospałość
 • Nudności i wymioty
 • Silne uderzenia gorąca
 • Suche lub przekrwione oczy
 • Zwiększona częstość akcji serca
 • Obniżone ciśnienie krwi
 • Dezorientacja

Aby zapobiec tym nieprzyjemnym efektom, pamiętaj, że umiar jest kluczem

. Jeśli po raz pierwszy palisz trawkę, zacznij od małej ilości i zwiększaj spożycie powoli. Joint z marihuaną

Jak palić zioło po raz pierwszy? 11 wskazówek dotyczących palenia zioła po raz pierwszy

Chcielibyśmy móc powiedzieć, że Twoje pierwsze palenie trawki to tylko kwestia zwinięcia i zapalenia. Cóż, może tak być, ale zalecamy, że aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenie, powinieneś podjąć kilka dodatkowych działań.

Oto nasze najważniejsze wskazówki dotyczące palenia zioła po raz pierwszy:

1. Przygotuj się

Przygotowując się do pierwszego palenia trawki, powinieneś wziąć pod uwagę prawo dotyczące marihuany w Twoim stanie. Niektóre stany mają ścisłe przepisy dotyczące konsumpcji, więc upewnij się, że wiesz, co jest dozwolone, aby uniknąć kłopotów.

Następnie powinieneś przyjrzeć się temu, co się dzieje, gdy palisz trawkę po raz pierwszy. Zrozum możliwe efekty uboczne i jak sobie z nimi

radzić.

2. Kontroluj swoje otoczenie

Ponieważ doświadczenia podczas palenia marihuany po raz pierwszy mogą być różne, powinieneś upewnić się, że jesteś w bezpiecznym otoczeniu

. Unikaj zacienionych miejsc, w których możesz otrzymać dodgy weed.

3. Wyczyść swój kalendarz

Biorąc pod uwagę bardzo realną możliwość, że po pierwszym paleniu marihuany możesz zostać zablokowany na kanapie lub zemdleć, nie planuj wykonywania żadnych zadań

. Dopóki nie oswoisz się z marihuaną i jej wpływem na ciebie, wybierz raczej jasny harmonogram.

4. Nie pal w samotności

Otaczaj się przyjaciółmi, którym możesz zaufać, ponieważ nie wiesz, co się stanie, kiedy zapalisz marihuanę po raz pierwszy. To dodaje do środków bezpieczeństwa na wypadek, gdybyś zemdlał.

Oczywiście, niektóre szczepy mogą dać ci zastrzyk energii, więc najlepiej mieć przyjaciół w pobliżu na wypadek, gdybyś zdecydował się na spacer.

5. Pij dużo wody

Cotton mouth weed jest realną możliwością podczas palenia marihuany po raz pierwszy. Zapewnienie, że pozostaniesz dobrze nawodniony jest świetnym krokiem w zarządzaniu suchymi oczami, odwodnieniem, jednocześnie łagodząc bóle głowy i zmęczenie. Kolejną korzyścią jest to, że może pomóc złagodzić nieunikniony kaszel, który będziesz miał.

6. Upewnij się, że masz przygotowane jedzenie

Niezależnie od tego, czy palisz trawkę po raz pierwszy, czy jesteś doświadczonym uczestnikiem, chrupki są nieuniknionym efektem ubocznym. Zaopatrzenie się w przekąski wcześniej oznacza, że możesz się zrelaksować i cieszyć się h

ajem, a także powstrzyma cię przed kupowaniem pod wpływem impulsu.

7. Włącz jakąś muzykę

Jeśli myślisz, że muzyka wpływa na Ciebie, gdy jesteś trzeźwy, wyobraź sobie, co zrobi, gdy będziesz na haju!

Kiedy przygotowujesz się do swojego pierwszego palenia zioła i jego efektów, załaduj swoją playlistę ulubionymi utworami.

Jeśli jesteś bardziej wizualną osobą, teraz jest czas, aby zacząć oglądać swoje ulubione programy telewizyjne.

8. Zrób prawidłowy wdech

Częstym błęd em popełnianym przez osobypalące trawkę po raz pierwszy jest to, że nie wykonują one prawidłowego wdechu

. Pamiętaj, że jeśli nie bierzesz wdechu, to nie nabierzesz haju.

Jedną z naszych najważniejszych wskazówek dotyczących palenia zioła po raz pierwszy jest zrobienie jak najgłębszego w

dechu. Wypełnij swoje płuca wspaniałym dymem, aby uzyskać pełne efekty wybranej odmiany. W końcu nie chcielibyście zmarnować dobrego zioła poprzez jego połowiczne wykorzystanie. Prawda? Palenie marihuany

9. Poznaj swoje ograniczenia

Nie ma jednoznacznego sposobu, aby wiedzieć, czego można się spodziewać po pierwszym paleniu marihuany - możesz być w połowie drogi na księżyc po jednym zaciągnięciu się, lub być trzeźwy po pełnym joincie.

Jedynym sposobem na poznanie swoich granic jest powolne rozpoczynanie i odnotowywanie wszelkich zmian, które odczuwasz

. Jeśli ogólnie masz niską tolerancję na leki lub alkohol, można bezpiecznie założyć, że tak samo będzie z trawką.

10. Wyciągnij wnioski z doświadczeń

Jak wspomniano, jeśli jest to twój pierwszy raz, powinieneś zacząć powoli i zwracać uwagę na wszelkie zmiany, których doświadczasz. Te informacje pomogą Ci uniknąć powtórzenia złego doświadczenia.

Uczenie się na podstawie swoich doświadczeń może pomóc ci nauczyć się, jak wytrzeźwieć od chwastów następnym razem, gdy masz coś nieoczekiwanego do tendencji.

11. Bądź przygotowany na nowy związek

Palenie trawki po raz pierwszy może być początkiem pięknego związku - jeśli zaczyna się na dobrej stopie, że jest. Korzyści płynące z konsumpcji zioła są niezaprzeczalne, a w przypadku użytku rekreacyjnego chodzi o przyjemność.

Zastosuj się do tych wskazówek dotyczących palenia zioła po raz pierwszy, a będziesz na drodze do związku z ziołem na całe życie. Kto wie? Może nawet znajdziesz się w stanie gotowości do uprawiania własnych roślin!

Różne sposoby na palenie zioła po raz pierwszy

Kiedy zrozumiesz, jak palić zioło po raz pierwszy, musisz również przyjrzeć się różnym metodom, aby to zrobić. Pamiętaj, że każda technika zapewnia różne efekty fizjologiczne i psychiczne, ponieważ intensywność jest różna.

Spójrzmy na niektóre z opcji palenia zioła po raz pierwszy:

 • Jointy są typowym wyborem dla osób palących zioło po raz pierwszy. Wystarczy zawinąć zmielone zioło w papier do pal enia i zapalić. Moc zależy od szczepu, którego użyjesz.
 • Blunty są podobne do jointów, ale używają liści tyt oniu zamiast papieru do palenia i są większe. Tytoń zwykle dodaje do brzęczenia.
 • Spliffy to hybryda papierosa i jointa. Jeśli wybierzesz ją na pierwsze palenie zioła, efekty będą kombinacją tych materiałów. Tytoń powoduje początkowe pobudzenie, a marihuana zapewnia fizjologiczny i psychiczny haj.
 • Fajki to akcesoria do palenia wykonane ze szkła, metalu, drewna, silikonu lub gliny. Oczywiście, możesz również użyć przedmiotów gospodarstwa domowego, takich jak butelki po wodzie, puszki lub owoce - słyszałeś kiedyś o owocowym bongu? Śmiało, dodaj trochę jabłkowego smaku do swojego pierwszego palenia trawki.
 • Bonga są prawdopodobnie najbardziej popularnymi akcesoriami do palenia, które zapewniają gładsze doświadczenie podczas pierwszego palenia. Wzory i materiały mogą być bardzo różnorodne, ale oferują niewielką dyskrecję, więc graj bezpiecznie i pal swoje bonga w pomieszczeniach.
 • Vaporizers produkują parę z substancji roślinnych lub olejków, zapewniając zdrowszą opcję niż palenie. Zachowaj ostrożność, jeśli używasz tej metody po raz pierwszy, ponieważ może ona mieć silniejsze działanie.
 • Dab/oil rigs są podobne do wapowania, podgrzewając olej lub koncentrat, aby uwolnić pary. Podobnie jak w przypadku wapowania, dabbing jest zdrowszą opcją, ale jest bardzo silny i nie jest zalecany dla osób palących trawkę po raz pierwszy.
Palenie w bongu

3 najlepsze szczepy dla początkujących użytkowników marihuany

Wybór odpowiedniej odmiany do pierwszego palenia zioła jest tak samo ważny jak środowisko, w którym to robisz. Jeśli weźmiesz coś zbyt mocnego, nie będziesz cieszyć się doświadczeniem i może to sprawić, że nie spróbujesz ponownie.

Oto nasza lista trzech najlepszych odmian odpowiednich dla osób palących po raz pierwszy.

1. CBD Super Lemon Haze (1:1) Feminizowana

Aby uzyskać zrównoważone doświadczenie

przy pierwszym spróbowaniu zioła, nie można się pomylić z CBD Super Lemon Haze (1:1) Feminized. Jak sama nazwa wskazuje, ta kusząca odmiana ma stosunek CBD:THC 1:1 przy 10%.

Wraz z jej pysznie słodkim i pikantnym smakiem, doświadczysz fali relaksu, która zapewni również zastrzyk energii.

CBD Super Lemon Haze (1:1) Feminizowana

2. CBD White Widow Autoflower

Kolejną imponującą odmianą, którą warto wypróbować podczas pierwszego palenia zioła, jest CBD White Widow Autoflower. Chociaż stosunek CBD do THC nie jest zrównoważony, jej efekty są.

Przy 8% CBD i 5% THC doświadczysz głębokiego fizycznego relaksu

. Nie daj się jednak zwieść, świeże, kwiatowe zapachy wystarczą, aby pobudzić wszystkie twoje zmysły. CBD White Widow Autoflower

3. CBD Harlequin

CBD Harlequin ma imponujący stosunek CBD:THC, który sprawi, że poczujesz się jak wtulony w puszystą chmurę. Przy poziomie CBD wynoszącym około 18% doświadczysz błogiego, głębokiego relaksu. Poziom THC na poziomie 1% jest wystarczająco niski, aby zapewnić umysłowy haj bez katapultowania się przez stratosferę.

Jest to fantastyczna odmiana na pierwsze palenie zioła, ponieważ zapewnia wystarczającego kopa bez bycia przytłoczonym

. CBD Harlequin

Najczęściej zadawane pytania dotyczące palenia zioła po raz pierwszy

Jak w przypadku każdego pierwszego doświadczenia, prawdopodobnie masz milion palących pytań. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na większość z nich w tym przewodniku. Oto kilka naszych najczęściej zadawanych pytań od innych palaczy pierwszego razu jako bonus.

Dlaczego nie można się naćpać za pierwszym razem paląc zioło?

Rzeczywiście, nie wszyscy osiągają wysoki

poziom podczas palenia zioła po raz pierwszy. Nie ma ostatecznego wyjaśnienia dlaczego, ale mamy kilka teorii:
 • Zła praktyka palenia - nie wdychanie prawidłowo lub nie zwijanie jointa wystarczająco mocno.
 • Ciało potrzebuje czasu, aby dostosować swoje receptory kannabinoidowe.
 • Ziele niskiej jakości.
 • Efekty były zbyt łagodne, aby je zauważyć.

Jak długo trwa rekonwalescencja po ziołolecznictwie?

Haj po pierwszym paleniu może trwać od 2 do 10 godzin

. Ramy czasowe zależą od odmiany, którą wybrałeś i od tego, ile jej spożyjesz. Oczywiście, jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców z szybkim metabolizmem, to czas ten będzie bliższy 2 godzinom.

Co robisz, gdy jesteś na haju po raz pierwszy?

Jest tylko jedna rzecz do zrobienia, kiedy po raz pierwszy się naćpasz - ciesz się tym! Zastosuj się do wskazówek, które podaliśmy, a przekonasz się, że będziesz miał niezapomniane doświadczenie paląc trawkę po raz pierwszy.

Jeśli masz przygotowaną muzykę, programy telewizyjne, przekąski i wodę, wszystko, co pozostaje do zrobienia, to usiąść, zrelaksować się i cieszyć się podróżą.

Zioło pączek

Zabieraj się do roboty.

Teraz, gdy jesteś uzbrojony w nasze najlepsze wskazówki dotyczące palenia zioła po raz pierwszy, jesteś gotowy do zapalenia go!

Pamiętaj, aby wybrać swój szczep, upewnić się, że masz bezpieczne środowisko z przyjaciółmi, którym możesz zaufać, i mieć swoje zapasy gotowe. Nie pozwól, aby mity i dezinformacja odstraszyły Cię od tego, co może być zabawą i korzystnym związkiem.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, dołącz do naszej społeczności hodowców i palaczy. Jeśli uważasz, że jesteś gotowy, aby zacząć uprawiać swoje własne zapasy, przejrzyj szeroką gamę nasion, które sprzedajemy w Homegrown Cannabis Co.

Zacznij uprawiać, nigdy nie wiesz, co tracisz, dopóki nie spróbujesz.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz