6 gier planszowych o marihuanie, których musisz spróbować z przyjaciółmi

6 grudnia 2021

Hej! Może nadszedł czas, aby faktycznie wytrzeć twarz z ekranu komputera/telewizora/telefonu i zebrać przyjaciół na trochę zabawy. Proponujemy trochę dobrego, modnego czasu spędzonego razem z twoimi naćpanymi przyjaciółmi podczas gry w grę planszową o marihuanie.

To prawda. Marihuanowe gry planszowe są w sam raz dla takich niesamowitych ludzi jak ty. Wszystkie są z prawdziwymi planszami. Takimi, które można położyć na stole i zebrać się wokół nich! Mniej Netflixa, więcej czasu razem.

Jasne, możesz grać w wiele gier online. Ale nie o to tu chodzi. Spróbuj użyć swojego mózgu, swoich rąk, swoich przyjaciół, weź kilka przekąsek i swoje ulubione odmiany zioła. Te gry na pewno wywołają uśmiech na twojej twarzy. I może po prostu będziesz miał trochę zabawy.

Gry planszowe o marihuanie

Farma trawki

Wyhoduj zioło w swoim salonie! Przezabawny list miłosny do kultury trawki. Załóż hodowlę, zbierz trochę pączków i zostań najwyższym graczem!

Po ogromnym sukcesie ich gry online na Facebooku i aplikacji Pot Farm, mózgowcy stojący za tą głupią grą o trawce wystartowali jako Kickstarter. Teraz stworzyli wersję gry planszowej! Gra pozwala każdemu graczowi na zbieranie własnych plonów trawki poprzez zbieranie kart i żetonów, aby uzyskać ostateczny wzrost. Oczywiście, trzeba uważać na Ranger Dick i gównianych sąsiadów. Ten, kto wyhoduje najwięcej godnych pieniędzy ziółek, wygra grę. Od dwóch do czterech graczy. Kup tutaj.

Stoner Fluxx

Fully Baked Ideas, "bardziej dorosły" imprint od Looney Labs. via Purple Pawn

Ta gra to świetna zabawa, zwłaszcza gdy jesteś na haju. A zasady zmieniają się prawie przy każdej rozgrywce. Z każdym losowaniem, gracze mogą być wyzwani z celami takimi jak Party Time, Snack Your Way to Victory, i oczywiście Special Brownies. Jest nawet karta, która sugeruje wzięcie bucha. To zabawna, szybka gra, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. W tej grze chodzi o to, żeby palić, jeść i śmiać się z przyjaciółmi. I hej, część dochodów idzie na zakończenie prohibicji marihuany. Od dwóch do sześciu graczy. Kup tutaj.

Game of Zonk

Jednopłytowy CD w przezroczystym pudełku z grą ZonK z jednostronicową rozkładówką zawierającą zasady i grafikę gry planszowej. 5 DICE w grzbiecie CD, więc gra może być odtwarzana natychmiast po otrzymaniu go w mailu. via Zonk

Ta klasyczna gra w kości była przekazywana z pokolenia na pokolenie i jest całkiem prosta. Rzucaj, aby zobaczyć, kto pierwszy zdobędzie 10,000 punktów i pal dużo zioła. Prawdziwa zabawa w Zonk polega na jedzeniu, piciu, paleniu i śmiania się w trakcie gry. To ziołowa tradycja. Kup tutaj.

Lords of Cannabis

Ta gra sprawi, że ty i twoi przyjaciele będziecie siedzieć całą noc, grając i paląc niekończące się ilości trawki, ponieważ może być tylko jeden prawdziwy Władca Konopi. via Stoner Info

Jeśli lubisz Osadników z Catanu, lub jakąkolwiek inną grę strategiczną, pokochasz Lords of Cannabis. Nawet jeśli jesteś naprawdę naćpany. Chodzi o to, aby podbić rynek marihuany za pomocą strategii, ryzyka, handlu i wpływów. Będziesz musiał unikać glin i mafii, jednocześnie budując swoje własne imperium. Od dwóch do czterech graczy. Kup tutaj.

THC Gra

THC The Game to gra, w której gracze poruszają się po kolorowej, psychodelicznej planszy, aby wykonać zabawne, tematyczne zadania i wyzwania. via Groupon

Ta gra jest stworzona do grania podczas silnego zażywania THC. Gracze kręcą się i poruszają po planszy, aby wykonać skandaliczne zadania. Spróbuj wypluć z siebie obłędny język i siłuj się na kciuki ze swoim przyjacielem. Gracze mogą nawet wymyślać wyzwania przed rozpoczęciem gry, a te mogą być tak paskudne lub absurdalne, jak tylko chcesz. Więcej trawki sprawia, że ta gra jest jeszcze fajniejsza. Od dwóch do czterech graczy. Kup tutaj.

Weed-Opoly

Weed-Opoly to gra planszowa, w której Twój traktor jedzie przez farmę marihuany i próbuje dotrzeć do "Końca naćpany" jako pierwszy. Jeśli Ci się uda, zostaniesz szefem Weedopolist. via Szachy i Gry

Zadzieraj z przyjaciółmi i zostań Weedopolist (jak, głowa chwastów na świecie) i zrób wszystko, aby zdobyć władzę. Chociaż ta gra opiera się na szczęściu, to wciąż jest dużo zabawy nawigując swoją drogę przez dziki świat chwastów. Możesz nawet wylosować kartę, aby wziąć lub dać toke. Chodzi o to, aby się naprawdę naćpać i zostać głównym mistrzem zioła Brzmi zabawnie, prawda? Od dwóch do czterech graczy. Kup tutaj.

Uwaga: Get tak wysokie, jak to możliwe, podczas gry w te gry.

0 0 głosowanie Ocena artykułu

Komentarze (0)

Zostaw komentarz