Afghan Autoflower Seeds

6 grudnia 2022

Nasiona Afghan Autoflower

 • Wszystkie nasze Autokwiaty są feminizowane
 • 100% potomek indica landrace
 • Wysoki poziom THC w kierunku 20%.
 • Łatwa uprawa wewnątrz i na zewnątrz
 • Wspaniała odmiana dla relaksu i odprężenia

Nie ma nic lepszego niż silna indica, która pomoże ci się zrelaksować pod koniec długiego dnia, a Afghan jest najlepszą z najlepszych. Auto Afghan jest popularną, silną odmianą indica, przygotowaną do zapewnienia ciężkiego haju. Bez względu na to, czy zmagasz się z napiętymi mięśniami, czy niespokojnym umysłem, te nasiona marihuany pomogą ci wyhodować potężną indicę, która pomoże ci się całkowicie zrelaksować.

Afghan jest doskonałą odmianą dla każdego, kto kocha indicę, ponieważ jest całkowicie czysta, bez żadnego dziedzictwa sativy. Te feminizowane nasiona marihuany produkują kompaktowe rośliny z poziomem THC od 15% do 20% w roślinach marihuany automatycznie kwitnących.

Nasiona autoflower są jednym z najlepszych możliwych wyborów dla nowych hodowców lub osób, które mają małą przestrzeń. Rośliny pozostają małe, nawet gdy są pełne ciężkich pąków. Ich czas kwitnienia jest automatyczny, co jest preferowaną i łatwą metodą dla nowych hodowców chwastów. Uprawiaj je o każdej porze roku, w pomieszczeniach zamkniętych. Kwitną w ciągu kilku tygodni, dzięki czemu nasiona Afghan Autoflower są świetnym sposobem na wyciśnięcie większej ilości zbiorów z twojego roku.

Rodzaj rośliny 100% indica
THC Do 20%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Kontynentalny | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Kompaktowa
Faza wegetacyjna 3 do 4 tygodni
Czas wzrostu 7 do 10 tygodni
Plony 4 do 11 uncji z rośliny
Smak i zapach Ziemisty | Ziołowy | Ostry | Pikantny | Słodki | Drzewny
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Głodny | Odprężony | Senny

Pochodzenie odmiany Afghan Autoflower

Afghan nie jest zbytnio oddalony od swoich dzikich korzeni indica. Korzenie tej odmiany można odnaleźć w oryginalnych roślinach Aghani dziko rosnących w wysokich górach Hindu Kush. Ta indica pochodzi z Pakistanu i Afganistanu, a ludzie z tego obszaru używają jej do produkcji niezwykle mocnego haszyszu. W rzeczywistości, jest to prawdopodobnie miejsce, gdzie haszysz i rośliny indica pochodzą w pierwszej kolejności.

Sama odmiana afgańska jest udoskonalona przez wieki selektywnej hodowli oryginalnej afgańskiej marihuany. Rezultatem jest niezawodna, kusząca odmiana marihuany z ogromnymi kwiatami, twardymi bryłkami i mnóstwem błyszczących, lepkich trichomów.

Autokwitnąca odmiana Afghan idzie dalej w kierunku tej odmiany indica. Zamiast wymagać naturalnych cykli słonecznych lub zaangażowanego ogrodnika do odtworzenia cyklu świetlnego, automatycznie kwitnące rośliny konopi zakwitną w tym samym czasie bez względu na wszystko. Ułatwia to uprawę i daje niezawodny okres kwitnienia. Ustalony czas kwitnienia oznacza, że jesteś mniej podatny na porażki, a twoje afgańskie nasiona marihuany są gwarantem wspaniałych zbiorów, bez względu na to, jak mała jest twoja przestrzeń i jak małe masz doświadczenie.

Uprawa Afghan Autoflower Seeds

Rośliny Afghan Autoflower są łatwe w uprawie wewnątrz i na zewnątrz. Rośliny pozostają kompaktowe, osiągając średnio nieco mniej niż dwie stopy wysokości. Jednak pomimo małych rozmiarów, te nasiona Cannabis nadal produkują rozsądną ilość bud na roślinę. Połączenie tej marihuany z oryginalnymi, dzikimi roślinami Cannabis sprawia, że jest to roślina odporna i zdolna do adaptacji. Jej feminizowane genetyki autoflower tylko to poprawiają.

Niezależnie od tego, czy uprawiasz ją na zewnątrz czy w pomieszczeniach, spodziewaj się zbiorów po około ośmiu tygodniach. Jak wszystkie odmiany automatycznie kwitnące, automatycznie kwitnąca marihuana Afghan nie wymaga określonych cykli świetlnych do wzrostu. Te automatycznie kwitnące rośliny rosną również z nasion feminizowanych, więc nie musisz się martwić o marnowanie czasu na odmiany, które nie produkują kwiatów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przeczytaj nasze instrukcje dotyczące kiełkowania, aby jak najlepiej wykorzystać nasiona Afghan.

Chociaż rośliny pozostają małe, Afghan auto może się rozrosnąć. Zwróćcie uwagę na podszycie waszych roślin Cannabis i rozważcie lekkie przycięcie, jeśli wyglądają na zbyt gęste. Jednak, jak pokazuje wiele recenzji odmiany Afghan Autoflower, odmiany automatycznie kwitnące nie reagują dobrze na trening pod wysokim ciśnieniem, ponieważ nie mają czasu na regenerację przed kwitnieniem. Zamiast tego, zapewnij swoim roślinom marihuany dużo światła i składników odżywczych oraz utrzymuj stały przepływ powietrza, aby uniknąć problemów ze szkodnikami.

Preferowany klimat

Te nasiona Cannabis najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na uprawę na zewnątrz, Afghani Cannabis radzi sobie najlepiej w umiarkowanym klimacie i umiarkowanej wilgotności. Pamiętaj, że Afghani Weed jest odmianą Hindu Kush, która pochodzi z gór Hindu. To sprawia, że jest bardziej odporna na zimno niż szczepy sativy, choć nadal powinna być utrzymywana w temperaturze powyżej 55 stopni Fahrenheita w nocy i zbierać rośliny zanim spadnie mróz.

Karmienie Afghan Autoflower

Autokwitnąca odmiana afgańska dobrze reaguje na składniki odżywcze. Odwiedź dział z odżywkami, aby znaleźć odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom marihuany:

 1. Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 2. Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Hodowcy będą zachwyceni niskimi plonami i niezawodnym okresem kwitnienia odmiany Afghan. W ciągu 10-14 tygodni można uzyskać do piętnastu uncji bud na metr kwadratowy rośliny. W uprawie outdoor można spodziewać się pięciu do sześciu uncji bud na roślinę Cannabis. Tak czy inaczej, spodziewajcie się mocnych, lepkich buds pełnych trichomów.

Doświadczenie z odmianą Afghan

Konopie afgańskie są ulubioną odmianą wielu miłośników indica, i to nie bez powodu. Rośliny te są czystą indicą i są również silne. To sprawia, że są doskonałym wyborem dla osób szukających spokojnego, rozluźniającego mięśnie haju indica bez efektu rozedrgania, który występuje w odmianach sativa.

Ta recenzja opiera się na odmianie feminizowanej, atrybuty mogą się nieco różnić w przypadku odmian automatycznie kwitnących.

Wielu użytkowników donosi, że ta odmiana indica zapewnia efekt euforii i radosnego haju, który jest szybko równoważony przez pyszne, trwałe uderzenie w ciało. Nie musisz być przykuty do kanapy, ale na pewno będziesz zrelaksowany i poczujesz się świetnie. Ponieważ słodkie pobudzenie ciała jest znacznie silniejsze niż efekt umysłowy, jest to świetny wybór, jeśli musisz załatwić sprawy bez konieczności poruszania się.

Dla niektórych afgańskie zioło może być dość silne. Nadmierne spożywanie tej odmiany może prowadzić do sporadycznych, rzadkich reakcji niepożądanych, takich jak łagodne zawroty głowy, suchość oczu i ust oraz sporadyczne bóle głowy. Wiele osób odczuwa również nudności, więc miejcie w pobliżu jakieś przekąski, gotowe do użycia.

Afgański zapach i smak

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś dobrego haszyszu, to zapach afgańskiego ziela będzie natychmiast znajomy. Natychmiastowe wrażenie to silna, aromatyczna ziemia z ziołowym podtekstem. Można też wyczuć lekką słodycz kwiatową, która równoważy ten zapach. Tymczasem słodki, ziemisty smak jest łagodny i rzadko powoduje kaszel.

Oczekujcie kremowego, ziemistego i drzewnego wdechu. W miarę obcowania z tą odmianą, nuty ziołowe i słodka ziemistość będą się pojawiać, podobnie jak odrobina przypraw na wydechu.

Zastosowanie odmiany Afghan Autoflower

Jeśli chodzi o zastosowanie terapeutyczne, Afghan jest popularną odmianą zioła. Dzieje się tak, ponieważ jest to silna indica. Odmiany z dominacją indica i indica są doskonałym wyborem dla każdego, kto zmaga się z przewlekłym bólem lub dyskomfortem, a Afghan Cannabis nie jest inna. Ci, którzy cierpią na długotrwały, uporczywy ból, czerpią ogromne korzyści z jej efektów przeciwbólowych. Ta odmiana marihuany może również rozluźnić napięte mięśnie i zmniejszyć stan zapalny, który prowadzi do bólów, powodując, że wiele osób z artretyzmem lub napięciowymi bólami głowy przysięga na jej stosowanie.

Afgańska marihuana może również pomóc w bezsenności, ułatwiając zasypianie, ponieważ twoje ciało jest zrelaksowane, a umysł spokojny. Delikatna błogość oferowana przez tę automatycznie kwitnącą indicę może zmniejszyć niepokój i odwrócić uwagę od nieszczęśliwych myśli. Zamiast martwić się i stresować rzeczami, skupiasz się na tym, co naprawdę ważne: relaksie i potencjalnie dobrym śnie.

Kupno nasion Afghan Autoflower

Możesz kupić nasiona Afghan Autoflower w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Kiedy kupujesz Afghan Autoflower, oferujemy:

 1. Dyskretną wysyłkę i obsługę
 2. Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 3. Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 4. Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz