Banana Kush Nasiona

28 listopada 2022

Banana Kush Seeds

 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów
 • 60% indica 40% sativa hybrid
 • Szybko kwitnąca roślina dla szybkich rezultatów
 • Wysoki poziom THC do 27%.
 • Zapewnia euforyczne i podnoszące na duchu efekty

Kalifornia jest znana na całym świecie z jakości swojego ziela. Wiele odmian, które znasz i kochasz, pochodzi z tego stanu, a Banana Kush autoflower jest tego doskonałym przykładem. Ta owocowa odmiana hybrydowa została po raz pierwszy wyhodowana w Złotym Stanie i szybko zyskała reputację zapewniającej niskociśnieniowy, euforyczny haj. Połączenie intensywnego bananowego zapachu i równie mocnego, długotrwałego haju sprawia, że ta odmiana z dominacją indica jest ulubioną na całym świecie.

Rodzaj rośliny 60% indica 40% sativa
THC Do 24%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Stepowy
Wielkość rośliny Średnia
Faza wegetacyjna 3 do 4 tygodni
Czas kwitnienia 7 do 10 tygodni
Plony 5 do 15 uncji z rośliny
Smak i zapach Bananowy | Słodki
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężający | Uniesiony

Opis ten oparty jest na odmianie feminizowanej, atrybuty mogą się nieco różnić w przypadku odmian automatycznie kwitnących.

Pochodzenie Banana Kush Autoflower

Ta odmiana jest mieszanką 60/40 z dominacją indica. Oryginalna Banana Kush jest połączeniem Ghost OG, Skunk Haze i potencjalnie nawet OG Kush. Ten szczep był projektem Cali Kush i może produkować poziom THC aż do 27%. Wersja automatycznie kwitnąca jest wynikiem dodania genetyki Ruderalis, tworząc smaczną odmianę, która jest niezwykle łatwa w uprawie.

Automatycznie kwitnący Banana Kush powstał w wyniku skrzyżowania gatunku Ruderalis z odmianami indica lub sativa. Ruderalis pochodzi z Syberii i ze względu na swoje surowe środowisko, rozwinęła się w wytrzymałą roślinę, która sprawdza się w wielu sytuacjach. Aby pomóc w krótkim okresie wzrostu, rośliny Ruderalis kwitną szybko, nawet bez zorganizowanego cyklu świetlnego. Ich potomkowie, rośliny automatycznie kwitnące, robią to samo.

Uprawa roślin automatycznie kwitnących Banana Kush

Rośliny samokwitnące Banana Kush są krótkie i zwarte, więc doskonale nadają się do uprawy w mniejszych pomieszczeniach. Nie zaleca się przycinania roślin autokwitnących, ponieważ nie można przedłużyć ich fazy wzrostu. Zamiast tego, zastosowanie strategii uprawy Sea of Green pomoże wam uzyskać jak najwięcej z waszych roślin. Możecie zapakować te rośliny tak blisko, jak w odległości jednej stopy od siebie, jeśli macie jasne oświetlenie.

Nasiona automatycznie kwitnące Banana Kush są łatwe w uprawie nawet dla nowych hodowców, ponieważ nie są wrażliwe na cykle świetlne. Rośliny te kwitną szybko i niezawodnie, co czyni je idealnym wstępem do odmiany Banana Kush.

Preferowany klimat

Rośliny automatycznie kwitnące mogą być uprawiane w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Owocowa roślina Banana Kush docenia ciepłe temperatury. Idealnie, utrzymuj przestrzeń uprawną między 68 a 80 stopni Fahrenheita, aby uzyskać najlepsze wyniki. Jest to możliwe do osiągnięcia na zewnątrz w wielu miejscach, lub można stworzyć odpowiednie środowisko w szklarni.

Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku roślin automatycznie kwitnących Banana Kush jest wilgotność. Ponieważ te rośliny są kompaktowe i krzaczaste, mogą czasami rozwijać pleśń w wysokich poziomach wilgotności. Dla najlepszych wyników, utrzymać poziom wilgotności na około 40% i utrzymać stabilny przepływ powietrza.

Karmienie Banana Kush

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby dobrać odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Wewnątrz lub na zewnątrz, automatycznie kwitnące rośliny Banana Kush będą gotowe do zbiorów w 10 do 14 tygodni. Ponieważ rośliny pozostają małe, spodziewaj się zbiorów pomiędzy 5 a 15 uncji z rośliny indoor. Na zewnątrz, można uzyskać 4 do 6 uncji z rośliny, zwłaszcza w ciepłe noce.

Doświadczanie Banana Kush

Haj Banana Kush jest imponująco ciężki w efektach sativy, chociaż genetycznie jest zdominowany przez indica. Dzieje się tak, ponieważ genetyka Haze jest silna. W połączeniu z innymi odmianami macierzystymi, Banana Kush zapewnia euforyczny, upojny haj, który zapewnia prawdziwie chłodne wibracje. Jeśli dodamy do tego relaksujące działanie indica, nie ma nic dziwnego w tym, że ta odmiana jest ulubioną na Zachodnim Wybrzeżu.

Większość ludzi uważa, że Banana Kush podnosi na duchu. Artyści cenią Banana Kush za jej energetyczne, twórcze efekty. Jednak, jak każda odmiana, która pomaga zrelaksować ciało, może czasami prowadzić do senności. Z drugiej strony, użytkownicy wrażliwi na sativę mogą czasami być tak kreatywni, że popadają w paranoję. Najłatwiejszym sposobem na uniknięcie obu tych efektów ubocznych jest ograniczenie dawki - zacznijcie od lekkiej, a następnie zwiększajcie ją. W przeciwnym razie trzymaj w pobliżu szklankę wody, aby uniknąć suchości w ustach.

Smak i zapach Banana Kush

Banana Kush poznasz, kiedy ją zobaczysz - jest jasnozielona i pokryta puszystymi złotymi włoskami. Zapach jest niepowtarzalny: jak banany, świeże i ciepłe od słońca. Pod tym kryją się również nuty owoców tropikalnych, połączone z nutami ostrej ziemi.

Smak podąża za zapachem, mocno przypominając tropikalne smoothie o smaku bananowym. Kremowy, owocowy smak jest silny w każdym puszczonym dymku. Bananowy smak jest najsilniejszy na wydechu i w posmaku, co daje pewność, że wiesz, co właśnie paliłeś.

Zastosowanie Banana Kush

Banana Kush jest zrównoważoną mieszanką efektów sativy i indica, co sprawia, że jest doskonałym wyborem do celów terapeutycznych i rekreacyjnych. Euforyczny impuls płynący z haju jest doskonałym sposobem na złagodzenie objawów stresu lub depresji. Tymczasem odprężający haj w ciele jest pomocny przy napięciu mięśni, bólach i ogólnym bólu. Jest również znana z poprawy apetytu i zmniejszenia nudności.

Jeśli potrzebujesz zastrzyku energii, Banana Kush pomoże Ci wstać i iść, zamiast przykuwać Cię do kanapy. Ci, którzy lubią dobry dzienny szum, będą czuć się z Banana Kush przez cały dzień.

Kup Banana Kush Autoflower Seeds

Możesz kupić nasiona Banana Kush Autoflower w oddzielnym opakowaniu 5, 10 lub 20 nasion.

Dzięki naszym pakietom różnorodnych nasion, otrzymasz najlepszą cenę za swoje pieniądze! Kup tę odmianę z 40% zniżką w:

 • Autoflower Snack Mix, w tym Gelato i Cheese
 • Feminizowana mieszanka owocowa zawierająca Blackberry Kush i Mango Kush.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion automatycznie kwitnących Banana Kush oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym dziale wsparcia.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz