Blue Dream Odmiana Autokwitnąca

10 grudnia 2022

Blue Dream Odmiana Autokwitnąca

 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanego bud
 • 20% indica 80% sativa hybrid
 • Wysoki poziom THC do 21%.
 • Stałe, duże zbiory
 • Łatwy do osiągnięcia haj do codziennego użytku

Chcesz uprawiać odmianę o wysokiej zawartości THC, która zapewnia całodzienny, uspokajający haj? Nie tylko pokochasz zbiory tej pięknej rośliny, ale także jej uprawę. Blue Dream Auto jest automatycznie kwitnącą wersją kalifornijskiego klasyka z dominacją sativy, Blue Dream. Jej genetyka ruderalis sprawia, że jest wystarczająco mała, aby uprawiać ją w dowolnym miejscu, a kwitnie w 10-14 tygodni, niezależnie od warunków świetlnych.

Rodzaj rośliny 20% indica 80% sativa
THC Do 21%
CBD Do 2%
Trudność Łatwa
Klimat Indoors|Umiarkowany |Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Mała
Faza wegetacyjna 3 do 4 tygodni
Czas kwitnienia 7 do 10 tygodni
Plony 5 do 15 uncji z rośliny
Smak i zapach Jagodowy | Ziemisty | Ziołowy | Słodki | Waniliowy

Pochodzenie Blue Dream Autokwitnąca

Blue Dream Autokwitnąca jest krzyżówką wytrzymałej ruderalis i hybrydy z dominacją sativy, Blue Dream. Jej rodzic Blue Dream jest w 80% sativą, ale znaną z relaksujących wibracji. Blue Dream jest popularną odmianą terapeutyczną, którą wielu nazywa idealnym szczepem kalifornijskim (zarówno pod względem uprawy, jak i efektów). Wywodzi się ona z odmian Blueberry i Super Silver Haze.

Drugi rodzic Blue Dream Auto, ruderalis, rośnie dziko w całej Azji Środkowej i Rosji. Jest ceniona za swoje zdolności do automatycznego kwitnienia. Chociaż nie jest spożywana jako marihuana, ta marihuana jest często hodowana z innymi gatunkami, aby stworzyć odmiany, które są łatwe w uprawie przez cały rok.

Istnieje podobna hybryda Blue Dream, Blue Dream'matic, ale nie jest ona taka sama. Podczas gdy obie dzielą rodzica Blue Dream, Blue Dream Matic uzyskuje swoje zdolności autofloweringowe od dziadka ruderalis. Nasza Blue Dream Auto ma więcej genetyki ruderalis, ponieważ jest bezpośrednią krzyżówką Blue Dream i ruderalis. Prowadzi to do różnych doświadczeń przed i po zbiorach. Blue Dream Auto zapewnia radosne, spokojne uderzenie w głowę, podczas gdy jej odpowiednik Dream'matic dodaje haju do ciała i relaksuje, co może nie być idealne do stosowania w ciągu dnia.

Czym są Blue Dream Autoflowers

Tradycyjnie, hodowcy konopi wybierają pomiędzy indica i sativa. Obie są roślinami rocznymi, które zaczynają rosnąć na wiosnę i mogą być zbierane jesienią. Przy uprawie Cannabis w pomieszczeniach, hodowcy mogą kontrolować cykle świetlne, aby naśladować naturalny rytm światła w uprawach zewnętrznych.

W latach 80-tych, hodowcy marihuany odkryli nowy gatunek blisko spokrewniony z Cannabis indica i Cannabis sativa. Był on znany jako Cannabis ruderalis. W przeciwieństwie do swoich krewnych, ruderalis może kwitnąć w ciągu kilku tygodni i być zbierana kilka razy w sezonie. Geny z ruderalis zmieszane z odmianami sativa i indica dały początek nowemu podgatunkowi odmian automatycznie kwitnących.

Odmiany automatycznie kwitnące są szeroko dostępne, a wiele z nich, takich jak Auto Blue Dream, jest łatwych w uprawie. Są one mniejsze niż konwencjonalne rośliny Cannabis i mogą być zbierane znacznie szybciej i częściej. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że rośliny automatycznie kwitnące Blue Dream są idealne dla hodowców na balkonach i w pomieszczeniach oraz doskonałe dla miejskich ogrodników.

Uprawa Blue Dream Nasiona Autokwitnące

Blue Dream Autokwitnące są idealne dla tych, którzy rosną w małej przestrzeni lub są nowicjuszami w uprawie. Bardzo podobna do Blue Dream Matic, roślina ta jest szalenie łatwa w uprawie. Zbiory Blue Dream mogą być dość duże w skali roku, jeśli są wielokrotne, ponieważ nie potrzebuje ona pełnego sezonu wegetacyjnego. Dodatkowo, wiele dzienników Blue Dream Auto Grow sugeruje inne techniki poprawy zbiorów.

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Wszystkie nasze nasiona automatycznie kwitnące są feminizowane!

Wygląd Blue Dream Autokwitnącej

Blue Dream Auto jest słodyczą dla oczu Cannabis! Każda recenzja Blue Dream autoflower wspomina o jej wyglądzie, ponieważ jej piękne niebieskie i purpurowe kolory sprawiają, że jest to roślina dekoracyjna. Gdziekolwiek rośnie, czy to w piwnicy, na balkonie czy w ogrodzie, będziesz kuszony, aby opublikować jej zdjęcia z hashtagiem blue dream pics!

Najlepszy klimat dla Blue Dream Autoflowers

Blue Dream Autokwitnąca jest idealna do uprawy w pomieszczeniach ze względu na jej mały rozmiar, ale jej pochodzenie z ruderalis zapewnia, że ta odporna roślina może rozwijać się również na zewnątrz. Jeśli wolisz uprawiać ją na zewnątrz, zapewnij jej umiarkowane, suche i ciepłe środowisko, a będziesz zbierać Blue Dream Autoflowering w 10 do 14 tygodni!

Jak rośnie

Ta roślina jest bardzo łatwa w uprawie, tak łatwa, że poczujesz się jak profesjonalista! Czas wzrostu Blue Dream jest stosunkowo krótki i możesz spodziewać się oznak kwitnienia już po 5 tygodniach. Pamiętaj jednak, że wiedza o tym, kiedy zebrać Blue Dream Autoflowering nie jest nauką ścisłą, a czas zbiorów powinien być uzależniony od twoich celów dla tej rośliny.

Karmienie Blue Dream Autoflowering

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Kwitnienie i plony

Jako roślina automatycznie kwitnąca, Blue Dream Autoflowers nie wymaga żadnego wyszukanego oświetlenia w pomieszczeniach. Roślina zakwitnie sama w ciągu około 10 do 14 tygodni. Średnie zbiory osiągają pomiędzy 5 a 15 uncji.

Doświadczenie z odmianą Blue Dream Autoflowering

Blue Dream Auto jest dobrze poszukiwaną odmianą, która zdobyła swoją popularność dzięki efektom podobnym do Blue Dream. Odmiana Blue Dream jest znana z jej "West Coast Vibe".

Efekty Blue Dream Auto są długotrwałe i idealne do interakcji społecznych, co czyni ją świetną do zabawy w ciągu dnia. Ma ona zarówno fizyczne, jak i uspokajające działanie mózgowe, które przyciąga zarówno doświadczonych, jak i początkujących konsumentów. Wprowadzając Cię w relaksujące euforyczne doświadczenie, nasza automatycznie kwitnąca odmiana Blue Dream pomaga złagodzić dolegliwości, czy to ból, czy mdłości, pozwalając Twojemu mózgowi spokojnie kontynuować dzień.

Jeśli spożywa się ją w rozsądnych ilościach, negatywne efekty są mało prawdopodobne. Jak w przypadku większości odmian marihuany, spodziewaj się suchości w ustach i oczach. Pozostańcie nawodnieni, aby uzyskać najlepsze doświadczenie Spożywanie dużych ilości może prowadzić do niepokoju, paranoi i okazjonalnego bólu głowy. Jeśli jednak wystąpią, nie trwają one długo.

Blue Dream Autoflowering Zapach i Smak

Blue Dream Auto ma wiele z połączonych aromatów i smaków swoich rodziców. Mieszanka owoców cytrusowych, jagód i drewna sosnowego nadaje jej urzekający zapach. Zapach jest delikatny, przyjemny i raczej nie zaalarmuje żadnych wścibskich sąsiadów.

Smak automatycznie kwitnących pąków Blue Dream pasuje do jej aromatu. Oczekujcie nut słodkich owoców, cedru i przypraw. Dostaniecie też lekki posmak gazu, dzięki rodzicom ruderalis. Dzięki temu wiesz, że doświadczasz prawdziwej, automatycznie kwitnącej wersji odmiany Blue Dream.

Zastosowanie dla Blue Dream Autokwitnącej

Blue Dream Autokwitnąca jest świetną opcją, jeśli szukasz spokojnego haju, który pozostawi twój umysł jasnym i nie pozwoli ci utknąć na kanapie. Dla osób z chronicznymi problemami fizycznymi, odmiana ta oferuje efekty, które są wystarczająco łagodne, aby używać jej przez cały dzień.

Blue Dream Autoflowers ma również silne właściwości poprawiające nastrój. Może wpływać nawet na najniższe nastroje, nie prowadząc do nadmiernego pobudzenia. Głęboki relaks związany z tym szczepem zapewnia zrównoważone źródło lepszego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteś niespokojny, przygnębiony, czy nie potrafisz powstrzymać złych myśli przed powrotem, te piękne pąki mogą pomóc zmienić twój punkt widzenia.

Kup Blue Dream Autoflower Seeds

Możesz kupić nasiona Blue Dream Autoflower w oddzielnym opakowaniu 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Blue Dream Autoflower oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz