Bruce Banner Feminizowane Nasiona

14 października 2022

Bruce Banner Feminizowane Nasiona

 • 40% indica 60% sativa
 • Ekstremalny poziom THC do 25%.
 • Szybko kwitnąca odmiana dla szybkich zbiorów
 • Mocne uderzenie radosnego relaksu
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Jedno pyknięcie i już wiadomo, dlaczego ta odmiana została nazwana na cześć jasnozielonego superbohatera. Jak moc Hulka, która nagle zaczyna się kształtować, nasiona Bruce'a Bannera obezwładnią cię potężnymi efektami. Jeśli nie czujesz się najlepiej, Bruce Banner szybko przejmie kontrolę i sprawi, że wszystko pójdzie po twojej myśli.

Rodzaj rośliny 40% indica 60% sativa
THC Do 25%
CBD Nieznaczna ilość
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Wysoka
Faza wegetacyjna 4 do 8 tygodni
Okres kwitnienia 8 tygodni
Plony 14 do 19 uncji z rośliny
Smak i zapach Diesel | ziemisty | ostry
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony
Nagrody Cannabis Cup

Pochodzenie szczepu Bruce Banner

W oparciu o oryginalną, nagrodzoną odmianę Bruce Banner, nasza sygnowana odmiana jest doskonale wyhodowaną mieszanką OG Kush i Strawberry Diesel. Bruce Banner jest w większości hybrydą sativy z typową genetyką 40% indica i 60% sativa.

Uprawa nasion szczepu Bruce Banner

Są to nasiona feminizowane, w większości sativa. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby zagwarantować sukces w kiełkowaniu nasion.

Rośliny Bruce Banner i preferowany klimat

Bruce Banner zyskała swoją nazwę dzięki ogromnym zbiorom i wysokiej mocy. Są to również bardzo wytrzymałe rośliny, które będą dobrze rosły zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jeśli uprawia się ją na zewnątrz, należy pamiętać, że ta odmiana ma silny zapach. Jeśli nie chcecie, aby wszyscy rozpoznali, co uprawiacie, zaplanujcie to odpowiednio.

Wielu hodowców Bruce'a Bannera używa techniki Screen of Green (scrogging), aby pomóc w dystrybucji światła podczas uprawy indoor. Odmiana ta dobrze radzi sobie z treningiem stresowym, często dając nawet większe zbiory.

Karmienie roślin Bruce Banner

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin na każdym etapie uprawy.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

W uprawie indoor, Bruce Banner zacznie kwitnąć około 8 do 9 tygodni. W odpowiednich okolicznościach można osiągnąć zbiory w kierunku 14 uncji z rośliny. Rośliny mają tendencję do osiągania wysokości około 4,5 stopy w uprawie indoor.

Uprawy outdoor prowadzą do gigantycznych roślin. W niektórych przypadkach, można osiągnąć plony tak wysokie, jak 19 uncji na roślinę przy uprawie outdoor, ale ostrzegamy: te potężne rośliny osiągną prawie 10 stóp wysokości. Uprawy outdoor powinny być zbierane na początku października. Chociaż nie jest to najtrudniejsza odmiana do uprawy, rośliny Bruce Banner najlepiej pozostawić osobom z doświadczeniem w uprawie.

Doświadczanie odmiany Bruce Banner

Bruce Banner nie stał się sławny dzięki łagodności. Podobnie jak jego alter ego, odmiana ta jest znana z tego, że jest bardzo intensywna. Jednak w przeciwieństwie do postaci, "efekt Hulka" w tej odmianie wywołuje potwora szczęścia, a nie gniewu. Jeden smak Bruce'a Bannera i czujesz euforię, a następnie energetyczną radość, która przechodzi w relaksujące poczucie kreatywności i dobrego samopoczucia.

Dlatego właśnie, jeśli czujesz się przygnębiony, odmiana Bruce'a Bannera może być dla ciebie idealnym wyborem. Jest to potężna "bomba szczęścia", która uderza za każdym razem, gdy ją palisz. Jest to idealny sposób na zrelaksowanie się i spędzenie wieczoru w miłej atmosferze, nawet jeśli wcześniej nie miałeś na to ochoty.

Bruce Banner jest intensywną odmianą, więc pamiętaj, że mniej znaczy więcej. Nigdy nie można uzyskać zbyt wiele szczęścia, ale można uzyskać zbyt wiele suchości w ustach i oczach. Trzymaj szklankę wody w pobliżu, gdy palisz ten szczep.

Istnieje również szansa, że możesz doświadczyć bólu głowy, niepokoju lub paranoi, ale jest to bardziej prawdopodobne, jeśli przesadzisz. Pamiętaj, że poziom THC w Bruce Bannerze może wynosić nawet 25%, więc nie ma co się wygłupiać.

Smak i zapach Bruce'a Bannera

Bruce Banner jest nie tylko mocny, jeśli chodzi o siłę działania i efekty, ale ma też potężny zapach. Jego zapach jest bardzo silny, nawet na długo przed zbiorami, więc trzeba się z tym liczyć przy uprawie.

Zapach jest połączeniem owoców i oleju napędowego. Każdy prawdziwy fan tej odmiany będzie w stanie rozpoznać ją natychmiast po samym zapachu.

Smak jest podobny, ale pozwala kubkom smakowym rozróżnić smaki nieco bardziej niż zapach. Wynika to z faktu, że smak nie jest tak silny jak zapach - co jest dobrą rzeczą, bo inaczej nikt nie czerpałby przyjemności z palenia tej odmiany. W smaku nadal jest trochę oleju napędowego, ale jest też słodycz truskawki i aromat kwiatowy.

Zastosowanie Bruce'a Bannera

Bruce Banner jest fantastyczną odmianą na poprawę każdego nastroju. Niezależnie od tego, czy chodzi o zły dzień, czy o coś bardziej długotrwałego, odrobina Bruce'a prawdopodobnie wywoła uśmiech na twojej twarzy. Pomimo, że jest to odmiana sativy, sygnowana przez ILGM, rozluźnia umysł i ciało w zrównoważony, przyjemny sposób. Jeśli jesteś z natury niespokojny, nie musisz się martwić, że ta odmiana sprawi, że staniesz się bardziej nerwowy, co czyni ją świetną odmianą dla większości ludzi.

Oprócz poprawy nastroju, ludzie używali tej odmiany do zwalczania bólu i wysokiego poziomu stresu. U większości osób Bruce Banner zwiększa energię, co sprawia, że jest idealna do stosowania w ciągu dnia lub zawsze, gdy potrzebujesz małego pobudzenia. Odmiana ta może również zwiększyć apetyt i była używana do łagodzenia mdłości.

Kupno nasion Bruce Bannera

Możesz kupić nasiona odmiany Bruce Banner w paczkach po 5, 10 lub 20 sztuk.

Szukasz najlepszej jakości za swoje pieniądze? Bruce Banner jest również dostępny w naszych pakietach mieszanych z 40% zniżką:

 • Super Mix, w tym bestsellery GG4 i Girl Scout Cookies Extreme.
 • Autoflower Super Mix, w tym bestsellery GG4, GSC i Bruce Banner.

Przy zakupie nasion Bruce Banner oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz