Bubblegum Autoflower Seeds

15 października 2022

Bubblegum Nasiona Autokwitnące

  • Wszystkie nasze samokwitnące nasiona są feminizowane
  • 50% Indica 50% Sativa
  • Poziom THC do 17%.
  • Łatwa w uprawie
  • Kojąca równowaga indica/sativa

Ci, którzy szukają odmiany o doskonałym smaku, a jednocześnie łatwej w uprawie, pokochają nasiona automatycznie kwitnące Bubble Gum. Ta wielokrotnie nagradzana hybryda marihuany jest popularna ze względu na swój słodki, cukierkowy aromat i smak, ale jest również doskonała do celów terapeutycznych. Z umiarkowanym poziomem THC i zrównoważonymi efektami, ten smaczny smakołyk zapewnia łagodny, ale podnoszący na duchu haj.

Samokwitnące Bubble Gum są marzeniem hodowcy. Nasiona są łatwe w uprawie, a rośliny pozostają małe. Co najlepsze, te nasiona zakwitną w ciągu zaledwie 10-14 tygodni! Poziom THC może osiągnąć 17%.

Wolisz uprawiać nasiona fotoperiodyczne? Spójrz na nasze feminizowane nasiona Bubblegum.

Rodzaj rośliny 50% Indica 50% Sativa
THC do 17%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Kompaktowa
Czas uprawy 10-14 tygodni
Plony 5 do 15 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Jagodowy | Ziemisty | Owocowy | Słodki
Nagrody Cannabis Cup | Spannabis Champions Cup | Expo Grow

Ten film jest dostosowany do Bubble Gum nieautofloweringowej, więc niektóre atrybuty mogą się nieznacznie różnić.

Pochodzenie Bubble Gum Autokwitnąca

Odmiana Bubble Gum została pierwotnie stworzona w latach 70-tych w Indianie. Później pojawiła się w stanach Nowej Anglii, by w końcu trafić do Holandii. Stamtąd odmiana ta zdobyła cztery różne nagrody Cannabis Cup: dwie w 1994, jedną w 1995 i kolejną w 1999.

Później stworzono wersję automatycznie kwitnącą tej odmiany dla szybkiej i łatwej uprawy. Odmiany automatycznie kwitnące mogą kwitnąć bez zmiany naturalnego cyklu oświetlenia. Odmiany te są idealne dla nowych hodowców, tych, którzy szukają szybkich zbiorów lub tych, którzy muszą uprawiać na małej przestrzeni.

Czym są Bubble Gum Autoflowers

Dawno temu znaliśmy tylko rośliny cannabis indica i cannabis sativa. Są to rośliny sezonowe, które zaczynają rosnąć wiosną i są gotowe do zbiorów, gdy dni stają się krótsze - czyli w kierunku jesieni.

Hodowcy indoor nauczyli się naśladować naturę poprzez manipulowanie tym cyklem świetlnym.

Na początku lat 80-tych do Amsterdamu sprowadzono trzeci gatunek, Ruderalis. Ta roślina jest krewnym konopi, który został odkryty na Syberii. Hodowcy odkryli, że ta roślina Ruderalis zakwitnie już po kilku tygodniach, niezależnie od różnic w oświetleniu. Te geny ruderalis zostały połączone z istniejącymi odmianami indica i sativa i narodziły się automatycznie kwitnące nasiona feminizowane.

Obecnie można znaleźć automatycznie kwitnące warianty wszystkich popularnych odmian. Rosną z nich mniejsze rośliny, ale są łatwiejsze w uprawie i można zbierać plony znacznie szybciej niż w przypadku roślin światłoczułych. Świetne dla nowych hodowców, uprawiających na małej przestrzeni lub jeśli chcesz uzyskać wiele zbiorów w sezonie!

Uprawa Bubble Gum Autoflower Seeds

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Są one również automatycznie kwitnące, co oznacza, że nie wymagają zmiany oświetlenia, aby zakwitnąć.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Rośliny Bubble Gum i preferowany klimat

Rośliny automatycznie kwitnące Bubble Gum rosną najlepiej w pomieszczeniach lub na zewnątrz w chłodnym, suchym klimacie. Rośliny są małe i kompaktowe, nie przekraczają 5 stóp wysokości. Ze względu na ich kompaktową naturę, powinny być chronione przed nadmierną wilgocią. Ze względu na krótki czas zbiorów, niektórzy hodowcy outdoor mogą zebrać dwa razy w jednym sezonie wegetacyjnym.

Karmienie Bubble Gum

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin w każdej fazie wzrostu. Zalecamy podawanie roślinom Marijuana Fertilizer dla optymalnego wzrostu i Plant Protector dla najlepszej ochrony.

Kwitnienie i zbiory

Ta automatycznie kwitnąca odmiana kwitnie w ciągu 10-14 tygodni. Średnie zbiory wahają się od 5 do 15 uncji użytecznej marihuany z rośliny lub stopy sześciennej.

Doświadczenie z odmianą Bubble Gum

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie kochają Bubble Gum. Jej dobrze zbalansowana mieszanka indica i sativa zapewnia pełny haj, który jednocześnie pobudza i relaksuje. Przygotujcie się na to, że dzięki tej odmianie poczujecie się podniesieni na duchu i pozytywnie nastawieni, z możliwymi wybuchami śmiechu w ciągu dnia.

Bubble Gum zaczyna się jak indica, ale szybko zmienia się w sativę. W miarę jak efekty przechodzą przez całe ciało, doświadczasz delikatnego haju, który przypomina unoszenie się w chmurach. A kiedy opadniecie z sił, zamiast się załamać, poczujecie się wolni od stresu i całkowicie zrelaksowani.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem marihuany, ta odmiana może powodować nieprzyjemne, niespokojne uczucia, zawroty głowy, a nawet paranoję. Jednak te objawy są zazwyczaj odczuwane przez osoby, które mają już do tego skłonność. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku innych odmian marihuany, możesz doświadczyć czerwonych, suchych oczu i suchości w ustach. Jest to spowodowane odwodnieniem i można je zwalczyć pijąc dużo płynów.

Zapach i smak Bubble Gum

Bubble Gum to słodko pachnąca konopia, która zyskała swoją nazwę dzięki swojemu smakowi i zapachowi. Oferuje ona kuszący, przyjemny zapach, który wypełnia pomieszczenie nutami ziemi i kwiatów. Przy każdym wydechu pozostawia za sobą rozkoszny aromat słodkich cukierków.

Bubble Gum to unikalna mieszanka pysznych smaków. Wyczuwalne są różne owoce w wyraźnej kremowo-jagodowej mieszance. Jego posmak dostarcza tropikalny, słodki, owocowy smak do twojej palety.

Zastosowanie gumy balonowej

Bubble Gum jest popularna w celach terapeutycznych z wielu powodów. Jej właściwości indica sprawiają, że jest silnym środkiem relaksacyjnym i świetnym sposobem na regulację chronicznego stresu. Jest również kojąca dla umysłu, pomagając zminimalizować uczucia związane z niepokojem bez użycia szkodliwych leków.

Ta hybrydowa odmiana działa również jako silny środek poprawiający nastrój, który jest odpowiedni dla różnych stanów nastroju. Jako odmiana podnosząca na duchu, która często wywołuje śmiech i chichot, może pomóc złagodzić depresję i poprawić perspektywę każdego człowieka.

Bubble Gum zazwyczaj powoduje munchies u większości użytkowników. To nagłe uczucie jedzenia, jedzenia i jeszcze raz jedzenia jest idealne dla osób cierpiących na różne schorzenia, które powodują brak apetytu, utratę apetytu i chroniczne mdłości. Wzmacnia również kubki smakowe, więc będziesz mógł cieszyć się jedzeniem.

Po wygaśnięciu haju, utrzymujący się efekt ogólnego odprężenia ułatwia odpoczynek - nawet jeśli regularnie zmagasz się z niepokojem lub bezsennością.

Kupno nasion Bubble Gum

Nasiona Bubble Gum można kupić w oddzielnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Jeśli lubisz odmianę Bubble Gum, pokochasz także Auto 2.0 Mixpack. Zaoszczędź pieniądze na kombinacji, która zawiera również Jack Herer i OG Kush auto seeds.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Bubble Gum oferujemy:

  • Dyskretną wysyłkę i obsługę
  • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
  • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
  • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz