Chodzenie na festiwale muzyczne naćpanym odmieni twoje życie!

14 listopada 2021

To wspaniały czas w roku, kiedy pojawiają się food trucki, muzyka się rozkręca i zaczynają się festiwale.

Nie ma nic takiego jak elektryczna energia pulsująca w żyłach bywalców festiwali muzycznych. Tłumy wiwatują, zapach jedzenia jest odurzający, muzyka uderza, a ten uzależniający pęd zbliża wszystkich do siebie. Tylko na krótką chwilę. Jeśli kiedykolwiek byłeś na festiwalu, to wiesz dokładnie o czym mówię. Ta szalona adrenalina - czujesz, że nie pamiętasz, żebyś był tak szczęśliwy! I poważnie, to nie zioło mówi.

Jednakże, marihuana naprawdę oświeca całe doświadczenie. Dlatego też stworzyliśmy twój HigherGuide to Music Festivals.

Czego używać:

To etui na telefon ma bezzapachową skrytkę na blunty i jointy. via The Weedable

Teraz nie promujemy podkradania produktu, ale jeśli jest wola, to jest i ucieczka!

 • Doob Tubes - doskonałe do przechowywania jointów. Są odporne na zapachy, kompaktowe i występują w wielu różnych formach. W rzeczywistości, można dostać takie, które wyglądają jak tampony!
 • iHit - po części toczek, po części schowek, iHit to etui na telefon zaprojektowane tak, aby pasowało do wielu modeli iPhone'ów. Jest wolny od zapachów i może pomieścić do 5 stawów.
 • The Wand - na początku można by pomyśleć, że to tusz do rzęs lub eyeliner, ale tak naprawdę jest to elegancki, dwuczęściowy pojemnik na Twoją ulubioną odmianę. Idealnie nadaje się na festiwale muzyczne dla grupy przyjaciół.
 • Latarka - każdy potrzebuje takiej na festiwal, więc dlaczego by nie przechowywać w niej swojego zioła!
 • Biustonosz - dla naszych czytelniczek - wszystkie wiecie, gdzie trzymacie telefon, pieniądze i szminkę na nocne wyjście. Jest to również idealne miejsce do ukrycia twojego zioła. Bramkarze i ochrona nie mogą cię tam dotknąć.
 • Inne produkty z marihuaną: kapsułki, nalewki, olejki i kulki mogą być łatwiejsze w użyciu, ale pamiętaj, że nie zawsze działają od razu.

Najlepsze festiwale muzyczne dla palaczy marihuany

 1. Kabboo - Kabboo oferuje światowej klasy muzykę, przezabawne komedie i inspirującą sztukę współczesną. Do tego dochodzi wyśmienita kuchnia w połączeniu z marihuaną.
 2. Riot Fest - Riot Fest specjalizuje się w rocku, punku, rocku alternatywnym i hip-hopie. Jest popularny ze względu na zjazdy, występy gościnne i występy z pełnymi albumami. Nie promują marihuany, ale przyciągają ten tłum.
 3. Life is Beautiful - Life is Beautiful zajmuje ponad 18 przecznic na pasie Vegas. Świętuje piękno nas samych i naszego otoczenia. Jest to idealne miejsce dla entuzjastów marihuany. Celebruje muzykę, sztukę, kulturę i słowo.
 4. 420 - Dzień, który możemy świętować praktycznie wszędzie. Jest mnóstwo festiwali muzycznych i wydarzeń, które się odbywają. Możesz też zorganizować swój własny!
 5. Shambhala - Prawdopodobnie najbardziej odjechany festiwal elektroniczny na naszej planecie odbywa się w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Jakie odmiany palić

Green Crack ma ostrą energię. Wywołuje ożywczy mentalny szum, który utrzymuje cię przez cały dzień. via Leafly

 • Green Crack: nie tylko pyszna, ale i wysokoenergetyczna. Ta euforyczna sativa utrzyma cię w ruchu od rana do nocy!
 • Jack Herer: nie ma nic lepszego niż spotkanie legendy rocka z legendarną odmianą zioła sativa. Jej skoncentrowany haj sprawi, że będziesz skupiony na muzyce i słowach.
 • Sour Deisel: ta super smaczna sativa sprawi, że będziesz pełen energii i wniebowzięty. Możesz poczuć się zagubiony w ślad za muzyką i energią.
 • Blue God: ta smaczna hybryda z jagodami jest idealna na koniec nocy. Z efektami mózgowymi, poczujesz się po prostu zrelaksowany i uduchowiony.
 • Trainwreck: uderza jak to brzmi. Więc, może użyć tego, kiedy jesteś gotowy do łóżka na tej nocnej festiwalowej wycieczce kempingowej. Złap się wokół ogniska z przyjaciółmi, a następnie knock out!

Nie jesteś przekonany?

Przez Bayside Food Trucks

Więc, nie czujesz tego jeszcze, co? Ale poważnie, jeśli znajdziesz festiwal, który ma niektórych z twoich ulubionych artystów, a wydaje się nie do zdobycia... Obiecuję ci! Bilet będzie tego wart.

 1. The Memories - tworzenie wspomnień z przyjaciółmi - SnapChat, historie na żywo, tworzyć filmy do ponownego oglądania później.
 2. Spotkania towarzyskie - czy to z przyjaciółmi, czy z nowo poznanymi ludźmi - nigdy nie ma nudnego momentu na rozmowę.
 3. Świetny makijaż i kostiumy - niektóre wydarzenia mają tematy lub style, które są z nimi związane. Bądź kreatywny i baw się dobrze.
 4. Świetne jedzenie i napoje - food trucki są dosłownie najlepsze i najgorsze w jedzeniu. Najlepsza degustacja - wost dla Ciebie. Ale nie będzie to Twoje codzienne jedzenie. Przygotuj się na Icecream Churros i Chicken and Waffle Burgers!
 5. Niesamowici nowi artyści - wszyscy możemy iść na headlinerów, ale potem jesteśmy zaskoczeni, gdy nowi artyści nas rozwalają. I wtedy jesteś o krok przed listami przebojów!
 6. To świetna zabawa - przysięgam! Festiwale muzyczne zmienią całe Twoje lato!
0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Komentarze (0)

Zostaw komentarz