Co to jest test śliny i jak go zdać?

22 września 2020

Czy test na ślinę mógłby wykryć konopie indyjskie?

Jako osoba używająca marihuanę przez całe życie, jednym z największych wyzwań, przed jakimi stoję, jest testowanie leków przed zatrudnieniem. Już wcześniej mówiłem o tym, jak wiele rodzajów testów jest niesprawiedliwie ukierunkowanych na palaczy marihuany, więc nie będę się w to zagłębiał. Skupiam się szczególnie na testach na ślinę lub plucie. Stają się one coraz powszechniejsze w miejscu pracy, ponieważ mogą być wykonywane przez pracodawcę w miejscu pracy. Najlepszą rzeczą w tym teście jest to, że palaczom marihuany jest bardzo łatwo zdać! Testy na ślinę (na bazie płynu doustnego) mogą być ustawione w celu wykrycia użycia w ciągu ostatnich kilku dni. Testy na ślinę, w większości przypadków, są bardzo trudne do zafałszowania. Testy doustne na miejscu pozwalają pracodawcy na losowe przebadanie pracowników, co jest uznawane za najbardziej efektywny rodzaj badania na obecność narkotyków. Testowanie jest zazwyczaj wykonywane przez pracodawców, albo przed zatrudnieniem, losowo, po wypadku, w przypadku uzasadnionego podejrzenia, albo po powrocie do pracy. Test na ślinę daje wyniki podobne do wyników badania krwi i jest ulubionym sposobem wykrywania używania narkotyków w pracy lub w badaniach powypadkowych.

Wykrywanie w testach śliny rozpoczyna się prawie natychmiast po paleniu i może być wykryte w systemie przez 12-24 godziny po użyciu. Porównaj to z innymi popularnymi lekami:

  • Marihuana i hasz: 12-24 godziny
  • Kokaina: 1 dzień 
  • Opiaty: Do 2-3 dni 
  • Meth i ecstasy: do 2 do 4 dni
  • Alkohol: 6-12 godzin

Wow! Test na narkotyki, który jest łatwiejszy do zaliczenia dla palaczy chwastów, to jest dla narkomanów! Słyszałem przypadki, w których ludzie mogą palić tego samego dnia i nadal przechodzą! Ogólnie rzecz biorąc, najłatwiejszym sposobem na zaliczenie testu na ślinę jest zaprzestanie palenia na dzień lub dwa przed wykonaniem testu. Upewnij się, że dokładnie umyjesz zęby i codziennie używaj płynu do płukania jamy ustnej, aby usunąć potencjalne toksyny.

Ze wszystkich rozwiązań w zakresie testowania leków stosowanych przez pracodawców, test na ślinę jest najbardziej przyjazny dla chwastów i najłatwiejszy do przejścia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz