Dutch Passion - prezentacja

15 marca 2019

Nasiona marihuany Dutch Passion

Mówiąc o firmach, z którymi mamy do czynienia na rynku nasion konopi, często zwraca się uwagę na te, które wraz z upływem lat stały się swego rodzaju legendami. Otacza je szczególna estyma i właśnie tak mówi się, między innymi, o firmie Dutch Passion. Firma ta znana jest na całym świecie jako podmiot prawdziwie innowacyjny.

Dobre opinie na jej temat nie są przy tym wygłaszane na wyrost. Mamy do czynienia z podmiotem, który w połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia najpierw stworzył, a potem również zainaugurował sprzedaż feminizowanych nasion marihuany. Sama firma powstała nieco wcześniej, bo w roku 1987, jej założycielem był zaś biolog Henk Van Dalen. Propozycje właściciela firmy oraz jego pracowników zachwycały nietuzinkowością opierając się przede wszystkim na genetyce pochodzącej z Nigerii oraz Tajlandii. Nie minęło w związku z tym wiele czasu, a udało się im zdobyć uznanie w oczach klientów, w tym również tych, którzy byli znani z bardzo dużych wymagań.

Obecnie firma ta jest uważana za największą na świecie. Jej oferta zwraca na siebie uwagę z przynajmniej kilku powodów, nie można przy tym nie zauważyć, że ceny poszczególnych nasion wcale nie są najniższe. A jednak popularność Dutch Passion nie słabnie. Klienci cenią sobie wysoką jakość, na którą mogą liczyć bez względu na okoliczności. Ufają też marce, która swoją bardzo silną pozycję na rynku zawdzięcza samej sobie, a nie szczęśliwym splotom okoliczności. Dutch Passion nie należy zresztą do tych podmiotów, które zatrzymałyby się zadowolone z silnej pozycji, jaką mogą się pochwalić.

Firma nieustannie inwestuje zarówno w badania, jak i w rozwój marki. Wśród odmian szczególnie wysoko cenionych warto wymienić White Widw, Blueberry i Mazar. Nie można jednak zapomnieć także o odmianach autonomicznie kwitnących. Na szczególną uwagę zasługuje w tym kontekście odmiana Think Different oraz Indica Ruderalis znana jako AutoMazar. Osoby ceniące sobie nowinki nie powinny zapominać także o kolekcji, na którą składają się nasiona outdoor sprawdzające się nawet w zimnym klimacie tak typowym dla Holandii.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz