Feminizowane nasiona Blue Dream

20 września 2022

Feminizowane nasiona Blue Dream

 • 20% indica 80% sativa hybrid
 • Wysoki poziom THC do 21%.
 • Konsekwentnie wysokie plony
 • Łatwy do osiągnięcia haj do codziennego użytku
 • Nasiona feminizowane zapewniają gwarantowane zbiory.

Bez wątpienia nasiona Blue Dream są jedną z najpopularniejszych odmian marihuany w USA. Blue Dream daje "Cool West Coast Vibe", z którego słyną hybrydy z dominacją sativy. Jest to idealny początek relaksującego i pobudzającego dnia, który później wprowadza Cię w łatwą euforię. Jeśli szukasz wspaniałego dziennego haju, nie szukaj dalej.

Blue Dream charakteryzuje się wysokim poziomem THC wynoszącym 21%, słodkim zapachem jagód podczas palenia i efektem uspokajającym, który przynosi ulgę w różnych objawach. Jeśli szukasz pomocy przy nudnościach, depresji lub bólu, pokochasz wysokie stężenie THC, jakie daje Blue Dream!

Rodzaj rośliny 20% indica 80% sativa
THC Do 21%
CBD Do 2%
Trudność Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Umiarkowany | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Wysoka
Faza wegetacyjna 4 do 8 tygodni
Okres kwitnienia 9 do 12 tygodni
Plony 21 uncji z rośliny
Smak i zapach Jagodowy | Ziemny | Ziołowy | Słodki | Waniliowy

Pochodzenie odmiany Blue Dream

Odmiana ta powstała na scenie medycznej marihuany w Kalifornii. Stała się znana z dostarczania kalifornijskiego klimatu, który jest synonimem wspaniałego dziennego haju. Odmiana ta jest jedną z najbardziej pożądanych na rynku dzięki wspaniałej mieszance Blueberry indica i Super Silver Haze.

Blue Dream to marihuana z najwyższej półki. Ma doskonałą reputację jako odmiana dająca łatwy, całodzienny haj, co czyni ją najlepszym wyborem dla osób palących w ciągu dnia. Jeśli chcesz wspaniałego haju, który przeniesie cię w ciągu dnia, nie przygniatając cię do kanapy - ta odmiana jest dla ciebie.

Rodzice Blue Dream

 • Blueberry indica
 • Haze sativa

Uprawa feminizowanych nasion Blue Dream

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają one kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli w jesieni lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby zagwarantować sukces w kiełkowaniu nasion.

Rośliny Blue Dream

Blue Dream jest jedną z wyższych roślin, często osiąga od 47 do 67 cali wysokości. Na szczęście jest to świetna roślina do uprawy w pomieszczeniach. Jeśli szukasz do uprawy na zewnątrz, można, tylko upewnij się, że roślina jest łatwa do ochrony w ekstremalnych zmianach pogody.

Najlepszy klimat dla Blue Dream

Jedną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest to, że słodycz odmiany może przyciągać pasożyty. Dlatego zachęcamy do uprawy w pomieszczeniach. Jeśli jednak masz klimat subtropikalny lub śródziemnomorski, to wzrost na zewnątrz jest w porządku.

Karmienie roślin Blue Dream

Jeśli chcesz uprawiać Blue Dream na zewnątrz, otrzymasz takie same plony i możesz oczekiwać zbiorów średnio w październiku. W związku z tym, trzeba będzie trochę wysiłku, aby chronić roślinę przed pasożytami i elementami. Bergman's Plant Protector pomoże utrzymać paskudne krytyki z twoich roślin i utrzyma je zdrowe i silne.

We wszystkich przypadkach nie zapomnijcie nakarmić swoich roślin odpowiednimi składnikami odżywczymi. Nasz zestaw nawozów do marihuany oferuje idealne proporcje NPK, których potrzebują wasze rośliny w trakcie uprawy.

Odwiedźcie naszą sekcję z odżywkami, aby dobrać odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Ponieważ Blue Dream jest najlepsza w uprawie indoor, musisz poczekać tylko 9-10 tygodni, aby roślina zaczęła kwitnąć. A co najlepsze? Ponieważ uprawa odbywa się w pomieszczeniach zamkniętych, będziesz w stanie kontrolować temperaturę, zapewniając duże zbiory, które średnio dają 21 uncji użytecznej marihuany na metr kwadratowy.

Doświadczenie z odmianą Blue Dream

Hybrydowa, sativowa natura Blue Dream sprawia, że ma ona wspaniały, zmieniający nastrój haj. Uważamy, że jest ona świetna w miejsce tradycyjnych, ciężkich, fizycznych hajów euforycznych. Odmiana ta dostarcza energii bez napięcia, prowadząc do jasnego umysłu i spokojnego dnia, co czyni ją idealnym początkiem pracowitego dnia!

Efektem jest luźne odprężenie całego ciała, które nie ogranicza zdolności umysłowych. Dzięki Blue Dream uzyskuje się ogólne poczucie dobrego samopoczucia, dzięki czemu doświadcza się prawdziwego szczęścia!

Blue Dream to także świetny wzrost dla osób, które lubią energetyzować swoją kreatywność albo utrzymywać motywację. Blue Dream pomoże Ci cieszyć się czystym, spokojnym umysłem, jednocześnie dodając Ci energii do burzy mózgów, marzeń i celów.

Ciesz się nieważkim stanem przypominającym sen, z którego możesz łatwo działać bez obaw, że zostaniesz przytłoczony przez fizyczną euforię.

Jeśli spożywasz Blue Dream w regularnych ilościach, nie doświadczysz żadnych negatywnych reakcji. Co najwyżej, średnio, ludzie zgłaszają suchość oczu - ale to zwykle z powodu odwodnienia. Jeśli pozostaniesz dobrze nawodniony, nie powinno to być problemem. To samo dotyczy 'cotton-mouth', które ta odmiana może wywołać - w zależności od poziomu nawodnienia.

Jeśli lubisz spożywać dużo na raz, istnieje szansa, że poczujesz nutkę paranoi lub niepokoju. Duże spożycie spowodowało również u kilku osób łagodne napięciowe bóle głowy.

Smak i zapach Blue Dream

Blue Dream ma głęboki owocowy smak, który przywodzi na myśl jagody. Aromat również niesie ze sobą przyjemny zapach jagód, z domieszką mango i słodkiej wanilii. Zauważamy również lekką "pikanterię", która spaja całe doświadczenie - zwłaszcza jeśli kochasz jagody!

Smak jest również wspaniały! W ustach wyczuwamy dżem jagodowy połączony z pikantnymi ziołami i przyprawami. Kończy się prostą, oczyszczającą podniebienie kwaśną nutą, która łączy wszystkie smaki razem, dając przyjemne, pełne jagodowe doświadczenie!

Smak jest również dobrze zbalansowany. Nie otrzymujesz więc nadmiernie słodkiej jagodowej bomby na podniebieniu. Ale nie wierz nam na słowo! Zobacz, co nasi klienci mają do powiedzenia na temat najpopularniejszej odmiany medycznej marihuany na rynku!

Zastosowanie dla Blue Dream

Jeśli szukasz łagodnego haju, który pomoże ci przetrwać dzień, Blue Dream jest dla ciebie. Przewlekłe dolegliwości dobrze reagują na wysoki poziom THC, a hybrydowa mieszanka sprawi, że nie będziesz przykuty do kanapy i oszołomiony przez cały dzień.

Blue Dream jest popularna, ponieważ pomaga w następujących problemach:

 • Bóle głowy
 • Migreny
 • Skurcze menstruacyjne
 • Zapalenie

Ponieważ Blue Dream relaksuje zarówno umysł, jak i ciało, nie pozbawiając Cię energii, jest to świetny sposób na radzenie sobie z bólem lub problemami związanymi z zapaleniem. Łagodny haj i wysoki poziom THC łagodzą ból, pozostawiając Ci swobodę funkcjonowania i życia, jakiego pragniesz.

Blue Dream jest również świetną odmianą do łagodzenia stresu i problemów z nim związanych.

Kupno nasion Blue Dream

Kupno nasion Blue Dream w naszym sklepie jest jeszcze lepsze, jeśli połączy się je w paczkę z nasionami. Oferujemy pakiety mieszanek z dużą zniżką. Blue Dream występuje w następujących pakietach mieszanek:

 • Blue Weed Mix (zawiera również Blue Haze i Blue Cheese)
 • Dream Mix (zawierająca również California Dream i Skywalker OG)
 • Heavy Hitters Mix Pack (zawiera również Gorilla Glue i MK Ultra)

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Blue Dream oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz