Feminizowane nasiona California Dream

23 września 2022

Feminizowane nasiona California Dream

 • 70% Indica 30% Sativa
 • Ekstremalne poziomy THC do 24%.
 • Dobre zbiory wewnątrz, jeszcze lepsze na zewnątrz
 • Potężne uspokajające odprężenie
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Czy interesuje cię haj tak dobry, że nawet doświadczeni palacze określają go jako z górnej półki? Pokochasz zioło wyhodowane z nasion California Dream! Te nasiona wypuszczają duże buds z mieszanką 70% indica i 30% sativa, tak przesiąkniętą żywicą, że sam ich widok może doprowadzić do kontaktowego haju (ok, nie bardzo... ale jednak).

Rodzaj rośliny 70% Indica 30% Sativa
THC Do 24%
CBD Nieznaczna ilość
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 9 tygodni
Plony 21 uncji na 3x3ft

Pochodzenie odmiany California Dream

Ta odmiana z najwyższej półki pochodzi z Mandala Seeds. Wyhodowali ją jako hybrydę mieszającą szczepy afgańskie i meksykańskie, a po ukończeniu, nasiona zostały wysłane do Holandii w celu feminizacji.

Uprawa nasion California Dream

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają one kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Szukasz szybko rosnącej rośliny, nasion o wysokiej zawartości THC, które szybko kwitną i są znane z tego, że pozostają wytrzymałe w trudnych warunkach? Potrzebujesz California Dream! Ta odmiana jest jedną z tych szybko rosnących, szybko kwitnących odmian, które uwielbiają się klonować. W kręgach hodowców jest ona określana jako "maszyna do klonowania".

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby zagwarantować sukces przy kiełkowaniu nasion.

Preferowany klimat dla odmiany Cali Dream

Jeśli uprawia się ją na zewnątrz, należy spodziewać się roślin o długości około 8 stóp, jeśli ma się słoneczne i śródziemnomorskie otoczenie!

Kwitnienie i zbiory

Uwielbiamy to, że daje ona duże zbiory przy prostej pielęgnacji. Sugerujemy użycie zestawu SCROG, jeśli jesteście bardziej zaawansowanymi hodowcami.

W odpowiednich warunkach, California Dream powinna dać około funta plonów na 3x3ft. Przy uprawie na zewnątrz możesz nawet być w stanie wyciąć to z jednej rośliny.

Karmienie roślin California Dream

Można również popchnąć tego złego chłopca do wzrostu silniejsze, większe gałęzie zarówno utrzymanie gleby bogate w azot i przycinanie dolnych gałęzi. Przy odrobinie troski rośliny te mogą urosnąć do 3 i pół stopy w ciągu zaledwie 3-4 tygodni! Te nawozy do marihuany pomogą wam uzyskać najlepsze rezultaty z waszych roślin California Dream.

Odwiedźcie naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Doświadczenie szczepu Cali Dream

Chcesz doświadczyć głębokiego relaksu, który nie pozwoli ci się zasnąć? Pokochasz mózgowy i pobudzający umysł haj odmiany Cali Dream!

Podczas używania, ten haj prowadzi do znacznego wzrostu kreatywności w połączeniu z przyjemnym i wszechobecnym relaksem. W ciągu kilku minut zrozumiesz, dlaczego jest to produkt z najwyższej półki!

Po ustąpieniu haju przejdziesz głębiej w stan relaksu w zawieszeniu. Możesz się tam poddać, jeśli chcesz, lub przełamać się i spędzić noc z twórczą energią.

Oto szybkie spojrzenie na stany, których możesz się spodziewać podczas używania California Dream:

 • Euforia
 • Szczęście
 • Skupienie
 • Wzmocnione zmysły
 • Towarzyskość

Istnieją tylko dwa powszechne negatywne skutki używania marihuany Cali Dream, które obejmują cottonmouth - ten szczep może wysuszyć twoje usta. Spróbuj pozostać nawodnionym. Jest to odmiana z przewagą indica, więc możesz doświadczyć pewnego lenistwa - ta odmiana pozwala Ci się całkowicie zrelaksować i może Cię nawet uśpić.

Jeśli chodzi o osoby, które lubią intensywne używanie, przygotujcie się na to, że będziecie musieli się położyć, bo się wynudzicie i zasniecie!

California Dream Smak i zapach

Czy kiedykolwiek poczułeś zapach czegoś skunksowego i od razu pomyślałeś o marihuanie? California Dream słynie z tego skunksowego, ostrego zapachu. Ale to tylko przy pierwszym powąchaniu. Kiedy już się ustabilizuje, zaczniesz wyczuwać nuty sosny.

Dlatego będziesz zaskoczony zmianą smaku! Kiedy Twoje podniebienie zacznie odbierać smaki, znajdziesz się w ustach pełnych miętowej, cytrusowej świeżości niesionej przez wolno poruszający się prąd owocowych smaków, które rozciągają się aż do tylnej części ust.

Zastosowanie dla California Dream

Jeśli szukasz leczniczego haju, który może pomóc w złagodzeniu problemów psychicznych i fizycznych, który wymaga niewielkiego użycia, aby uzyskać długi efekt - to jest to dla Ciebie!

Odmiana California Dream zwiększa Twoją energię umysłową, pomagając jednocześnie w takich kwestiach jak niepokój, stres, depresja, zmęczenie, artretyzm, migreny, bóle głowy i inne bóle.

Kupno California Dream Seeds

Oprócz sprzedaży tych nasion osobno, oferujemy je również w (znacznie przecenionych) pakietach odmian nasion. Sprawdźcie koniecznie te pakiety mieszanek, jeśli California Dream jest dla was!

 • Pakiet mieszanek Premium (zawiera również Bergman's Gold Leaf i Chronic Widow)
 • Pakiet mieszanek Dreamy (zawiera również Blue Dream i Skywalker OG)

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion California Dream oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz