Feminizowane nasiona Chocolope

7 września 2022

Feminizowane nasiona Chocolope

 • 10% Indica 90% Sativa
 • Wysoki poziom THC do 19%.
 • Bardzo wysokie plony na zewnątrz
 • Energetyzujący haj w ciągu dnia
 • Nasiona feminizowane dla uzyskania gwarantowanych rezultatów

Z nasion Chocolope wyrasta roślina o zawartości 10% indica i 90% sativa. Jest to specjalna odmiana, która motywuje i energetyzuje użytkownika, co sprawia, że jest to szybki sposób na rozpoczęcie pracowitego dnia. Niektórzy zauważyli, że Chocolope jest lepsza niż rozpoczęcie poranka od mocnej filiżanki kawy. Ta prawie 100% sativa jest odmianą feminizowaną, zawierającą 19% THC. Haj jest więc intensywny i mózgowy.

Rodzaj rośliny 10% Indica 90% Sativa
THC do 19%
CBD Nieznaczna ilość
Trudność Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 10 tygodni
Plony 16 do 23 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Czekoladowy | Kawowy | Ziemisty | Ostry | Słodki | Waniliowy
Efekty Kreatywny | Energetyczny | Szczęśliwy | Podniesiony na duchu

Hodowcy Chocolope uważają, że uprawa tej odmiany marihuany jest łatwa. Te feminizowane rośliny są podatne na pleśń i grzyby. Można to jednak łatwo zwalczyć przy uprawie indoor. Spodziewajcie się wysokich roślin i bardzo dużych zbiorów w ciągu około 63 dni. Twoje pąki będą wydzielać słodką kawę i ziemisty smak.

Pochodzenie odmiany Chocolope

Odmiana Chocolope została stworzona przez firmę DNA Genetics, zajmującą się produkcją nasion marihuany. Skrzyżowali oni dwa różne szczepy, aby stworzyć Chocolope, którymi są:

 • Chocolate Thai Sativa
 • Cannalope Haze Sativa

Mieszając te dwa szczepy sativy razem, grupa składała hołd różnym szczepom Chocolate, które stały się bardzo popularne w latach 80-tych. Chocolope jest sativą o bardzo czekoladowym smaku. Jej zapach wypełni pokój ożywczym zapachem mocnej kawy, dostarczając jednocześnie sennego, euforycznego haju.

Uprawa feminizowanych nasion Chocolope

Są to feminizowane nasiona sativy. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Radzimy również przeczytać nasze wskazówki dotyczące uprawy marihuany, aby zagwarantować sukces przy kiełkowaniu nasion.

Rośliny Chocolope i preferowany klimat

Chocolope jest bardzo prostą w uprawie odmianą marihuany. Te nasiona marihuany powinny być sadzone i uprawiane w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, ponieważ rośliny mogą być podatne na pleśń i grzyby. Upewnij się, że nie ma ryzyka mrozu podczas sadzenia sadzonek tej odmiany. Aby mieć lepszą kontrolę nad tymi kwestiami, eksperci sugerują uprawę Chocolope w pomieszczeniach zamkniętych, zwłaszcza dla początkujących.

Jeśli zdecydujesz się na uprawę tej odmiany marihuany na zewnątrz, bardzo ważne jest, aby zachować odpowiedni poziom wilgotności. Musisz odtworzyć słoneczne, ciepłe, balsamiczne śródziemnomorskie otoczenie dla swoich roślin Chocolope, aby mogły rozkwitać i rozwijać się.

Karmienie roślin Chocolope

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Przy uprawie odmiany Chocolope w środowisku wewnętrznym, miejsce uprawy musi być dobrze wentylowane, aby uniknąć pleśni i grzyba. Twoje rośliny będą gotowe do pełnych zbiorów po około 9-10 tygodniach. Ta sativa kwitnie w piękne buds, dając średnio 21 uncji użytecznej marihuany na metr kwadratowy.

Uprawa Chocolope na zewnątrz da wam największe zbiory, około 35 uncji marihuany na roślinę. Należy jednak pamiętać, że uprawa na wolnym powietrzu musi być odpowiednio zoptymalizowana. Warunki środowiskowe muszą być łagodne, ciepłe i słoneczne. I trzeba uważać na pleśnie i grzyby. Osoby uprawiające outdoor mogą oczekiwać, że ich rośliny zakwitną i będą gotowe do zbiorów około połowy do końca października.

Doświadczanie odmiany Chocolope

Czekoladowy smak nie jest jedynym powodem, dla którego Chocolope jest tak popularną odmianą marihuany. Jej energetyzujące działanie pomaga Ci się poruszać i osiągać sukcesy przez cały dzień. Używanie jej rano da Ci motywację, której potrzebujesz, aby zająć się sprawami biznesowymi i skutecznie je załatwić.

Chocolope to odmiana marihuany, która pozostawia uczucie podniesienia na duchu. Ten radosny dym daje uczucie radości i uniesienia. Dzięki temu można przejść przez cały dzień w pełni skoncentrowanym i funkcjonalnym. Użytkownicy doświadczają w pełni mózgowych uniesień dzięki tej odmianie.

Jest to bardzo popularne palenie dla kreatywnych ludzi. Otrzymasz dobre "pobudzenie", nawet lepsze niż to, które wynika z wypicia mocnej kawy rano. Przez resztę dnia będziesz czuł się zainspirowany do tworzenia wspaniałych rzeczy. Jeśli odkładanie na później jest dla ciebie problemem, odmiana Chocolope jest dla ciebie, ponieważ nie spowalnia cię.

W przypadku tej odmiany marihuany, haj nie trwa zbyt długo. Kiedy opadnie, pozostaniesz szczęśliwy, zmotywowany i optymistyczny przez co najmniej trzy godziny po użyciu Chocolope. Zapewnia ona bardzo jasną euforię, ale pozwala na zrobienie czegoś, gdy jest się na haju.

Jako prawie pełna sativa, odmiana Chocolope jest naprawdę mocna. Dlatego też, dystrybutorzy i eksperci nie polecają tej odmiany marihuany dla początkujących lub okazjonalnych palaczy. Inni zauważyli pewne niepożądane reakcje, takie jak łagodne lęki.

Ponieważ jest to prawie 100% sativa, Chocolope może wywołać u użytkowników uczucie paranoi. Możesz również doświadczyć naprawdę krótkich okresów zawrotów głowy. Podobnie jak w przypadku wielu odmian sativy, możesz doświadczyć suchości oczu i ust (znanej jako cottonmouth), którą możesz zwalczyć, pozostając nawodnionym.

Smak i zapach Chocolope

Odmiana marihuany Chocolope pachnie jak pyszny, czekoladowy deser. Dzięki swojemu ziemistemu, ostremu aromatowi, ta odmiana natychmiast pobudzi cię do działania o poranku. Obudź się dzięki przyjemnej woni czekoladowo-orzechowej, która z pewnością doda ci energii.

Chocolope to absolutne marzenie miłośnika czekolady. Ta odmiana sativy smakuje wybornie, ze swoją ożywczą, trudną do oparcia słodyczą. Będziesz cieszyć się silnym aromatem wanilii, połączonym z obecnością mocnej kawy i czekoladowej dobroci.

Zastosowanie Chocolope

Chocolope to odmiana, która jest bardzo polecana przez lekarzy i dystrybutorów na dolegliwości związane ze stresem. Pacjenci uprawiający medyczną marihuanę, którzy prowadzą toksyczny, szybki tryb życia, mogą odnieść duże korzyści z tej odmiany. Ze względu na swoje właściwości podnoszące na duchu, Chocolope jest znana z łagodzenia niepokoju i skutecznego leczenia depresji.

Ta odmiana marihuany jest bardzo energetyzująca. To sprawia, że Chocolope jest idealna dla pacjentów medycznej marihuany cierpiących na zmęczenie i senność, ponieważ pomaga wykonać zadania poprzez utrzymanie koncentracji. Jej właściwości motywujące pomagają Ci skupić się wyraźnie przez cały dzień, zachęcając Cię do wstania i zajęcia się sprawami.

Chocolope to odmiana marihuany, która skutecznie leczy również różne rodzaje chronicznego bólu. Ten szczep sativy jest znany z tego, że skutecznie leczy następujące dolegliwości:

 • Bóle stawów
 • Skurcze mięśni
 • Bóle głowy
 • Migreny
 • Nudności
 • Utrata apetytu

Ta odmiana marihuany jest często zalecana dla pacjentów chorych na raka, którzy przechodzą intensywne leczenie chemiczne, takie jak chemioterapia i promieniowanie. Pacjenci ci często cierpią z powodu utraty apetytu, a także wyniszczających, chronicznych nudności. Chocolope jest bardzo popularną odmianą do leczenia obu tych stanów, dzięki czemu pacjenci z rakiem mogą jeść normalnie i odzyskać wagę utraconą w wyniku leczenia.

Kupno nasion Chocolope

Nasiona Chocolope można kupić w oddzielnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Aby doświadczyć innych odmian o wysokich plonach, takich jak Chocolope, dlaczego nie spróbować pakietu mieszanki nasion High Yield? Jest to mocno przeceniona kombinacja zawierająca feminizowane nasiona Amnesia Haze i Big Bud. Jest ona również dostępna w pakiecie Sativa Mixpack, obok Super Lemon Haze i Strawberry Cough.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Chocolope oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie nasion.

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz