Feminizowane nasiona Crystal

20 września 2022

Feminizowane nasiona Crystal

 • 60% Indica 40% Sativa
 • Ekstremalny poziom THC do 25%.
 • Rośnie dobrze w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • Skuteczny środek odstresowujący
 • Nasiona feminizowane dla uzyskania gwarantowanych rezultatów

Nasiona Crystal uprawiają zioło, które zapewnia zrównoważoną euforię łączącą mózgowy haj z uspokajającym efektem dla ciała. Ta feminizowana marihuana to 60% indica i 40% sativa. Jej haj jest bardzo silny, więc ta odmiana nie jest polecana dla osób palących po raz pierwszy. Jednak początkujący hodowcy nie będą mieli problemu z uzyskaniem kwitnących zbiorów.

Rodzaj rośliny 60% Indica 40% Sativa
THC Do 25%
CBD Nieznaczna ilość
Klimat Wewnętrzny | Umiarkowany
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 10 tygodni
Plony 15 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty

Z nasion Crystal wyrastają silne, odporne rośliny. Zapach jest silny, a buds są absolutnie piękne. Ze względu na swoją siłę, odmiana ta jest doskonałym kandydatem do technik uprawy Sea of Green (SCROG). Crystal rośnie dobrze zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Pochodzenie odmiany Crystal

Marihuana Crystal jest krzyżówką dwóch bardzo znanych odmian marihuany:

 • Northern Lights
 • White Widow

Odmiana Northern Lights jest szanowana i ma na swoim koncie aż osiem nagród. Zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej i inne renomowane nagrody w High Times Cannabis Cup. Inny rodzic Crystal, White Widow, jest również uhonorowaną odmianą, która również zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej i cztery inne w High Times' Cannabis Cup.

Uprawa feminizowanych nasion Crystal

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipulujesz cyklem światła w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Rośliny Crystal

Dziedzictwo rodzicielskie odmiany Crystal jest dość znamienne, składa się z mieszanki Northern Lights i White Widow. Obie są ulubionymi odmianami wśród doświadczonych i początkujących hodowców marihuany. Pomijając konieczność przycinania tych roślin, ta odmiana z dominacją indica jest bardzo łatwa w uprawie i zbiorach, nawet dla amatorów i początkujących.

Przy uprawie tej marihuany indoor, te wysokie rośliny mogą osiągnąć wysokość ponad 3 stóp. Produkuje ona zielone liście i gęste, duże buds, które są pokryte błyszczącymi kryształkami (jak sugeruje jej nazwa). Po zebraniu, twój chwast może zawierać do 25% THC.

Najlepszy klimat dla roślin Crystal

Przy uprawie nasion marihuany Crystal na zewnątrz, klimat powinien być słoneczny i subtropikalny. Ponieważ uprawa na zewnątrz daje roślinom o wiele więcej miejsca na rozciągnięcie, rośliny mogą urosnąć na wysokość 10 stóp.

Karmienie roślin Crystal

Odwiedź naszą sekcję składników odżywczych, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin w każdym stadium wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Dla optymalnych wyników uprawy Crystal indoor, uprawiaj w glebie lub środowisku hydroponicznym. Rośliny te najlepiej rozwijają się przy zastosowaniu metody uprawy Sea of Green (SOG). Rosną one energicznie. Oznacza to, że aby utrzymać jej prawidłowy kształt, będziesz musiał przycinać liście z powrotem. Czas kwitnienia Indoor to około 8-10 tygodni. Spodziewajcie się 400-500 gramów użytecznej marihuany na metr kwadratowy.

Zbiory odbywają się między końcem września a początkiem października. Można uzyskać do 750 gramów użytecznej marihuany z jednej rośliny.

Doświadczenie z odmianą Crystal

Crystal jest hybrydową odmianą marihuany, która produkuje duże, lepkie buds pokryte czerwonymi włoskami i kryształkami, które błyszczą na twoich oczach. Ponieważ zawiera ona jedne z najwyższych poziomów THC, doświadczysz mózgowego szumu w całym ciele i w umyśle.

Efekty tego szczepu nie są zauważalne natychmiast. Zamiast tego, euforia zajmuje trochę czasu, aby skradać się na ciebie w pełni. Ale kiedy już to nastąpi, doświadczysz intensywnego, pobudzającego haju. Odpręża ona twoje ciało i uspokaja nerwy, co sprawia, że jest skutecznym środkiem odstresowującym.

Ta odmiana marihuany poprawi twój nastrój, uwalniając cię od niepokoju i stresu. Po silnym brzęczeniu następuje głębokie uspokojenie i lenistwo. Marihuana Crystal pobudza również apetyt, powodując poważne przypadki zachłyśnięcia, które pomagają zintensyfikować te leniwe i uspokojone stany.

Smak i zapach Crystal

Podczas palenia, marihuana Crystal wydziela słodki aromat. Ten kuszący zapach zawiera nutę sosny. Niektórzy porównują jej aromat do paliwa lotniczego. Odmiana ta ma dość gładki smak. Jest on sosnowy, z przyjemną nutą słodyczy i owoców, co sprawia, że ta odmiana marihuany jest bardzo przyjemna dla podniebienia.

Zastosowanie Crystal

Wszechstronność Crystal sprawia, że jest to bardzo skuteczna medyczna marihuana. Ma wiele zastosowań i może pomóc osobom w takich stanach jak lęk, depresja, stres i bóle.

Kupno nasion Crystal

Możesz kupić nasiona Crystal w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Jeśli chcesz, aby twoje życie nabrało szczególnego blasku, możesz kupić nasiona Crystal jako część pakietu Bling Bling. Ten specjalny, przeceniony pakiet nasion zawiera również feminizowane nasiona Gold Leaf i Super Silver.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Crystal oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz