Feminizowane nasiona Fire OG

2 października 2022

Feminizowane nasiona Fire OG

 • 70% Indica 30% Sativa
 • Ekstremalne poziomy THC do 24%.
 • Najlepsza dla ekspertów uprawy
 • Bardzo silne efekty podnoszące na duchu
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Fire OG jest odmianą marihuany o ostrym i wyraźnym cytrusowym smaku. Smak tej hybrydy jest orzeźwiający i sprawia, że usta nabierają wody w oczekiwaniu na to, co nadejdzie. Z nasion Fire OG wyrastają niezwykle silne buds, dostarczając euforii, która nie tylko Cię zrelaksuje, ale również powali".

Rodzaj rośliny 70% Indica 30% Sativa
THC Do 20%
CBD Nieznaczna ilość
Trudność Twardy
Klimat Wewnątrz pomieszczeń
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 10 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Cytrusowy | Ziemisty | Cytrynowy

Ta legendarna marihuana została stworzona przy użyciu dwóch silnych odmian marihuany, OG Kush i San Fernando Valley OG Kush. Jest ona powszechnie znana jako jedna z najsilniejszych odmian OG na rynku. Znany jest poziom THC do 24%, w zależności od sposobu uprawy.

Fire OG ma 70% indica i 30% sativa. Działa jako środek uspokajający, który jest bardzo ciężki, jeśli chodzi o zdolność do pomagania w relaksie.

Przygotuj się na couch lock, ponieważ to zioło zabierze wszystkie twoje stresy za jednym machnięciem. Jest idealna dla każdego, kto szuka skutecznego sposobu na wyciszenie się po ciężkim dniu. Jeśli szukasz odmiany marihuany, która pomoże ci odpocząć w nocy, to jest właśnie ta. Wywoła ona sen i pomoże ci przetrwać całą noc.

 

Fire OG Strain Origin

Fire OG jest jedną z najsilniejszych odmian OG marihuany na rynku. Powstała poprzez skrzyżowanie San Fernando Valley OG Kush i OG Kush. Ten chwast jest ciężkim środkiem uspokajającym z jasnopomarańczowymi, ognistymi włosami, stąd nazwa, Fire OG.

Zioło to jest bardzo powszechne w przemyśle muzycznym zwłaszcza hip-hopie i reggae. Można ją kupić lokalnie w kawiarniach, na rynkach z marihuaną i w przychodniach z medyczną marihuaną.

Uprawa Fire OG Feminizowane nasiona

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Rośliny Fire OG

Fire OG jest dość trudna w uprawie. Nie jest więc polecana dla początkujących hodowców. Potrzeba sporo cierpliwości, aby te rośliny rozkwitły. Miejsce uprawy, które wybierzesz, musi być dobrze zaprojektowane dla maksymalnych plonów. Najlepiej uprawiać ją w kontrolowanym środowisku w pomieszczeniach zamkniętych.

Przycinanie i topping off OG pomóc osiągnąć maksymalne plony. To pleśnieje łatwo, gdy narażone na deszcz i wysoka temperatura, więc upewnij się, że ma dobrze wentylowane miejsce do wzrostu w. Gleba bogata w fosfor jest najlepsza dla tej odmiany marihuany, ponieważ wymaga ona wysokiego poziomu składników odżywczych.

Karmienie roślin Fire OG

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Aby uzyskać owocne zbiory, należy odczekać 10-11 tygodni. Przy uprawie indoor, możesz spodziewać się plonów na poziomie 14 uncji na metr kwadratowy. Jeśli planujesz uprawiać Fire OG na zewnątrz, zbiory odbędą się pod koniec października i możesz oczekiwać 15 uncji użytecznej marihuany z rośliny.

Doświadczenie z odmianą Fire OG

Odmiana Fire OG zawiera do 24% THC i do 0,3% CBD. Jej euforyczne efekty mogą trwać do 3 godzin po spożyciu. Jest to idealny wybór po męczącym dniu, ponieważ pomaga zrelaksować się zarówno ciału jak i umysłowi.

Po użyciu tej odmiany marihuany, spodziewajcie się poczuć natychmiastową energię, jednocześnie przechodząc w stan euforii. Jest to odmiana marihuany podnosząca na duchu, która utrzymuje Cię w dobrym nastroju. Będziesz zmuszony do uśmiechania się i pozostania szczęśliwym, kiedy będziesz pod wpływem Fire OG.

Ta odmiana jest również w stanie wywołać spokój, relaks i sen. Poczujesz się otoczony szczęściem, kiedy przygotuje cię do spokojnej drzemki.

Fire OG jest bardzo mocna. Ta hybryda sprawi, że każdy będzie czuł się niezwykle wysoko. Nie ma znaczenia czy są to weterani czy amatorzy palenia. Ponieważ jest to tak silny dym, Fire OG może pozostawić Cię z bólem głowy i uczuciem zawrotu, zwłaszcza jeśli jesteś początkujący.

Niektórzy użytkownicy mogą doświadczyć uczucia paranoi, zwłaszcza ci, którzy nie są przyzwyczajeni do tak ognistego bud. Może również powodować suchość w ustach i oczach z powodu odwodnienia. Zaleca się, aby użytkownicy OG spożywali dwa razy więcej wody niż w normalnych okolicznościach, aby uniknąć odwodnienia.

Fire OG Smak i Zapach

Fire OG ma unikalny aromat, który może być użyty do odróżnienia jej od innych szczepów. Jego zapach jest ostry z delikatną nutą pikanterii. Znawcy zioła od razu poznają jego wyraźny aromat, z silną, ziołową słodyczą. Są też ostre podteksty niepowtarzalnych zapachów drzewnych.

Fire OG ma ziołową słodycz, która przykleja się do języka jak klej. Ta hybryda z dominacją indica przynosi pikantny smak, który utrzymuje się przez chwilę. Jeśli szukasz ziemistego smaku, który jest tak ostry jak jego aromat, Fire OG jest odmianą idealną.

Zastosowania Fire OG

Fire OG jest ulubioną odmianą w społeczności medycznej marihuany. Jest przydatna do relaksowania pacjentów i uwalniania blokad umysłowych. Dolegliwości, które są spowodowane przez przewlekły stres są najlepiej leczone przy użyciu tej odmiany marihuany.

Ci, którym brakuje snu, mogą używać Fire OG, aby uzyskać dobry nocny odpoczynek. Pomaga ona organizmowi uwalniać substancje chemiczne potrzebne do uspokojenia się. Jest przydatna w przypadku takich stanów jak:

 • Depresja
 • Bezsenność
 • Rak
 • Ból pleców
 • Ból stawów
 • Ból przewlekły
 • Migreny

Fire OG jest bardzo polecana przez ekspertów i dyspenserów medycznej marihuany również do leczenia różnych ciężkich problemów psychicznych. Ma ona sposób na uwalnianie specyficznych substancji chemicznych, które pomagają organizmowi się uspokoić. To czyni ją praktycznym wyborem w walce z niepokojem i bezsennością. To zioło rzeczywiście pomoże Ci zasnąć w nocy i pozostać w stanie snu przez całą noc.

Jeśli chroniczny, wyniszczający ból jest istotnym problemem w twoim życiu, ta odmiana jest doskonałym wyborem, aby pomóc w radzeniu sobie z bólem. Niektórzy pacjenci medycznej marihuany zgłaszali nawet ustąpienie chronicznych bólów po paleniu Fire OG. Znana jest z tego, że skutecznie leczy bóle stawów i pleców, a także migreny.

Ten bud naprawdę sprawi, że będziesz głodny. Munchies, które powoduje, sprawia, że osoby cierpiące na utratę apetytu lub chroniczne mdłości mogą usiąść i cieszyć się jedzeniem. Używajcie tej odmiany, aby pomóc w leczeniu nudności i utraty apetytu u pacjentów z rakiem, spowodowanych radioterapią i chemioterapią.

Kupno feminizowanych nasion Fire OG

Możesz kupić nasiona Fire OG w osobnych opakowaniach po 5, 10 lub 20 nasion.

Odmiana Fire OG jest również dostępna jako część pakietu nasion mieszanych OG. Jest to mocno przeceniona kombinacja zawierająca feminizowane nasiona OG Kush i Skywalker OG.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie feminizowanych nasion Fire OG oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz