Feminizowane nasiona Gelato

9 listopada 2022

Feminizowane nasiona Gelato

 • 55% Indica 45% Sativa
 • Wysoki poziom THC do 20%.
 • Przyjemna uprawa z ponadprzeciętnymi zbiorami
 • Głęboki relaks w połączeniu z krystaliczną czystością
 • Nasiona feminizowane dla uzyskania gwarantowanych rezultatów

Czy jesteś weteranem marihuany z wysoką tolerancją, który szuka łatwego palenia, które uderza za każdym razem? Pokochasz Gelato! Nasiona Gelato uprawiają odmianę o wysokiej zawartości THC, która nie daje się oszukać. Została ona stworzona w Bay Area i szybko stała się ulubioną odmianą wśród długoletnich palaczy - i nie bez powodu! Nawet palacze o najwyższej tolerancji zaczynają odczuwać ją po kilku minutach.

Dostępna również jako Gelato Autoflower Seeds

Rodzaj rośliny 55% Indica 45% Sativa
THC Do 20%
CBD Nieznaczna ilość
Klimat Wewnętrzny | Śródziemnomorski | Umiarkowany
Wielkość rośliny Kompaktowy
Kwiaty 10 - 14 tygodni
Plony 16 do 18 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Cytrusowy | Ziemisty | Owocowy | Słodki
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Podniesiony

Pochodzenie odmiany Gelato

Odmiana Gelato została pierwotnie stworzona w Kalifornii w Bay Area poprzez połączenie genów z Sunset Sherbert i Thin Mint GSC. Te szczepy macierzyste są powodem, dla którego ludzie tak bardzo kochają ten smak!

Ciekawostka: Gelato jest często określana jako "Larry Bird". Powodem tego jest numer słynnego koszykarza, który wynosił 33, a przydomek odnosi się do jego wykorzystania 33. fenotypu (jesteśmy nerdami, przyznajemy się).

Uprawa nasion Gelato

Uprawa Gelato może być trudna w nieodpowiednich rękach, ale jeśli się o nią dba, można uzyskać pyszne plony.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Nasiona feminizowane

To są nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią, lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Roślina Gelato

Roślina Gelato jest prawie równą hybrydą Indica/Sativa. Nie rośnie zbyt duża, więc jest idealna do mniejszych pomieszczeń do uprawy.

Preferowany klimat

Jeśli jesteś hodowcą indoor szukającym bardziej praktycznej uprawy - ta jest dla ciebie! Jeśli szukasz wyzwania, może być uprawiana na zewnątrz, ale tylko w wilgotnym klimacie.

Karmienie roślin Gelato

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdym stadium wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Indoors można uzyskać naprawdę niesamowite bud w około 8 do 9 tygodni kwitnienia.

W uprawie outdoor można spodziewać się zbiorów najpóźniej w październiku.

Plony są nieco powyżej średniej i wynoszą 16 do 18 uncji na obszar 3x3ft - jednak niewiele potrzeba, aby uzyskać pożądane rezultaty!

Doświadczanie Gelato

Jeśli jesteś weteranem palenia szukającym szczytu - godnego haju, którego szybko nie zapomnisz - to jest dla Ciebie. Nowicjusze nie muszą się zgłaszać. Gelato ma niesamowitą zawartość THC i wytwarza natychmiastowe i podnoszące na duchu szczęście - na ekstremalnym poziomie. Jest to zrównoważone z tyłu przez przeszywające fizyczne rozluźnienie, aby zapewnić trochę równowagi do ogólnego doświadczenia. Unikalną cechą tej odmiany jest to, że mimo niewiarygodnie wysokiego poziomu THC, jest ona świetna do palenia w ciągu dnia. Powodem tego jest to, że utrzymuje twój umysł świeży i twoje myśli jasne.

Ponieważ efekty są natychmiastowe. Od razu poczujecie "haj", który wkrada się do waszego ciała, aby następnie zostać uderzonym niesamowitą euforią, która wnika w każdy nerw i komórkę waszego ciała.

Jak w przypadku każdej odmiany o ekstremalnie wysokiej zawartości THC, ostrzegamy początkujących, aby byli ostrożni. Ta odmiana jest potężna i jeśli nie jesteście przygotowani, może was posadzić na kanapie. W związku z tym doświadczysz również tradycyjnych przypadków suchości w ustach i oczach - trzymaj w pobliżu butelkę wody.

Jak w przypadku każdego nadużycia, możesz doświadczyć zawrotów głowy, paranoi i niepokoju. Nie pal zbyt dużo, a nie powinno to stanowić problemu.

Smak i zapach Gelato

Jeśli jadłeś któreś z naszych Girl Scout Cookies, wiesz czego się spodziewać. Ta odmiana jest czysto organiczna, pełna smaku od podłogi do sufitu. Zapach jest nagły i natychmiastowy i przywodzi na myśl GSC, Thin Mint i wiele innych. Po zapaleniu wyczujecie nuty cukru, słodyczy, a w tle mocno wyczuwalny krem i sosna.

Smak to czysta przyjemność dla tłumu. Zaczynasz słodko, wyczuwasz kilka nut miętowych, a kończysz długotrwałym, czystym hajem głęboko w policzkach, który sprawi, że zrozumiesz, dlaczego ludzie wracają do niego raz po raz!

Zastosowanie dla Gelato

Jeśli szukasz ulgi od stresu, fizycznego lub emocjonalnego, chronicznego bólu lub depresji - pokochasz Gelato. Wysoki poziom THC i natychmiastowa euforia zwalczają nawet najcięższe objawy.

Jeśli dręczy cię bezsenność lub zmagasz się z mdłościami, ta odmiana poradzi sobie z nimi bez problemu, pozostawiając cię śpiącym i wypełnionym jedzeniem z masywnych munchies!

Kup nasiona Gelato

Możesz kupić nasiona Gelato w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 sztuk.

Dzięki naszym pakietom nasion, dostaniesz najlepszą cenę za swoje pieniądze! Kup ten szczep z 40% zniżką w:

 • Sweet Mix, w tym Zkittlez i Sunset Sherbet

Przy zakupie w ILGM oferujemy:

 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum wsparcia

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz