Feminizowane nasiona Granddaddy Purple

15 września 2022

Feminizowane nasiona Granddaddy Purple

 • 100% Indica
 • Ekstremalne poziomy THC do 23%.
 • Świetna odmiana dla początkujących
 • Głęboki relaks z uspokajającym brzęczeniem
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Wyhoduj z nasion Granddaddy Purple roślinę, która daje łatwy haj i długotrwałe odprężenie! Odmiana ta jest klasyczną Indicą z Zachodniego Wybrzeża, ulubioną przez entuzjastów marihuany na całym świecie. Jeśli chcesz palić, do którego możesz wracać każdego dnia? Palenie, które pozwala cieszyć się relaksem, które uspokaja, nie zamykając cię na kanapie, jest dla ciebie!

Rodzaj rośliny 100% Indica
THC Do 23%
CBD Nieznaczna ilość
Trudność Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Kompaktowa
Kwiaty 9 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Berry | Fruity | Grape | Sweet

Pochodzenie odmiany Granddaddy Purple

Jest to klasyczna odmiana wyhodowana przez Kena Estesa w laboratorium w San Fran. Jest to produkt skrzyżowania Purple Urkle i Big Bud, dwóch popularnych odmian Indica! Jeśli uwielbiasz odmiany Indica, zakochasz się w niej po uszy, ponieważ ten zły dziadek jest w 100% czystą indicą!

Nazwa pochodzi od wyglądu purpurowych buds z krystalicznymi włoskami, które przybierają czerwony kolor. Powiemy wam, że wystarczy ją zobaczyć, aby zapragnąć!

Uprawa Grand Daddy Purple Seeds

Czy jesteś początkującym hodowcą, który szuka wspaniałej odmiany dającej duże zbiory i przyjemny haj? Pokochasz Granddaddy Purple!

Są to feminizowane nasiona GDP. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipulujesz cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Rośliny Granddaddy Purple

Ponieważ ta roślina jest bardzo wrażliwa na środowisko, wilgotność i temperaturę, pamiętaj, aby dokładnie rozważyć swoją lokalizację przy podejmowaniu decyzji, gdzie i jak rosnąć!

Najlepszy klimat dla Granddaddy Purple

Ten stary zegar jest świetny do uprawy na zewnątrz - jeśli masz miejsce - ponieważ jest bardzo odporny na choroby! Nie masz miejsca na uprawę na zewnątrz? Nie martw się! Odmiana ta produkuje wspaniałe buds zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W rzeczywistości, łatwiej jest uprawiać ją wewnątrz, ponieważ najlepiej rośnie w środowisku o kontrolowanej wilgotności (GDP lubi wilgotność w okolicach 50%).

Karmienie roślin Granddaddy Purple

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby dobrać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Podczas uprawy można oczekiwać, że zajmie to od ośmiu do dziesięciu tygodni kwitnienia przed czasem zbiorów. Rośliny mogą osiągnąć wysokość do 60 cali i w zależności od miejsca zamieszkania, zbiory będą najpóźniej w październiku.

W odpowiednich okolicznościach, można uzyskać 14-17 uncji bud na roślinę, gdy uprawiane na zewnątrz. Jeśli weźmiemy pod uwagę łatwość uprawy i przyjemność palenia, jest to świetna opcja dla każdego hodowcy!

Doświadczenie z odmianą Granddaddy Purple

Jeśli szukasz głęboko relaksującego haju, który nie przykuwa cię do kanapy i możesz palić cały dzień, to ta odmiana jest dla ciebie! Czysty dotyk indica uspokoi twój niepokój, wytworzy łagodne, ale satysfakcjonujące uderzenie i poradzi sobie nawet z najgorszymi przypadkami bezsenności.

Wraz z relaksem doświadczysz spokojnego uniesienia, trochę euforycznego chichotu, a być może nawet munchies (więc miej pod ręką jakieś przekąski!). Ze względu na wysoką zawartość THC w GDP (do 23%), jej wpływ jest długotrwały i głęboko odczuwalny nawet przez najcięższych użytkowników!

Martwisz się o złe reakcje? Niepotrzebnie! Najczęstszym efektem ubocznym podczas używania jest suchość w ustach - i możesz ją przezwyciężyć po prostu pozostając dobrze nawodnionym! Inne efekty uboczne, których możesz doświadczyć (choć rzadko i zazwyczaj tylko wtedy, gdy używasz bardzo dużo) to suchość oczu, zawroty głowy, paranoja i łagodny ból głowy.

Smak i zapach Granddaddy Purple

Ten klasyk z Zachodniego Wybrzeża jest znany z wyraźnego smaku i aromatu. Przy pierwszym zapaleniu natychmiast wyczuwalne są nuty winogron i jagód. Jest to świetna odmiana dla osób, które lubią słodki zapach dymu!

Pierwszy smak pasuje do zapachu. W ustach czuć winogrona tak czyste, że przypominają świeżo wyciśnięte wino, glinę i letnią słodycz końca dnia. Pod tym kryją się mniejsze, ale wyraźne nuty sosny przełamane przyjemną kwasowością owoców cytrusowych. Nasz zespół mówi, że przypomina im to winogronowe popsicles w gorący letni dzień!

Zastosowanie dla Granddaddy Purple

Cierpisz na stres, bezsenność, niepokój lub chroniczny ból? Granddaddy Purple może pomóc! Od dawna znany ze swojego silnego wpływu, GDP jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników medycznej marihuany, którzy lubią zrównoważony, głęboki, ale nie przytłaczający relaks umysłu i ciała. Chociaż nie jest to maszyna do chrupania jak inne szczepy, może pomóc również w przypadku mdłości.

Mówi się, że Granddaddy Purple pomaga w następujących przypadkach:

 • Stres
 • Niepokój
 • Ból
 • Bezsenność
 • Depresja
 • Brak apetytu

Kup nasiona Granddaddy Purple

Możesz wybrać tylko 10 nasion Granddaddy Purple. Ale za niewielką dopłatą możesz skorzystać z naszych pakietów nasion. Te wspaniałe pakiety zawierają po trzy różne odmiany, które mają ze sobą coś wspólnego. Na przykład, te dwa pakiety mieszanek zawierają nasiona GDP (i są objęte drobną zniżką!):

 • Indica Mix Pack (zawiera Pure Indica i Bubba Kush)
 • Purple Mix Pack (zawiera również Purple Haze i Purple Kush)

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Granddaddy Purple oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz