Feminizowane nasiona L.A. Confidential

28 września 2022

Feminizowane nasiona L.A. Confidential

 • 80% Indica 20% Sativa
 • Ekstremalny poziom THC na poziomie 25%.
 • Łatwa do uprawy w wysokich temperaturach
 • Uspokaja umysł i ciało
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

LA Confidential jest hybrydą 80/20 Indica/Sativa, która jest dość wyjątkowa, dzięki jej twórcom, South California Labs. Z nasion L.A. Confidential wyrasta pyszna mieszanka, która charakteryzuje się wysokim poziomem THC, wynoszącym od 19% do 25%.

Rodzaj rośliny 80% Indica 20% Sativa
THC Do 25%
CBD Nieznaczna ilość
Trudność Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Śródziemnomorski | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 8 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Sosna
Efekty Odprężający
Nagrody Cannabis Cup | Szczep roku

Ta popularna hybryda z zachodniego wybrzeża jest bardzo poszukiwana, szczególnie w okolicach Los Angeles. Jako mieszanka Afghani i OG LA Affie, jest to super odmiana, która zapewnia silną euforię i psychodeliczny haj. Jest więc zarówno wyciszająca dla ciała, jak i kojąca dla umysłu użytkownika.

LA Confidential oferuje kilka przydatnych korzyści medycznych. Jest to sprawdzony środek zwalczający przewlekły ból, a także łagodzący objawy wielu schorzeń. Ten szczep powoduje, że użytkownicy całkowicie się relaksują i pozwalają swoim kłopotom zniknąć. Jest więc bardzo przydatna w leczeniu bezsenności, stresu, niepokoju, depresji i różnych zaburzeń nastroju.

Pochodzenie odmiany L.A. Confidential

LA Confidential to odmiana z dominacją indica, zawierająca 80% indica i 20% sativa. Jest znana z silnego poziomu THC (25%) i niskiego procentu CBD. Ta super-odmiana jest krzyżówką OG LA Affie i Afghani i daje wspaniałe odczucia podczas palenia. Przy każdym zaciągnięciu się trawką, smakuje jak ulał.

L.A Confidential to wyjątkowa, aromatyczna hybryda pochodząca z południowej Kalifornii. Jest również popularna w Seattle, Portland, Denver i Spokane (WA). Jednak zachodnie Stany Zjednoczone nie są jedynym domem tej odmiany, Kanadyjczycy w Toronto i Calgary również ją uwielbiają.

Uprawa feminizowanych nasion L.A. Confidential

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają one kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Rośliny L.A. Confidential

L.A. Confidential jest jedną z najłatwiejszych odmian do uprawy na ziemi. Najlepszym sposobem na wyprodukowanie jak największej ilości buds jest założenie SCROG (screen of green) w glebie lub hydro. Dolna część baldachimu jest wolna od buds i dodatkowych liści, ponieważ będą one odciągać uwagę od jakości konopi na górze.

Preferowany klimat

Ta odmiana rozwija się w temperaturach pomiędzy 68-80 stopni Fahrenheita. Jednakże zimniejsze temperatury mogą być obsługiwane przez roślinę z pewną konserwacją i opieką.

L.A Confidential może być uprawiana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, chociaż została stworzona do ogrodów wewnętrznych. Jest tak dlatego, że kwitnie w miejscach o stałej temperaturze i wilgotności. W chłodniejszym klimacie, uprawa na zewnątrz może działać tak długo, jak jest odpowiednie światło słoneczne.

Karmienie roślin L.A. Confidential

L.A. Confidential jest typem chwastu, który potrzebuje dużo składników odżywczych, aby osiągnąć swój pełny potencjał, więc zaopatrz się w składniki odżywcze dla tej rośliny. W czasie kwitnienia roślina musi mieć zapewnioną dużą ilość fosforu i potasu, aby buds rozwinęły się w gęste, obfite huby.

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Przy uprawie tej odmiany marihuany indoor, spodziewaj się zbiorów około 14 uncji użytecznej marihuany na metr kwadratowy. Kwitnienie zajmie około 6-8 tygodni. W przypadku uprawy outdoor, LA Confidential powinna dać około 16 uncji użytecznej marihuany z rośliny. Zbiory będą miały miejsce między końcem września a połową października.

Doświadczenie z odmianą L.A. Confidential

LA Confidential zapewnia łagodny i przyjemnie gładki, a jednocześnie uspokajający haj. Jeśli po długim dniu w pracy potrzebujesz małego impulsu w dobrym kierunku, LA Confidential jest najlepszym zielem do rozważenia.

Nie szukajcie dalej, aby osiągnąć głęboki stan relaksu. Ta odmiana czyni cuda i jest wszystkim, czego potrzebujesz, abyś był zrelaksowany i komfortowo nastawiony do życia. Będziesz w stanie dostrzec dobro we wszystkim, ponieważ ta hybryda przynosi bardzo pozytywne uczucia szczęścia. LA Confidential zwiększa również poczucie własnej wartości u niektórych użytkowników.

Poczucie euforii jest dominujące w przypadku większości odmian marihuany, a LA Confidential nie jest wyjątkiem. Jest to doskonały wieczorny przysmak, ponieważ wokół Ciebie wytworzy się radosne, ciepłe i rozmyte uczucie, które zapewni Ci spokojną i spokojną noc.

Reakcje niepożądane:

LA Confidential jest bardzo silna, jak inne nasze nasiona o najwyższej zawartości THC. Dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym użytkownikiem marihuany. Jak każda inna odmiana marihuany, może spowodować odwodnienie, pozostawiając użytkownika z objawami wągrów i suchości w oczach. Użytkownicy mogą potrzebować spożywać dużo wody podczas i po paleniu, aby zwalczyć te efekty uboczne.

W rzadkich przypadkach można odczuwać zawroty głowy. Ale, to jest dużo podatne na początkujących i nie będzie trwać przez długi czas. Czasami możesz odczuwać lekki ból głowy, któremu towarzyszy uczucie paranoi. To również trwa tylko przez krótką chwilę, jeśli w ogóle się zdarzy.

Smak i zapach L.A. Confidential

Ta odmiana doniczki ma rewelacyjny zapach, przypominający bogatą ziemię. Przygotujcie się na silny zapach sosny z domieszką Skunka. Będziesz cieszyć się aromatem szyszek sosnowych połączonych z doskonałymi nutami przypraw.

Smak LA Confidential przypomni Ci o jego ostrym aromacie. Jest to mocny smak, który jest jednocześnie kremowy, zmieszany ze słodyczą. Skunky aftertaste pozostanie na twoim podniebieniu przez dłuższy czas. Ciesz się pełnym smakiem tej odmiany, z wyraźną obecnością sosny.

Zastosowanie dla L.A. Confidential

L.A Confidential ma kilka talentów leczniczych, których nie posiadają niektóre inne odmiany. Jej zdolności uspokajające sprawiają, że jest ona znana wśród dyspenserów i użytkowników medycznej marihuany na zachodnim wybrzeżu. Przykłady dolegliwości, które łagodzi ta odmiana to:

 • Artretyzm
 • Zapalenia
 • Obrzęk
 • Bóle stawów
 • Bezsenność
 • Niespokojność
 • Depresja
 • Ból
 • Stres

Ze względu na te zgłoszone efekty, został on szeroko przepisany osobom cierpiącym na zapalenie i artretyzm. Badania wykazały, że LA Confidential skutecznie łagodzi obrzęki i bóle stawów, czyniąc życie bardziej znośnym dla tych pacjentów.

Jest to również bardzo popularna odmiana do łagodzenia niepokoju i bezsenności, dzięki swojej zdolności do uspokajania użytkowników. Daje to również moc pomagania osobom cierpiącym na lęki, stres i depresję. Ze względu na te właściwości lecznicze, LA Confidential jest jedną z najpopularniejszych odmian marihuany uprawianych na Zachodnim Wybrzeżu.

Kupno nasion feminizowanych LA Confidential

Możesz kupić nasiona LA Confidential w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie feminizowanych nasion LA Confidential oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dotarcie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz