Feminizowane nasiona Maui Wowie

29 września 2022

Feminizowane nasiona Maui Wowie

  • 20% Indica 80% Sativa
  • Wysoki poziom THC do 20%
  • Roślina szybko kwitnąca dla szybkich rezultatów
  • Zapewnia lekki i szczęśliwy haj
  • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Maui Wowie, zwana również Maui Waui, jest odmianą marihuany znaną ze swojego zapachu i zastrzyku radosnej energii. Nasiona Maui Wowie pochodzą prosto z Wysp Hawajskich i są szeroko stosowane jako środek odstresowujący, który przenosi umysły użytkowników na wyimaginowane plaże ich ojczystego kraju.

Rodzaj rośliny 20% Indica 80% Sativa
THC Do 20%
CBD Nieznaczna ilość
Trudność Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Umiarkowany
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 8 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ananasowy
Efekty Energetyczny

Pochodząca z Maui, ta odmiana marihuany ma egzotyczny owocowy aromat, który jest zgodny z jej tropikalną nazwą. Preferuje ona uprawy w klimacie zbliżonym do hawajskiego, dlatego większość osób będzie musiała uprawiać tę odmianę w pomieszczeniach zamkniętych. Jednak również szklarnia może stworzyć podobne środowisko. Jest to wysoka Sativa, więc należy zapewnić jej dużą wysokość, aby uniknąć przycinania.

Pochodzenie odmiany Maui Wowie

Pochodzenie Maui Wowie jest przedmiotem dyskusji. Niektórzy twierdzą, że jest to odmiana landrynkowa, ponieważ rozwinęła się na wyspie i nie doświadczyła żadnych podróży aż do przybycia hippisów w latach 60. Inni twierdzą, że jest to wyhodowana na Hawajach mieszanka szczepów południowoazjatyckich i hawajskich, która naturalnie rozwinęła się w latach 60-tych jako efekt wojny w Wietnamie. Co nie jest przedmiotem dyskusji? Ten szczep pochodzi z Maui i sprawi, że powiesz "wow".

 

Uprawa Maui Wowie Seeds

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła na dzień, czyli w jesieni lub gdy manipulujesz cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Przeczytaj również nasze instrukcje dotyczące kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Najlepszy klimat dla Maui Wowie

Maui Wowie ma silną genetykę, dzięki czemu jest łatwa w uprawie. Jednakże, będziesz musiał zapewnić jej odpowiedni klimat, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Ta odmiana preferuje tropikalny klimat, podobny do Hawajów, i dużo słońca. Uwielbia łagodne bryzy i bogatą glebę.

Maui Wowie może być uprawiana w pomieszczeniach z odpowiednim oświetleniem, temperaturą i przepływem powietrza. Może również rosnąć na zewnątrz w łagodnym, ale słonecznym klimacie, podczas lata.

Karmienie roślin

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

  • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
  • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Przy uprawie indoor, Maui Wowie może zakwitnąć w 9 do 10 tygodni. Średnie zbiory to 14 do 17oz na stopę kwadratową. W uprawie outdoor zbiory są późniejsze, od początku do połowy października i mogą wynieść nawet 16 uncji z rośliny.

Doświadczanie Maui Wowie

Maui Wowie wprawi cię w dobry nastrój. Większość czuje się szczęśliwa, pełna energii, euforyczna i podniesiona na duchu dzięki tej odmianie. Efekty uderzają zarówno w ciało, jak i w umysł, pozostawiając uczucie lekkości i wolności, jak tropikalna bryza. Ta odmiana zwiększa kreatywność, podczas gdy twoje ciało unosi się na dobrych wibracjach. Jesteście zrelaksowani, ale nie siedzicie na kanapie. Subtelne tropikalne aromaty i smaki tylko potęgują to doświadczenie.

Maui Wowie trafia prosto do umysłu. Mimo że jest łagodna, może powodować bóle, zawroty głowy lub paranoję, jeśli zostanie spożyta w nadmiarze. Jest to jednak mało prawdopodobne, ze względu na łagodność tej odmiany. Większość ludzi doświadcza suchości oczu i ust.

Smak i zapach Maui Wowie

Maui Wowie ma aromat, który cię obudzi. Po jednym zaciągnięciu się wypełnia pokój zapachem słodkich owoców cytrusowych połączonych z nutami ziemi. Następnie, zapach utrzymuje się. Smak jest równie intensywny. Ta odmiana jest znana z kremowego smaku ananasa, który uderza w język przy każdym wydechu.

Zastosowanie Maui Wowie

Maui Wowie jest słynną odmianą poprawiającą nastrój. Z tego powodu nazywa się Wowie. Wiele osób używa tej odmiany, aby poprawić sobie nastrój. Pomaga również na bóle głowy, a niektórzy twierdzą, że może zwiększyć apetyt. Dla osób cierpiących na bóle lub żyjących w pośpiechu, odmiana ta jest jak wakacje w toke, idealna dla osób cierpiących na dolegliwości związane ze stresem.

Jednym z najlepszych zastosowań tej odmiany jest stymulowanie koncentracji. Jej tendencja do powodowania relaksu w połączeniu z kreatywnymi myślami sprawia, że jest idealna dla tych, którzy mają problemy z uwagą. Jest to również odmiana energetyczna, mimo że jest relaksująca. W przeciwieństwie do filiżanki kawy, ta odmiana może zmotywować i dodać energii bez kofeinowego załamania.

Kupno nasion Maui Wowie

Nasiona Maui Wowie można kupić w oddzielnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Ale jeśli spodoba wam się Maui Wowie, pokochacie także pakiet USA Mix Pack. Jest to mocno przeceniona kombinacja zawierająca NYC Diesel i L.A. Confidential.

Przy zakupie nasion oferujemy:

  • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
  • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
  • Gwarantowane kiełkowanie nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz