Feminizowane nasiona OG Kush

30 sierpnia 2022

Feminizowane nasiona OG Kush

 • 75% Indica 25% Sativa
 • Poziom THC do 19%.
 • Daje wysokie plony, zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych
 • Doświadcz euforycznej radości i szczęścia
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Jeśli szukasz popularnej odmiany o silnym działaniu, pokochasz nasiona OG Kush. Istnieje prawdopodobieństwo, że słyszałeś o tej odmianie. Jest ona bardzo popularna w wielu miejscach i często jest jedną z droższych opcji. Dzięki jej pikantnym ziołowym smakom i silnemu uderzeniu nie ma się co dziwić, że jest popularna.

Dostępna również jako nasiona automatycznie kwitnące OG Kush.

Rodzaj rośliny 75% Indica 25% Sativa
THC Do 19%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Śródziemnomorski | Kontynentalny | Stepowy
Wielkość rośliny Zwarta
Kwiaty 8 tygodni
Plony 16 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty | Ziołowy | Cytrynowy | Sosnowy | Kwaśny | Pikantny
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Głodny | Odprężony | Uniesiony

OG Kush wywołuje ciężką, podnoszącą nastrój euforię, dzięki czemu jest świetna dla osób, które chcą pozbyć się stresu. Mieszanka 75% indica i 25% sativa zapewnia równowagę pomiędzy fizycznymi i psychicznymi doznaniami. Jest to idealny haj dla nadaktywnego ciała i umysłu.

Pochodzenie szczepu OG Kush

Szczep ten ma wiele historii - większość z nich jest trudna do udowodnienia. Wiemy, że OG Kush pochodzi od niesławnego szczepu Chemdawg. Istnieją inne sugestie, że została ona również zmieszana ze starszymi rodzimymi odmianami, takimi jak Hindu Kush i Old World Paki Kush. Niezależnie od tego, skąd pochodzi, jedna rzecz pozostaje prawdą - jest niesamowicie popularna na zachodnim wybrzeżu i cieszy się dużym popytem bez względu na to, gdzie się udasz!

Zobacz nasze inne ulubione odmiany 'West Coast' High

Uprawa OG Kush Feminizowane Nasiona

To są nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Preferowany klimat

Jeśli mieszkasz w gorącym lub tropikalnym klimacie, to ta roślina jest dla Ciebie! Jeśli nie, to jest to świetna roślina do uprawy w pomieszczeniach. Outdoors w mniej niż idealnym środowisku szybko prowadzi do problemów z chorobami, robakami lub mączniakiem. Nasza ochrona roślin marihuany może pomóc w tym, ale idealnie, ta roślina woli trochę więcej ciepła.

Karmienie roślin OG Kush

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Przy uprawie tej odmiany należy spodziewać się krótkich i zwartych roślin (19-37 cali). Jest to jedna z naszych popularnych małych roślinek. Większość hodowców otrzyma średniej wielkości zbiory w krótkim okresie kwitnienia. Jeśli planujecie uprawę indoor, upewnijcie się, że macie kontrolowany mikroklimat. Nie jest to najłatwiejsza odmiana do uprawy. Przy prawidłowej uprawie może dać około 17 uncji użytecznej marihuany na metr kwadratowy przy średnim czasie kwitnienia 8-9 tygodni.

W przypadku uprawy na zewnątrz, można uzyskać podobne plony i znaleźć roślinę gotową do zbiorów w październiku.

Doświadczanie odmiany OG Kush

Czy szukasz pełnej, mocnej marihuany, znanej na całym świecie z produkcji silnej euforii? W takim razie OG Kush jest dla Ciebie! Odmiana ta wywołuje u użytkowników głęboko relaksujący, prawie uspokajający efekt, który powoli rozcieńcza się w mieszankę radości, szczęścia i podnoszącej na duchu euforii.

Jeśli chcesz odbyć podróż bez opuszczania kanapy, OG Kush jest dla Ciebie. Jest również idealna do odprężenia. Po długim dniu nie ma nic lepszego niż rozsiąść się wygodnie, wziąć kilka przekąsek i dać się porwać euforii. Wzmacnia ona również smak twoich potraw, czyniąc z ciebie maszynę do chrupania!

Możliwe reakcje:

OG Kush ma dość wysoki poziom THC (19%), co czyni ją niezwykle silną. Co zaskakujące, efekty uboczne są bardzo łagodne. Jeśli spożyjesz zbyt dużo, będziesz mieć podstawową suchość w ustach i suchość oczu. Trzymaj butelkę wody w pobliżu, a nie będzie to problem! Niektórzy użytkownicy wspominają, że wielokrotne użycie prowadzi do poczucia senności i zawrotów głowy. Jeśli jesteś początkujący, możesz mieć to i trochę paranoi, ale doświadczeni palacze nie powinni się martwić.

Smak i zapach OG Kush

Jest to jeden z tych szczepów, które zaczynają pachnieć ziemią, a następnie przechodzą w zaskakująco jasny, cytrusowy, wypełniony powiewem cytryny. Podczas uprawy wyczujecie mieszankę zapachu lasu sosnowego i kwaśnej cytryny - jest to zaskakujące za pierwszym razem, zaufajcie nam!

Jeśli chodzi o smak, to jeśli lubicie świeże cytryny, żar z grilla i orzeźwiające smaki drewna, to pokochacie przyprawione ziołowe dobrodziejstwa tej odmiany!

Zastosowanie OG Kush

Umiarkowany potencjalny poziom THC (19%) w tej odmianie sprawia, że jest ona świetnym kandydatem do zastosowań terapeutycznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz poprawy nastroju, ukojenia nerwów, czy czegoś, co przytłumi ból, OG Kush może to zapewnić. Pomaga również w kwestiach związanych z apetytem. Jeśli więc chemioterapia lub mdłości powstrzymują cię od jedzenia, kilka pufów może przywrócić ci apetyt.

Niezależnie od tego, czy chodzi o poważną pomoc w relaksie, czy ulgę w uciążliwym bólu głowy, ta dominująca Indica może być tym, czego potrzebujesz.

Kupno nasion OG Kush

Jeśli chcesz mieć nasiona OG Kush, ale nie chcesz się męczyć z utrzymaniem kontroli nad światłem, mamy cię pod opieką! Nasiona OG Kush Autoflower dają takie same rezultaty, ale są nieco łatwiejsze (i szybsze) w uprawie.

Najlepszą ofertę na nasiona OG Kush można znaleźć w naszej sekcji pakietów nasion. Są to oferty łączone z OG-Discount!

 • Pakiet OG Mix (ft. Skywalker OG & Fire OG)
 • Spicy Mix Pack (ft. Lowryder Auto & Super Skunk)
 • Auto 2.0 Mix Pack (z Bubble Gum Auto & Jack Herer Auto)

Gwarancje ILGM

Przy zakupie feminizowanych nasion OG Kush oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dotarcie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz