Feminizowane nasiona Skywalker OG

5 października 2022

Feminizowane nasiona Skywalker OG

 • 80% Indica 20% Sativa
 • Ekstremalny poziom THC do 26%.
 • Lubiąca słońce, dająca wysokie plony roślina
 • Euforyczne rozmycie całego ciała
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Szukasz uspokajającego dymu, który niesie ze sobą łagodny haj i który spodoba się zarówno początkującym, jak i weteranom palenia? Pokochacie nasiona Skywalker OG! Jest to hybryda z dominacją indica, która ma tylko tyle sativy, aby doświadczenie było pełne, ale nie przytłaczające.

Rodzaj rośliny 80% Indica 20% Sativa
THC Do 26% THC
CBD Nieznaczna ilość
Trudności Umiarkowana
Klimat Stepowy | Śródziemnomorski | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 8 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty | Ziołowy | Pikantny | Słodki

Pochodzenie odmiany Skywalker OG

Ta odmiana nie została stworzona w odległej galaktyce przez rodziców, którzy przeszli na ciemną stronę. Nie. Ta odmiana była krzyżówką dwóch popularnych odmian, Skywalkera i OG Kush. Te dwa szczepy macierzyste zostały połączone, aby stworzyć potężną i przyjemną hybrydę z silną obecnością indica (80%) i lekką równowagą sativy (20%).

Stwierdzono, że odmiana ta zawiera bardzo wysoki poziom THC, sięgający 26%. To sprawia, że jest to świetna opcja dla weteranów palenia, którzy chcą czegoś, co stanowi wyzwanie dla ich tolerancji, ponieważ jest to jedna z najwyższych odmian THC.

Skywalker OG jest popularna na całym świecie. Znajdziesz ją wszędzie, od miast zachodniego wybrzeża po Portland, Detroit, Denver i prawie wszędzie indziej na świecie - i nie bez powodu! Efekty są niesamowite!

Uprawa feminizowanych nasion Skywalker OG

To są nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Preferowany klimat

Jeśli szukasz rośliny do uprawy na wolnym powietrzu, która uwielbia światło słoneczne, daje duże zbiory i jest o krok wyżej niż rośliny dla początkujących - ta odmiana jest dla ciebie. Skywalker OG jest rośliną kochającą słońce i potrzebuje dużo miejsca. Oznacza to, że uprawa w pomieszczeniach jest możliwa, ale nie jest to najlepsza opcja. Na zewnątrz ta roślina będzie kwitnąć. Jedną rzeczą do rozważenia jest wilgotność.

Jeśli mieszkasz w obszarze o wysokiej wilgotności, to nie będzie to wielka roślina do uprawy. Im wyższa wilgotność jest, tym trudniej będzie dla zakładu do korzystania z wszystkich światła słonecznego, które chce. Będziesz chciał suchsze, jaśniejsze miejsce do uprawy tego. Jeśli masz prawo do miejsca do uprawy, jedna rzecz, która pomoże chronić roślinę i zwiększyć swoje plony jest użycie sprayu dolistnego. Robiąc to będzie trzymać pleśń z rośnie i chronić roślinę.

Te zestawy protektorów roślin może skorzystać Skywalker OG rosną nawet lepiej, gdy rośnie na zewnątrz.

Karmienie roślin Skywalker OG

Odwiedź nasz dział składników odżywczych, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin w każdym stadium wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Plony są zawsze zależne od okoliczności. Światło, składniki odżywcze i pielęgnacja roślin odgrywają rolę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Skywalker OG może przynieść aż 28 uncji użytecznych bud na roślinę, jeśli ma ona dużo światła słonecznego i miejsca.

Jeśli zdecydujesz się na uprawę w domu, trzeba będzie utrzymać temperaturę na stałym 68-80 stopni Fahrenheita. Kwitnie około 9-10 tygodni, a przy dobrym traktowaniu, można zebrać prawie funt w obszarze 3x3ft.

Efekty Skywalker OG

Ta odmiana jest niesamowita i zapewnia głębokie doświadczenie dla każdego użytkownika. Jeśli jednak przesadzisz z paleniem i nie nawodnisz się, możesz spodziewać się problemów z suchością w ustach i oczach.

Jeśli jesteście początkujący, zwróćcie uwagę. Zawartość THC w tej odmianie wynosi ponad 20%. Oznacza to, że jeśli nie jesteście przyzwyczajeni do palenia, możecie szybko zostać przytłoczeni i doświadczyć zawrotów głowy, paranoi i bólu głowy. Jeśli tak się stanie, ograniczcie się trochę, a to minie.

Smak i zapach Skywalker OG

Każdy szczep zioła ma inny zapach i aromat. Skywalker OG ma nie tylko wyjątkowy zapach, ale także trwały. Od pierwszego uderzenia poczujesz nuty świeżych ziół ogrodowych, które szybko przechodzą w kojący, wilgotny aromat świeżej ziemi, gliny i ciężkiego drewna. Pod tym kryje się pikantna słodycz. Ten aromat będzie się utrzymywał, gdy zaczniesz smakować dym.

W smaku czuć wyraźną ziemistość, która przywodzi na myśl szyszki sosnowe. Wydech przechodzi w słodką pikanterię, która unosi się na dachu ust, pokrywając je owocowym podtekstem i nutą cytrusów.

Zastosowanie Skywalker OG

Jeśli jesteś użytkownikiem szukającym silnej psychicznej i fizycznej ulgi, która może poradzić sobie nawet z najcięższymi objawami, pokochasz Skywalker OG. Odmiana ta jest popularna w środowisku medycznym ze względu na jej zdolność do łagodzenia bólu, która pozwala na przecięcie najcięższych objawów i zapewnienie trwałej ulgi. Jeśli próbowałeś lżejszych odmian i nie uzyskałeś oczekiwanych rezultatów lub czułeś się zablokowany przez niezrównoważoną mieszankę - ta odmiana może być dla ciebie.

Skywalker OG może być dobrym sposobem na złagodzenie bólu dla osób cierpiących na bóle pleców, stawów lub skurcze mięśni. Jeśli jesteś kobietą szukającą ulgi w skurczach, będziesz zadowolona z natychmiastowej ulgi, jaką zapewnia ta odmiana.

Jeśli cierpisz na mdłości, Skywalker OG może przywrócić ci apetyt i wprowadzić cię w stan masowego chrupania.

Bezsenność, stres, niepokój i depresja również mogą skorzystać z konsumpcji Skywalker OG. Dzięki mieszance z przewagą Indica, można szybko zasnąć, a euforyczne uczucia mogą rozjaśnić najciemniejsze dni i wprowadzić światło do Twojego dnia!

Kupno nasion Skywalker OG

Nie jesteś przekonany do Skywalker OG? Dlaczego nie zmieszać jej z jednym z naszych pakietów nasion. Te pakiety pozwolą ci wypróbować różne odmiany bez rozbijania banku (są z ogromną zniżką). Skywalker OG znajdziesz w następujących zestawach:

 • Pop Culture Mixpack (obok Black Widow & Bruce Banner)
 • Dreamy Mixpack (obok Blue Dream & California Dream)
 • OG Mixpack (obok OG Kush & Fire OG)

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Skywalker OG oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dotarcie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz