Feminizowane nasiona Sour Diesel

9 września 2022

Feminizowane nasiona Sour Diesel

  • 40% Indica 60% Sativa hybryda
  • Poziom THC do 20%
  • Lubiąca słońce, dająca wysokie plony roślina
  • Energetyczny, psychodeliczny haj
  • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Czy szukasz energetycznego, zabawnego i psychodelicznego haju? W takim razie pokochacie nasiona Sour Diesel! Znana na całym świecie jako 'Sour D', nie da się pomylić jej zapachu z paliwem. Hodowcy określają ją mianem "Cash Crop" i nie bez powodu! Po szybkiej rundce z tym zapachem, jesteś gotowy do zmierzenia się z obowiązkami dnia, a następnie cieszyć się dobrym dniem, czując się świetnie!

Dostępna również jako nasiona autokwitnące Sour Diesel.

Rodzaj rośliny 40% Indica 60% Sativa
THC Do 20% THC
CBD Niewielkie ilości
Trudności Twardy
Klimat Wewnętrzny | Kontynentalny | Stepowy | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 10 tygodni
Plony 16 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Diesel | Ziemisty | Ziołowy | Cytrynowy | Ostry | Kwaśny
Efekty Energetyczny | Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Uniesiony

Jest to mieszanka sativa forward z 60% sativy i 40% indica. Działa szybko i wywołuje silną reakcję mózgową, która dodaje energii, nie pozostawiając przy tym nerwowości. Po jej zażyciu można uzyskać senny haj, który przenosi nas przez cały dzień.

Pochodzenie odmiany Sour Diesel

Stworzona w latach 90. w Kalifornii, odmiana ta ma wiele legend, ale niewiele faktów. Fani twierdzą, że pochodzi ona od Super Skunk i Chemdawg 91. Wiadomo, że jest to jedna z najlepszych genetycznych hybryd na rynku.

Uprawa Sour Diesel Seeds

Nasiona feminizowane

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Gwarantujemy, że twoje nasiona wykiełkują i radzimy przeczytać nasze instrukcje dotyczące kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Najlepszy klimat dla Sour Diesel

Sour Diesel rośnie najlepiej w słonecznych, ciepłych miejscach. Hodowcy uważają ją za trudną do uprawy na zewnątrz, ponieważ jest podatna na mączniaka. Jeśli chcesz uprawiać ją na zewnątrz, potrzebujesz suchego i gorącego klimatu. Im mniejsza wilgotność, tym lepiej.

Jeśli uprawiacie indoor, będziecie chcieli użyć lamp o wysokiej intensywności w suchym, sterylnym pomieszczeniu. Indoors jest łatwo utrzymać roślinę zwartą i, średnio, trwa około 10 tygodni do kwitnienia. Aby dowiedzieć się więcej o uprawie zarówno indoor jak i outdoor, sprawdź nasze przewodniki uprawy, aby uzyskać najlepszą uprawę za pierwszym razem!

W uprawie outdoor te panie mogą osiągnąć duże rozmiary (jak Brienne z Tarthu). Jeśli masz odpowiedni klimat, zrób to! Te wielkie panie dają ogromne zbiory.

Karmienie roślin

Nawozy Bergman's Marijuana pomogą twojej Sour Diesel rosnąć na każdym kroku. Upewnij się, że otrzymujesz prawidłowe składniki odżywcze NPK, aby zmaksymalizować wyniki plonów.

Ta mocna, krzaczasta roślina jest bardzo odporna na choroby, pleśnie i szkodniki, które często dotykają uprawy marihuany.

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje rośliny są dobrze chronione przed pleśnią i insektami, nasze zestawy ochronne marihuany pasują nawet do najbardziej odpornych odmian.

Kwitnienie i plony

Przy uprawie indoor, rośliny Sour Diesel potrzebują około 9 do 10 tygodni kwitnienia, zanim będziesz mógł ściąć rośliny. W odpowiednich okolicznościach można uzyskać około 16 uncji z obszaru 3x3ft.

Jeśli uprawiane są na zewnątrz, spodziewaj się zbiorów najpóźniej w listopadzie. Sour Diesel radzi sobie bardzo dobrze w uprawie outdoor, a z wystarczającą ilością słońca i odpowiednim nawożeniem, możecie mieć w swoich rękach monstrualny krzak.

Doświadczanie Sour Diesel

Czy szukasz odmian, które poprawiają nastrój, zwiększają poziom energii i zapewniają luźne odprężenie, dzięki któremu nie będziesz siedział na kanapie? W takim razie pokochasz Sour Diesel! Ma ciężkie euforyczne odczucia, które przekładają się na ciągłą energię, która poprawia twój nastrój i umysł.

Mówimy tu o pełnym mózgowym doświadczeniu z efektami ubocznymi w postaci zwiększonej radości, szczęścia i umysłowej przyjemności. Najlepsza część? Haj jest zarówno szybko działający jak i długotrwały! Będziesz go odczuwał nawet do pięciu godzin po użyciu.

Nie wierz nam jednak na słowo. Sprawdź recenzje, które ludzie zostawiają na tej stronie. Ostrzeżenie - istnieje duże prawdopodobieństwo, że po ich przeczytaniu będziesz chciała kupić!

Ponadto, ze względu na jej genetykę, możesz uniknąć paranoi napędzanej niepokojem, typowej dla większości sativ.

Możliwe reakcje niepożądane:

Sour D jest znana z tego, że ma bardzo mało negatywnych skutków ubocznych. Jasne, że można mieć podstawową suchość w ustach, suchość w oczach, ale odrobina wody może bardzo pomóc. Jeśli spożyjecie za dużo (a mówimy o dużej ilości), może pojawić się paranoja, ale jest to niezwykle rzadkie.

Jeśli nie używaliście wcześniej sativy, nie jest to najlepsze miejsce na rozpoczęcie. Pobudzająca natura haju może być myląca, jeśli spodziewaliście się leniwego dnia spędzonego na kanapie.

Zapach i smak Sour Diesel

To jeden z tych przypadków, w których musimy powiedzieć ci z wyprzedzeniem, żebyś uwierzył nam na słowo. Dlaczego? Ponieważ pokochasz sposób, w jaki ten produkt pachnie i smakuje - nawet jeśli śmierdzi jak olej napędowy. Ten smród jest jednak tylko na powierzchni. Pod nim, jak pod liniami na długiej autostradzie, kryją się żółte, cytrusowe nuty cytrynowe i zrównoważone akcenty ziołowe, które sprawiają, że wracasz po więcej. Brzmi to dziwnie, ale zaufaj nam, gdy mówimy, że to pokochasz.

Jeśli chodzi o smak, to nie ma tu żadnego paliwa. Jest to duży cytrusowy cios, po którym następuje przyjemny chrupiący posmak, jaki dały wam kwaśne dzieci. Obok tych nut pojawiają się nuty gęsto słodkich owoców tropikalnych, takich jak ananas i papaja. Chociaż opis brzmi ostro, zaufaj nam, kiedy mówimy, że ma gładki i pyszny smak, od początku do afterglow, który pokochasz i do którego będziesz wracać wielokrotnie!

Zastosowanie dla Sour Diesel

Prawie każdy szczep marihuany ma te same pozytywne efekty uboczne. Sour Diesel nie jest inna. Jest świetna na stres, utratę apetytu, niepokój, przewlekły ból, bezsenność i wiele innych.

Jej zapotrzebowanie w społeczności medycznej rośnie ze względu na to, jak długo odczuwasz rezultaty. Z Sour Diesel można uzyskać długą ulgę z krótkich wybuchów użytkowania. Przynosi również dodatkową korzyść w postaci odprężenia bez zmęczenia, jakie wywołują niektóre odmiany.

To właśnie sprawia, że jest świetna dla osób cierpiących na problemy psychiczne i depresję. Otrzymujesz ulgę i relaks potrzebny do poprawienia nastroju, ale nie jesteś wyczerpany i nie siedzisz na kanapie!

Kup nasiona Sour Diesel

Jeśli dopiero zaczynasz uprawę i chcesz uprawiać tę odmianę, możesz być zainteresowany nasionami Sour Diesel Autoflower. Ułatwią ci one produkcję tej pysznej odmiany.

Najlepsze oferty na nasiona Sour Diesel można znaleźć w sekcji pakietów nasion. Pakiet Patriot Mix Pack jest objęty ogromną zniżką i jest jedną z najlepszych ofert, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Zawiera on również feminizowane nasiona AK47 i Bubblegum.

Dzięki naszym pakietom odmianowym dostaniesz wszystko, co najlepsze za swoje pieniądze! Zdobądź tę odmianę z 40% zniżką:

  • Bonza Mix, w tym Banana Kush i Durban Poison

Przy zakupie nasion Sour Diesel oferujemy:

  • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
  • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
  • Gwarantowane kiełkowanie nasion.

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz