Feminizowane nasiona White Rhino

29 września 2022

Feminizowane nasiona White Rhino

 • 80% Indica 20% Sativa
 • Wysoka zawartość THC do 20%.
 • Obfite plony
 • Efekt podnoszący na duchu, obezwładniający ciało
 • Nasiona feminizowane dla uzyskania gwarantowanych rezultatów

White Rhino jest powszechnie szanowaną odmianą pochodzącą z Indii, Afganistanu i Brazylii. Biorąc pod uwagę najlepsze cechy każdej z odmian macierzystych, ziele wyhodowane z nasion White Rhino zapewnia relaksujący haj, idealny dla osób zestresowanych.

Rodzaj rośliny 80% Indica 20% Sativa
THC Do 20%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Kontynentalny
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 8 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty | Słodki | Drzewny
Efekty Szczęśliwy | Odprężony
Nagrody Cannabis Cup | Champions Cup

Ta dominująca indica jest hybrydową supergwiazdą i dzieckiem niesławnej White Widow i szczepów North American. Jest to wysokiej jakości odmiana Green House Seeds i jest jedną z najlepszych roślin tego producenta. White Rhino zawiera również aż 20% THC. Tak więc, naprawdę można się w niej naćpać.

Pochodzenie odmiany White Rhino

White Rhino otrzymała swoją nazwę od górnej części rośliny, która wygląda podobnie do rogów nosorożca. Odmiana ta pochodzi z południowych Indii, Afganistanu i Brazylii i została stworzona w kochającym zioło Amsterdamie. Został wyhodowany przez Green House Seed i jest spokrewniony z inną popularną odmianą marihuany znaną jako White Widow.

Chociaż dokładne genetyki nie są znane, uważa się, że White Rhino jest hybrydą powstałą w wyniku skrzyżowania White Widow z północnoamerykańską indicą. Odmiana ta wzięła to, co najlepsze z obu rodziców, produkując zarówno wysokiej jakości pąki, jak i ogromne zbiory. Zawartość THC wynosi 20%, co czyni ją jedną z najsilniejszych odmian marihuany, zarówno do celów medycznych, jak i rekreacyjnych.

Uprawa feminizowanych nasion White Rhino

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy także przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Rośliny White Rhino i preferowany klimat

Uprawa tej odmiany jest łatwa, ponieważ radzi sobie dobrze zarówno w glebie, jak i w podłożu hydroponicznym, chociaż gleba sprawia, że jej smak jest bardziej wyrazisty. Odmiana ta daje obfite plony i może być uprawiana w prawie każdym środowisku, co sprawia, że jest preferowana zarówno przez wytrawnych, jak i amatorskich hodowców.

 

Karmienie White Rhino

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin na każdym etapie uprawy.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Przy uprawie indoor, średniej wielkości rośliny potrzebują około 8-10 tygodni, aby zakwitnąć i być gotowe do zbiorów. Hodowcy Indoor mogą oczekiwać zbiorów około 14 uncji użytecznej marihuany na 3-stopową przestrzeń uprawną.

Uprawa White Rhino na zewnątrz wymaga wilgotnego, ale zdecydowanie nie za mokrego klimatu. Na początku października, odmiana będzie w pełni kwitnąca i gotowa do zbiorów. Można oczekiwać, że zbiory wyniosą do 17 uncji użytecznego bud na roślinę.

 

Doświadczanie odmiany White Rhino

Jeśli próbujesz tej odmiany po raz pierwszy, postaraj się nie spieszyć z dawką, ponieważ może upłynąć trochę czasu, zanim pojawi się pełny efekt euforii. Kiedy to nastąpi, poczujesz się na haju z podnoszącym umysł i obezwładniającym ciało uczuciem.

Twoja głowa poczuje lekki pośpiech, stanie się bardziej przejrzysta, a następnie kojące uczucie uderzy cię od stóp do głów. U niektórych użytkowników może wywoływać lenistwo lub zmęczenie, co jest plusem dla tych, którzy są zdenerwowani i potrzebują się uspokoić. Jest to również doskonały środek uspokajający i relaksujący w przypadku pobudzenia lub niepokoju.

White Rhino uderza mocno i sprawia, że jesteś podekscytowany i pewny siebie przez cały dzień, pomagając jednocześnie w walce z depresją i innymi zaburzeniami stresowymi. Ponieważ jest to odmiana z przewagą indica, ma tendencję do wywoływania senności, a czasem nawet senności. To jednak sprawia, że jest to świetna odmiana do stosowania wieczorem, ponieważ może naprawdę znokautować cię na noc. White Rhino może być przydatna, jeśli próbujesz leczyć bezsenność lub różne inne zaburzenia snu.

Niekorzystne skutki:

Interesującym faktem dotyczącym White Rhino, poza tym, że jest to silna odmiana medyczna, jest to, że istnieje tylko kilka skutków ubocznych. Efekty uboczne tej odmiany są powszechnie związane z nadużywaniem i obejmują suche, czerwone oczy, suche usta (cotton mouth) i ból głowy. Picie dużej ilości wody, soków i innych płynów pomoże w odwodnieniu i suchości w ustach.

Smak i zapach White Rhino

Aromat White Rhino jest tak silny i słodki, że niemalże przebija nos. Zapach jest natychmiast rozpoznawany przez fanów tej popularnej odmiany 100% czystej indica, nawet z bardzo daleka. Przypomina on użytkownikom leśne obszary świata, gdzie można znaleźć słodkie, świeże produkty. Zapach tej odmiany jest ziemisty i ostry, ale unikalny w porównaniu do wszystkich innych bud na rynku.

Ta roślina marihuany nie tylko pachnie, ale również smakuje w plenerze. Można w niej wyczuć sosnowy aromat połączony z kremowym smakiem. Przygotujcie swoje kubki smakowe na przebudzenie przez doskonałą kombinację pikantnych, drzewnych i słodkich podtekstów, które pozostaną na waszej palecie przez jakiś czas.

Zastosowanie dla White Rhino

Ze względu na wysoką zawartość THC w tej odmianie, wiele poradni poleca ją do leczenia różnego rodzaju schorzeń i bólów. Przy umiarkowanym stosowaniu, nawet niedoświadczony użytkownik medycznej marihuany może doświadczyć łagodnych efektów White Rhino.

Odrętwienie i działanie przeciwbólowe tej odmiany zioła sprawiają, że jest ona bardzo przydatna dla pacjentów cierpiących na przewlekłe lub niewielkie bóle ciała, zapewniając długotrwałą ulgę. Może również przynieść znaczną ulgę w bólach stawów, skurczach menstruacyjnych, nudnościach, migrenach i skurczach mięśni.

White Rhino może być również stosowany w leczeniu depresji ze względu na jego silne właściwości podnoszące na duchu. Pomaga regulować zaburzenia nastroju poprzez wywoływanie szczęścia i dobrych myśli. Osoby cierpiące na bezsenność mogą również skorzystać z uspokajającej mocy White Rhino, która pomoże im dobrze wypocząć w nocy.

Ten szczep jest również induktorem apetytu, przydatnym dla pacjentów z rakiem, których apetyt został naruszony przez zabiegi takie jak radiologia i chemioterapia. Te surowe metody leczenia raka często prowadzą do chronicznych nudności i utraty apetytu. Ta odmiana marihuany zwalcza te nudności, powodując "munchies", dzięki czemu pacjent może jeść zdrowe posiłki, aby lepiej się leczyć.

White Rhino jest zarówno skutecznym środkiem przeciwbólowym, jak i odstresowującym. Oto tylko niektóre z dolegliwości, które pomaga złagodzić, w skrócie:

 • Drobne bóle ciała
 • Silne bóle ciała
 • Skurcze mięśni
 • Migreny
 • Bóle stawów
 • Skurcze menstruacyjne
 • Bóle zębów
 • Nudności
 • Utrata apetytu
 • Stres
 • Niepokój
 • Depresja
 • Bezsenność

Kupno nasion White Rhino

Możesz kupić nasiona White Rhino w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Ale jeśli lubisz White Rhino, pokochasz także White Mix Seed Pack. Jest to mocno przeceniona kombinacja zawierająca nasiona White Widow Feminized i White Widow Autoflower.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion White Rhino oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz