Feminizowane nasiona Zkittlez

25 listopada 2022

Feminizowane nasiona Zkittlez

 • 70% Indica 30% Sativa
 • Wysoki poziom THC w kierunku 23%.
 • Łatwy w uprawie szczep, wewnątrz i na zewnątrz.
 • Wspaniały szczep dla relaksu i odprężenia
 • Feminizowane nasiona Zkittlez dla gwarantowanych rezultatów

Po jednym łyku tej aromatycznej odmiany zrozumiesz, dlaczego Zkittlez została nazwana na cześć owocowego, tęczowego cukierka. Ci, którzy ją próbują, mówią, że nie tylko smakują tęczę, ale także ją widzą.


Dostępna również jako nasiona autokwitnące Zkittlez.


Z nasion marihuany Zkittlez wyrasta roślina z dominacją indica, która produkuje piękne, jasne kolory zieleni, purpury i pomarańczy. Mimo, że ta odmiana jest w większości indicą, jej efekty są mózgowe. Ta odmiana zapewnia dobry nastrój i relaksujące wibracje.

Rodzaj rośliny 70% Indica 30% Sativa
THC Do 23%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa w uprawie
Klimat Wewnętrzny | Umiarkowany | Śródziemnomorski | Stepowy | Kontynentalny | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 8 tygodni
Plony 16 do 21 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Owocowy | Pieprzowy
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Podniesiony | Senny

Szczep Zkittlez

Zkittlez łączy potężne Grape Ape z cytrusowym Grapefruitem. Rezultatem jest odmiana zdominowana przez indica o silnym, pysznym smaku. Ten prawie zrównoważony szczep hybrydowy opiera się lekko na Indica w mieszance 70-30.

Uprawa Zkittlez Seeds

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli w jesieni lub gdy manipulujesz cyklem światła w pomieszczeniach.

Radzimy również przeczytać nasze instrukcje kiełkowania dla gwarantowanych wyników.

Rośliny Zkittlez

Jako hybryda, Zkittlez jest połączeniem swoich rodziców. Jego strona Sativa preferuje gorące, wilgotne klimaty; jednak, aby zobaczyć jego purpurową stronę, trzeba będzie dać jego genetyki Indica chłodne temperatury. Aby pobudzić jej przodków z gatunku Grape Ape, należy ostrożnie wystawić rośliny na działanie chłodnych temperatur w nocy - nie niższych niż 50 stopni Fahrenheita.

Ogólnie rzecz biorąc, rośliny Zkittlez wyglądają jak indicas i pozostają zwarte i krzaczaste. Dobrze rozwijają się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wewnątrz, ich mały rozmiar działa dobrze z Sea of Green (SOG) setups, a ich gałęzie są łatwe do trenowania dla większych zbiorów. Rośliny Zkittlez są dość odporne na pleśń, co daje im przewagę w wilgotnym środowisku. Są przyjazne dla początkujących i uważane za łatwe w uprawie dla większości.

Karmienie roślin Zkittles

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdym stadium wzrostu. Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Zkittlez: Flowering & Yield

Dla halowych upraw, rośliny Zkittlez kwitną w 8 do 9 tygodni średnio. Jeśli trenujesz swoje rośliny prawidłowo, można zebrać do 13 uncji na jard kwadratowy. Indoor rośliny średnio około czterech stóp, jednak łatwo jest trenować je dopasować krótsze przestrzenie.

Outdoor Zkittlez rośliny mogą rosnąć większe i dostarczyć wyższą wydajność. Wysokość może osiągnąć do sześciu stóp, z plonów do 17 uncji na roślinę. Zbiory są zazwyczaj na początku października.

Doświadczanie szczepu Zkittlez

Zkittlez jest idealnym szczepem dla zrównoważonego, łagodnego haju. Podczas gdy efekty są mózgowe, jest to raczej przyjemny szum niż przytłaczające uderzenie głowy. Miłośnicy Zkittlez opisują efekt jako zabawny i euforyczny z podnoszącym na duchu uczuciem. Haj utrzymuje się łagodnie, bez nieprzyjemnego zderzenia, zapewniając delikatny przypływ energii i pozytywności, pozostawiając cię zrelaksowanym i zrównoważonym.

Odmiana ta zapewnia umiarkowany haj, który jest odpowiedni dla początkujących lub okazjonalnych użytkowników. Poziom THC może wahać się między 15% a 23%, w zależności od sposobu uprawy. Osoby wrażliwe na sativę mogą doświadczyć zawrotów głowy, niepokoju lub zdenerwowania przy tej odmianie, ale to zazwyczaj szybko mija. Rozpoczęcie od małej ilości może pomóc w tej kwestii. Istnieją również wspólne skutki uboczne suche oczy i suche usta.

Zkittlez: Smak i zapach

Efekty mogą być umiarkowane, ale smak nie jest. Zkittlez jest nazwany po owocowym, tropikalne cukierki z powodu. Podczas uprawy rośliny, może nie zauważyć słodki zapach na początku. Jednak po zebraniu i spożyciu ich, to jest nie do pomylenia.

Zapach zaczyna się od pikantnego i kwaśnego, z pewną ilością nut ziołowych i odrobiną funku. Jednak szybko zauważysz cytrusowe, tropikalne nuty, które wskazują na jego smak.

Smak jest tym, w czym Zkittlez naprawdę błyszczy. Jej macierzyste szczepy łączą się, aby stworzyć mieszankę owocowych smaków. Pierwsze wrażenie to duży ładunek cytrusów i kwaśnych cukierków. Następnie pojawiają się nuty jagód i winogron, które dopełniają słodki profil. Palenie jest naprawdę przyjemne, a tropikalne wibracje przenoszą cię w stan odprężenia.

Zastosowanie dla szczepu Zkittlez

Zkittlez jest jednym z najlepszych szczepów do delikatnego poprawienia nastroju, czy to po złym dniu, czy po czymś bardziej długotrwałym. Pomimo dominacji indica, jej genetyka sativa motywuje do działania, dzięki czemu jest pomocna w przetrwaniu smutnych chwil. Jest jednak na tyle umiarkowana, że poprawia nastrój, ale nadal zapewnia spokojne odczucie.

Uspokajające efekty przechodzą również przez całe ciało. To sprawia, że Zkittlez dobry wybór dla osób zajmujących się niektórymi bólami i napięciem mięśni. Efekt relaksujący pomaga stopić napięcie mięśni, podczas gdy strona sativa utrzymuje z dala couchlock. Zkittlez jest idealnym sposobem na zakończenie dnia i pomaga zapomnieć o codziennych stresach.

Kupić nasiona Zkittlez

Możesz kupić nasiona Zkittlez w osobnym opakowaniu 5, 10 lub 20 nasion.

Oferujemy również nasiona Zkittlez Autoflower dla szybko rosnących małych roślin!

Dzięki naszym pakietom odmian nasion, otrzymasz najlepsze rezultaty za swoje pieniądze! Kup ten szczep z 40% zniżką w:

 • Sweet Mix w tym Gelato i Sunset Sherbet

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Zkittlez oferujemy:

 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Dyskretne opakowanie
 • Gwarantowane przybycie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum wsparcia

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz