Ile kosztuje uncja legalnej marihuany w Twoim miejscu zamieszkania?

2 lutego 2021

Uncja marihuany jest preferowaną ilością do zakupu dla niektórych ludzi, a dla innych jest to zbyt duża ilość. Doskonale pamiętam, kiedy udało mi się zebrać wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić pełną uncję po raz pierwszy. Właśnie otrzymałem swoją wypłatę w nowej pracy i nie miałem żadnych rachunków do zapłacenia, ponieważ byłem w liceum i mieszkałem w domu. Od razu wiedziałem, co chcę zrobić, gdy tylko czek z wypłatą trafił w moje ręce - kupić uncję.

To było w połowie lat 90-tych, kiedy uncja marihuany z górnej półki w Oregonie kosztowała mnie 300 dolarów. Był to najwyższej jakości haszysz, a ja sprawiłem, że ta uncja starczyła mi na bardzo długo. Dzisiaj uncja tej samej jakości marihuany w Oregonie kosztuje 125 dolarów. W Oregonie jest teraz tak wiele osób uprawiających marihuanę, a rynek jest tak zróżnicowany, że cena spadła, z korzyścią dla przeciętnego palacza marihuany z Oregonu. Mogę dostać uncje za mniej niż to, ale uncja najlepszych odmian Cindy 99 i Girl Scout Cookies kosztuje w moich kręgach 125 dolarów.

Większość dyspensarni, które odwiedziłem, sprzedaje swoje uncje za znacznie wyższą cenę (do 350 dolarów), ale niektóre mają specjalne promocje, które kosztują około 125-200 dolarów. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś kupował uncję koncentratów w dyspensarium, ale widziałem to poza dyspensariami w Oregonie. Wyobrażam sobie, że z czasem stanie się to bardziej regularnym zjawiskiem, a popularność dabów będzie rosła. Uncja najlepszych koncentratów w Oregonie kosztuje $350 za uncję i więcej.

Ile kosztuje uncja marihuany w twoim miejscu zamieszkania? Czy zawiera ona nasiona, czy nie? Czy w twojej okolicy jest wystarczająco dużo hodowców, aby zauważyć spadek cen na przestrzeni lat? Wiedza na temat jakości i cen w różnych stanach zawsze mnie ciekawiła!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz