Jak często powinienem wymieniać wodę z bonga?

18 września 2020

Jak często zmieniasz wodę z bonga? Wszyscy mamy tego kumpla z bonga tak brudnego, że nie chcesz z niego palić, ale w tym samym czasie to nie ty będziesz go czyścił, prawda? To jedna z moich największych domowych peeves jako konsument marihuany - brudna bong. Zakładając, że bong jest brudny, jeśli nie widzę przez wodę, to najwyraźniej czas na zmianę. Osobiście, lubię mieć świeżą wodę do bongów na każdą sesję. Jeśli czuję się naprawdę ambitny, dodam lodu do tej sytuacji. Ale przynajmniej chciałbym mieć "nieco" czystą wodę do bongów, kiedy biorę udział w sesji marihuany.

Czy jest coś gorszego od zapachu brudnego bonga, który wylał się na podłogę? Zawsze przypomina mi to film "Babci chłopak", w którym facet mówi: "Może gdybyś od czasu do czasu sprzątał go raz na jakiś czas, nie pachniałby jak tyłek twojej dziewczyny!" Ninjasmoker powiedział, że wylewa bong co najmniej dwa do trzech razy w tygodniu, więc świeża woda z bongów jest dla niego niezbędna. Jako facet, który często pali z bongów, ten wysiłek jest doceniany. Jaka jest najlepsza rzecz, by posprzątać brudny bong partyjny faul? Jakieś wskazówki na temat TWB? Zazwyczaj po prostu moczę go ręcznikiem i spryskuję miejsce Febreeze, aż nie będę już miał ochoty na ralph.

Dlaczego Bong Water jest taka obrzydliwa?

Brudna woda z bongów też może zabrać twój kawałek. Nie wiem, jak wielu moich przyjaciół ma niesamowite kawałki do palenia marihuany, ale ich bong wygląda na to, że używa coli do wody ha ha ha. Jeśli kochasz swój kawałek i chcesz się nim odpowiednio pochwalić, co prawdopodobnie jest powodem, dla którego go kupiłeś, zadbaj o to, aby woda z bongiem była jak najbardziej czysta!

Brudna woda z bongów również znacznie odbiera smak marihuany, którą konsument pali. Jest to niemalże obraza dla mnie, kiedy przynoszę trochę marihuany z najwyższej półki do spożycia w domu przyjaciela, a ich bong jest paskudny. Równie dobrze możemy palić midihuanę, ponieważ jej smak po prostu nie ma. Dla mnie, spożywanie marihuany jest bardzo podobne do jedzenia Ratatouille'a. Nie chcę jej po prostu spożywać, chcę pielęgnować to doświadczenie. Chcę powąchać samorodek zanim go zapalę i absolutnie chcę poczuć różnicę w smaku odmiany marihuany. Zdecydowanie nie chcę smakować tygodniowej, stęchłej wody z bongów.

Czy bezpiecznie jest pić brudną wodę z bongów?

Starałem się badać w sieci jak najwięcej informacji na temat bakterii w wodzie, ale nie mogłem znaleźć niczego wiarygodnego. Było kilka odniesień na forach, ale nie było nic, co by było naukowym studium. Jedna z osób stwierdziła, co moim zdaniem jest logiczne: "Woda w bongu, która ma ponad 22 godziny, zacznie tworzyć bakterie i jeśli zachorujesz, zadbaj o siebie, bo jeśli nie będziesz odpowiednio lub w ogóle leczony, ten rodzaj bakterii może prowadzić do problemów z oddychaniem...".

Najwyraźniej są ludzie pijący wodę z bongo i namawiają do tego innych, bo to cię dobrze zrobi. Nie mogę sobie wyobrazić zbyt wielu rzeczy, które sprawiłyby, że byłoby mi bardziej niedobrze niż picie wody z bonga, ale może jestem poza głównym nurtem w tej sprawie? Miejmy nadzieję, że w twojej okolicy jest wystarczająco dużo dostępu do marihuany, aby nie musieć uciekać się do tej aktywności, ale jeśli tak, to proszę mi wyjaśnić, co cię do tego zmusza!

Trzymaj swoje bongo w czystości!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz