Jak usunąć zapach z pomieszczenia po paleniu marihuany

27 lipca 2020

Dla wszystkich was, staromodnych palaczy, którzy nie wpadli na ten parujący szał, kontynuujcie czytanie. Dym z marihuany pachnie wspaniale. Jeśli jednak chcecie palić marihuanę w sposób ukradkowy, to koniecznie musicie zakryć ten zapach. Trudno wyczuć obecność aromatów marihuany, które zajmują pomieszczenie, gdy się je wypieka i przyzwyczaja się do zapachu.

Istnieje wiele powodów, dla których ukrycie aromatu marihuany może być właściwym posunięciem. Tutaj podajemy przewodnik, jak to zrobić jak szef. Wszystkie poniższe scenariusze opierają się na sesjach palenia w pomieszczeniach.

WENTYLACJA

To jest bezmózgowiec. Palenie marihuany pod stałym systemem wentylacyjnym pomoże w usunięciu dymu marihuany. Klasyczna metoda polega na paleniu pod kuchenną wentylacją i podkręcaniu jej do najmocniejszego ustawienia. Pomyśl o wywietrzniku kuchennym jako o ujściu dymu, paląc marihuanę i wydobywając go na zewnątrz lub neutralizując go za pomocą filtra.

Oczywiście można było skorzystać ze starożytnego systemu wentylacyjnego, który po prostu otwierał okno i wydychał dym na zewnątrz. Może to jednak nie być pożądane w mieszkaniach blokowych, gdzie dym przemieszcza się do domów sąsiednich. Ale na pewno warto się nad tym zastanowić.

KADZIDŁA

Kadzidła to świetny sposób na przykrycie zapachu marihuany. Nag champa jest legendarną odmianą, która jest używana do praktyk medytacyjnych oraz do tuszowania niewygodnych zapachów w domu. Do wyboru jest wiele różnych kadzidełek; występują w prawie każdym zapachu, jaki można sobie wyobrazić.

Należy wziąć pod uwagę, że przypadkowe zapalenie kadzidełka może być dość podejrzane, zwłaszcza gdy rzadko jest ono w tym środowisku oświetlone. Najlepszym sposobem podejścia do tego jest systematyczne zapalanie kadzidełka przez pewien okres czasu. Pozwoli to na zmniejszenie podejrzeń i ukrycie zapachu marihuany.

ODŚWIEŻACZ POWIETRZA

Odświeżacze są reklamowane, aby przykryć niechciane zapachy z toalety i sprawić, że taksówki poczują się jak limuzyny. Mogą być jednak również stosowane do maskowania zapachu marihuany. Wystarczy zakupić dowolny odświeżacz i rozpylić go po całym pomieszczeniu po zakończeniu sesji palenia.

Poprzednie ostrzeżenie dotyczy również tego miejsca; jeśli przypadkowo rozpyliłeś odświeżacze powietrza w swoim pokoju, jest to zachowanie uważane za podejrzane. Można znaleźć nowatorski odświeżacz o zapachu marihuany i po prostu zrzucić winę za ten zapach, co z definicji czyni cię operatorem sprawnym.

PRZYPALENIE JEDZENIA

Spalić jedzenie! Poprzednie metody są lepsze, ale nie usuwają całkowicie zapachów marihuany, które mogą być wykryte przez wytrenowany nos. Aby naprawdę usunąć wszelkie zapachy marihuany z miejsca palenia, należy spalić popcorn lub ser.

Te dwa produkty są bardzo często spalane, więc podejrzenie o spalanie hummusu w garnku znika. Spalony popcorn i ser pozostają w domu przez jakiś czas i pachną mocno, więc upewnij się, że używasz ich w ostateczności. Należy również wziąć pod uwagę, że jeśli wyjdziesz za burtę, może to wywołać alarm przeciwpożarowy.

ŚWIECA KAWOWA

Ta metoda jest dużo bardziej klasyczna niż spalanie jedzenia. Wystarczy umieścić trochę ziaren kawy w małej miseczce i umieścić świecę do herbaty w środku. Ciepło ze świecy wyzwoli aromaty kawy, które świetnie nadają się do przykrywania zapachów.

Kawa jest często używana do pokrywania intensywnych zapachów. W niektórych sklepach z perfumami lub mydłem, sprzedawcy oferują klientom małą filiżankę z ziarnami kawy, aby zwiedzanie sklepu było przyjemne.

OCET

Ocet ma bardzo intensywny zapach, który może być pomocny w tuszowaniu marihuany. Technika ta jest często stosowana w celu zrównoważenia wszelkich niepożądanych zapachów obecnych w domu. Wystarczy wlać filiżankę białego octu do rondla i pozostawić go na wolnym ogniu, aż do uzyskania pożądanego efektu. Ta metoda jest świetna, ponieważ po pewnym czasie zapach octu zniknie wraz z zapachem marihuany.

USUŃ ZAPACH MARIHUANY

Miejmy nadzieję, że te wskazówki i sztuczki pomogą usunąć wszelkie zapachy marihuany pozostające w pomieszczeniu. Należy wziąć pod uwagę, że dym z marihuany może przenikać przez ściany i pozostanie w nich, jeśli zostaną wydobyte z nich znaczne ilości. Dlatego najlepiej jest palić na zewnątrz, a przynajmniej w miarę możliwości otwierać okna.

Kolejną rzeczą do zrozumienia jest to, że dym z marihuany przykleja się do twoich ubrań i włosów, co można wyeliminować tylko poprzez pranie. Jeśli używasz parownika, minimalizuje on zapach marihuany i jest zdrowszy dla Ciebie.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz