Jak właściwie wyczyścić bongo

1 października 2020

Teraz, gdy wszyscy mamy naćpane platformy, nie potrwa długo, aż zaczną się zapychać rebeliantami. Jeśli zdecydujesz się zignorować naszą radę o zakupie prostej, a nie skomplikowanej platformy, to prawdopodobnie już się tam znajdują. Wiem o tym, ponieważ przez długi czas uparcie odmawiałem rezygnacji z mojego perca pod prysznicem. Więc, bez urazy. Tak naprawdę, pozdrawiam cię, bo w tej chwili zajmiemy się tym, jak prawidłowo oczyścić twój sprzęt.

W porządku, więc jestem świadomy, że istnieje już wiele ustalonych środków czyszczących, które można lub nie można już używać z powodzeniem. Jeśli jesteście lojalni wobec marki, nie krępujcie się i zostańcie tak, jak dla celów czysto porządkowych, te produkty działają w porządku. Problemem, który mam z nimi jest to, że zazwyczaj zawierają one barwniki, aby uczynić je bardziej atrakcyjnym kolorem, i sztuczny zapach, aby ukryć fakt, że są one głównie alkohol izopropylowy. To powiedziawszy, sugerowałbym użycie sprawdzonej i prawdziwej metody działania alkoholu izopropylowego. Jest to ułamek kosztów każdego oficjalnie wyznaczonego środka czyszczącego.

Połączcie jedną część izopropylu z jedną częścią środków do czyszczenia rur i jedną część smaru do łokci, a otrzymacie przepis na czystą platformę. Możesz dodać sól jako środek ścierny, jeśli ci się spodoba; zazwyczaj używam soli kamiennej, ale tylko w moim urządzeniu do kwiatów. Jeśli jesteś leniwy, tak jak ja, i masz czas, możesz po prostu wlać izopropyl do swojej platformy i pozostawić ją na kilka godzin, upewniając się, że co jakiś czas będzie zawirowywała. Kiedy płyn w komorze będzie miał ładny, ciemny, kawowy kolor, proszę bardzo iść i wylać go. Polecam do spłuczki w toalecie lub do śmieci, ponieważ to będzie żywicować wszystko, czego dotknie. Powtórzyć ten krok jak trzeba. Teraz wiem, że nie trzeba tego mówić, ale i tak to powiem. Alkohol izopropylowy jest WYŁĄCZNIE łatwopalny, i zawsze należy zachować odpowiednią ostrożność.

Jak już wcześniej wspomniałem, tę pierwszą metodę rezerwuję na ścisłe oczyszczenie platformy wiertniczej. Jeśli jednak jesteście Państwo zainteresowani odebraniem zwrotu, lub odzyskaniem, to jest to tylko drugi krok w większym procesie. Teraz, zanim przejdziemy dalej, rozumiem, że może pan pytać: "Dlaczego miałbym chcieć odebrać zwrot?" Cóż, najbardziej oczywistą odpowiedzią jest to, że w mgnieniu oka, miałbyś rezerwę zwrotu, z której mógłbyś wziąć odrobinę, kiedy inaczej nie mógłbyś. Ponieważ olej jest odparowywany, a nie spalany w sposób, w jaki wyglądają kwiaty, jego odzyskanie smakuje o wiele lepiej i wcale nie powinno się myśleć o nim w ten sam sposób, co o jego pachnącej kuzynce, żywicy. W rzeczywistości, uderzenie klina to najmniejsze z jego zastosowań. Można go użyć do prawidłowego przyprawienia nowego paznokcia. Słyszałem też o ludziach toczących stępki ze wszystkim, od syropu klonowego po miód, a nawet galaretkę. Zaufaj mi, najlepszą rzeczą, jaką można wymazać na papierze przed zwijaniem, czy to tępym, czy stawowym, jest odbicie. Nazywam te upiększające smakołyki dopalaczami. Słyszałeś to tutaj pierwszy. To tylko kilka z wielu zastosowań, które uszczegółowimy w przyszłości.

Jeśli chodzi o zbieranie rekordu, można zaoszczędzić trochę czasu i energii, kupując jakiś przyrząd do zbierania rekordu do swojego sprzętu. Zazwyczaj mają one formę przedłużenia, które mocuje się między pniem a gwoździem. Widziałam, jak w książce Dr Suess przechodziłam od prostego kształtu litery "Z" do skomplikowanych kontrastów, których można się spodziewać. Bez względu na to, czy zdecydujesz się podnieść kolektor, czy też nie, lub jak wydajny może być kolektor, z którym skończysz, okaże się, że rekonesans zaczyna się zbierać na różnych powierzchniach w różnych komorach platformy, w tym na powierzchni wody. Ponownie, im więcej powierzchni, które dałeś do odebrania w wyborze platformy, tym więcej będzie zbierać wewnątrz, a tym więcej czasu poświęcisz na rytuał czyszczenia.

Kiedy rzeczywiście osiągniesz punkt, kiedy jesteś gotowy do sprzątania i zbierania, i wiem, że dla niektórych z was będzie to, kiedy nie jest już możliwe do podjęcia hit, będziesz potrzebował kilku prostych przedmiotów gospodarstwa domowego. Są to: przyzwoity rozmiar miski, metalowa lub powlekana silikonem łyżka, odpowiedni pojemnik, najlepiej silikonowy, i gorąca woda. Woda nie musi być wrząca, ale musi być cieplejsza, niż zazwyczaj można uzyskać z kranu. Zdejmij paznokieć i kopułę, jeśli ją masz. Kolektory można nabierać, wprowadzać przez proces, który następuje, lub jeśli jesteś naprawdę ostrożny, można zastosować trochę ciepła z latarki i po prostu wlać go do pojemnika. Użycie latarki niepotrzebnie kosztowało mnie osobiście zarówno platformę wiertniczą, jak i popielnik w tym momencie, więc kiedy mówię "bądź ostrożny", mam na myśli ninja.

Dodaj trochę gorącej wody do swojej platformy i zawiń ją dookoła, opróżniając ją do miski. Ponieważ odzysk jest nienowtonowskim płynem, dodatek gorącej wody sprawi, że będzie zachowywać się bardziej jak ciecz, a mniej jak ciało stałe. Przy powtarzających się płukaniach gorącą wodą, większość rekuperacji powinna z łatwością opróżnić się do miski. Stamtąd prosta sprawa polega na wyciągnięciu łyżką i przechowywaniu jej. Metalowa łyżka działa dobrze, ponieważ jest zwykle zimna w stosunku do wody, a odbierak bardzo łatwo się do niej przykleja. Osobiście polecam ustawić ją w słonecznym okienku i pozwolić jej wyleczyć się na kilka dni, ponieważ jedną z największych różnic pomiędzy olejem, od którego zaczynasz, a tym, który właśnie odzyskałeś, oprócz tego, że raz została odparowana, a następnie skondensowana z powrotem w oleju, jest dodatek wody w Twojej komorze. To powiedziawszy, zalecam częstą wymianę tej wody. Dodaję nawet trochę srebra koloidalnego, aby zachować świeżość.

Po zebraniu odzyskanej wody do swojego serca można użyć izopropylu i środków do czyszczenia rur, aby szczegółowo opisać swoją platformę i przywrócić jej blask. Wiem, że wspomniałem już o byciu ostrożnym, ale ninja nie łączyłby pochodni z alkoholem, chyba że próbowałby kogoś zamordować, więc proszę, nie rozbijaj izopropylu, dopóki nie skończysz z pochodnią. Jestem całkiem pewien, że każdy wypadek związany z konopiami indyjskimi, o którym słyszałem lub o którym czytałem, wiązał się z niedbałym nastawieniem, jeśli chodzi o substancje palne i źródła zapłonu.

Nie chcę jednak kończyć na zapisie. Więc teraz, kiedy wiesz, jak zbierać resztki, jest potencjał, aby zebrać całkiem sporo. Bądź kreatywny, i proszę trafić do nas w komentarzach lub z poniższymi danymi kontaktowymi, jeśli masz jakieś ciekawe pomysły na to, co można zrobić z całym zwrotem, który będziemy zbierać. Przede wszystkim jednak, cieszcie się owocami swojej pracy. Podziękujesz mi za pierwsze zapalenie dopalacza.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz