Nasiona Marihuany Amnesia Haze

30 marca 2019

Nasiona Amnesia Haze

Amensia Haze to prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych szczepów na świecie i nie powinno to nikogo zaskakiwać. Ten dominujący szczep może przenieść człowieka do innej rzeczywistości.

Na swoim koncie ma już wiele nagród i ze szczepów Haze wydaje się, że jest najlepiej rozpoznawalną propozycją. To szczep dominujący w sativę, który znany jest z doskonałego uderzenia. Ma historię genetyczną dość złożoną i wynika z doskonałych umiejętności hodowlanych jakie były przy nim wykorzystywane. Dokładna genetyka jest różna to jednak oryginalna krzyżówka była połączeniem genetyki z południowo – wschodniej Azji z wysoką zawartością THC i ostrym smakiem jamajskich odmian Haze zmieszanych z niewielką ilością genów afagańskich i hawajskich, dzięki którym udało się przyspieszyć kwitnienie.

Ta odmiana to produkt z najwyższej półki. Wędzony bądź odparowany tworzy bogaty, cytrusowy aromat z ostrym smakiem i słodkim odcieniem. Nasiona mają wysoką zawartość THC zazwyczaj powyżej 20% a jednocześnie maja niski poziom CBD. Haj jaki można uzyskać przede wszystkim będzie skupiać się na umyśle z małym efektem dla ciała. Szczęśliwy i euforyczny często spotykany pośród szczepów Haze co sprawia, że będzie idealną opcją na spotkanie z przyjaciółmi. Warto zauważyć, że nie powinno się go lekceważyć. Nie każdy użytkownik będzie dobrze się z tym obciążeniem czuł. Szczególnie uważać muszą te osoby, które są użytkownikami początkującymi, by wysoka moc ich nie zaskoczyła.

Szczepy marihuany

Amnesia Haze to szczep, który nie daje szczególnych perspektyw jeśli chodzi o medycynę, ponieważ zawartość CBD jest tam na stosunkowo niedużym poziomie. Anegdotyczne doniesienia sugerują jednak, że pojawia się efekt podniesienia na duchu, co może sprawić, że będzie to dobra opcja, jeśli ktoś musi się zmagać z depresją, stresem czy lękiem.

Hodowcy powinni wiedzieć, że proces wzrastania jest tutaj praktycznie taki jak w każdej Sativie. W pomieszczeniu pod światłem 600 W można uzyskać wysoką wydajność na poziomie 600 gram z każdego metra kwadratowego. Oczywiście takie efekty będą w stanie uzyskać doświadczeni hodowcy. Wadą będzie tutaj fakt, że odmiana potrzebuje sporo czasu, by uzyskać owoce, a czas kwitnienia będzie na poziomie nawet około 12 tygodni.

Uprawiana na zewnątrz będzie wymagała dużej uwagi ze strony hodowcy. Przede wszystkim na zewnątrz będzie się sprawdzać w cieplejszych klimatach. Między innymi dobrym miejscem będzie Hiszpania,. Afryka Północna, Kalifornia, Australia. To odmiana, która może być jak prawdziwy potwór, gdy tylko otrzyma sporo miejsca a obok tego również dużo ciepła i światła słonecznego. Jeśli ktoś decyduje się na uprawę na zewnątrz musi pamiętać, że jest to wrażliwa roślina, dlatego trzeba podjąć działania chroniące ją przed szkodnikami.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz