Northern Lights Feminizowane Nasiona

7 września 2022

Feminizowane nasiona Northern Lights

 • 90% Indica 10% Sativa
 • Poziom THC do 18%.
 • Najlepsza w pomieszczeniach zamkniętych i w słonecznym klimacie
 • Komfortowy i łatwy do osiągnięcia haj
 • Nasiona feminizowane dla uzyskania gwarantowanych rezultatów

Szukasz łatwej w uprawie rośliny, która produkuje przyjemny i długotrwały haj, który od razu się udziela? Pokochasz Northern Lights! Ta odmiana jest tak zwaną "sławą słów". Jeśli słyszałeś o jakiejś odmianie, to zazwyczaj jest to Northern Lights - i nie bez powodu. Z nasion Northern Lights wyrastają buds, które ociekają żywicą, ma ona krótką fazę kwitnienia i hodowcy na każdym poziomie ją kochają!

Dostępna również jako nasiona Northern Lights autoflower.

Rodzaj rośliny 90% Indica 10% Sativa
THC do 18%
CBD Nieznaczna ilość
Trudność Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 9 tygodni
Plony 12 do 16 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Cytrusowy | Ziemisty | Cytrynowy | Sosnowy | Skunky | Ostry | Słodki
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Senny | Podniesiony na duchu
Nagrody Puchar Cannabis

Nazwa pochodzi od koloru budki. Może mieć fioletowe, zielone i inne kolory, które przywodzą na myśl słynne Northern Lights!

Pochodzenie szczepu Northern Lights

Mimo że nazwa przywodzi na myśl nordyckie fiordy, rodzice tej odmiany pochodzą z Afganistanu i Tajlandii. Plotka głosi, że po raz pierwszy została wyhodowana w stanie Waszyngton, a następnie zdobyła popularność w Holandii około 1985 roku.

Wiemy, że ten kultowy klasyk i ulubieniec fanów stał się rodzicem niektórych z najpopularniejszych odmian na rynku. Należą do nich Super Silver Haze i Shiva Skunk - żeby wymienić tylko kilka!

Uprawa Northern Lights Feminizowane Nasiona

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, kiedy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub kiedy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Zalecamy także przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Rośliny Northern Lights

Ta roślina jest zwodnicza w zabawny sposób. Nie jest to wysoka roślina, co może być rozczarowujące, jeśli nie wiesz ile wspaniałych buds wyprodukuje! Jest to jedna z naszych ulubionych kompaktowych roślin o wysokich plonach (osiąga 28 cali wysokości) i jest klasykiem zarówno dla hodowców indoor jak i outdoor.

Najlepszy klimat dla Northern Lights

Jeśli uprawia się ją na zewnątrz, należy wybrać zachodnie wybrzeże. Umiarkowany klimat, słonecznie, a otrzymasz wspaniałe bud w krótkim czasie! W rzeczywistości może być dużo większa, jeśli jest uprawiana na zewnątrz w odpowiedni sposób.

Karmienie roślin Northern Lights

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby dobrać odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Czas kwitnienia wynosi średnio 7-9 tygodni, często wypadając po krótszej stronie, więc miejcie oko na to. Uprawiający na wolnym powietrzu zbiorą plony najpóźniej w połowie października.

Jakie są więc zbiory? Dobre pytanie! To zawsze zależy od odpowiednich okoliczności. Światło, podłoże, składniki odżywcze i przycinanie odgrywają ważną rolę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, można spodziewać się zbiorów rzędu 18 uncji na polu o wymiarach 3x3 stóp. Rośliny outdoor mogą dać nawet większe zbiory.

Efekty Northern Lights

Szukasz dobrze zbalansowanego haju, który zrelaksuje umysł i ciało, ale nie wyczerpie cię i nie zamknie na kanapie? Pokochasz Northern Lights!

Odmiana ta jest znana z produkcji głęboko relaksującego haju, który przechodzi w euforię. To dlatego użytkownicy czują się spokojni, ale nie są przyklejeni do kanapy. Jeśli chcesz uzyskać świetną pomoc w zasypianiu, możesz podwoić swoje wysiłki i pogrążyć się w drzemce dzięki jej sennym korzyściom ubocznym!

Powodem tego jest to, że Northern Lights jest hajem skoncentrowanym na ciele. To dlatego jest tak zaskakujące, że przynosi niesamowite korzyści uboczne, takie jak euforyczne uczucia, śmiech i uśmiechy. Działa również szybko i jest świetnym natychmiastowym uwolnieniem dla ludzi nękanych przez stres, negatywne myśli i niepokój.

Northern Lights, jak większość szczepów, powoduje te same problemy, jeśli nie jest kontrolowana. Obejmuje to suchość oczu i ust. Można je łatwo leczyć, upewniając się, że jest się nawodnionym przed i w trakcie palenia!

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem i wpadniesz w "zbyt wysoki poziom", istnieje szansa, że doświadczysz bólu głowy lub lekkiej paranoi, ale wycofanie się może przynieść natychmiastową ulgę, jeśli objawy zaczną się pojawiać.

Smak i zapach Northern Lights

Northern Lights jest łatwą do palenia odmianą o przyjemnym zapachu i smaku. W przeciwieństwie do Sour Diesel czy innych "ciężkich zapachowo" odmian, Northern Lights jest ziemista i słodka z wyraźnym sosnowym wykończeniem. Można wyczuć odrobinę cytrusów, limonki, a nawet odrobinę zapachu amoniaku.

Jeśli chodzi o smak, doświadczenie jest dość łagodne. Jest subtelny, z odrobiną słodyczy cytryny, świeżej sosny i utrzymującym się ziemistym (ale nie skunksowym) smakiem.

Zastosowanie Northern Lights

Haj, który skupia się na ciele, sprawia, że Northern Lights jest świetną pomocą zarówno przy problemach fizycznych jak i psychicznych. Cierpisz na bóle, PMS, bóle głowy lub migreny, skurcze mięśni, nadciśnienie lub artretyzm? Northern Lights ma działanie relaksujące.

Zmagasz się z wahaniami nastroju lub stresem? Szybko działająca odmiana Northern Lights może pomóc ci przetrwać te trudne chwile.

Kupno nasion Northern Lights

Northern Lights, będąc tak starą klasyką, oferujemy ją jako Northern Lights Autoflower (łatwa i kompaktowa).

Znajdź również odmianę automatycznie kwitnącą w naszym pakiecie Autoflower Mix Pack, który zawiera również nasiona Amnesia Haze i Blueberry Autoflower. Pakiet odmian nasion z ogromną zniżką.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie feminizowanych nasion Northern Lights oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz