NYC Diesel Nasiona Autoflower

8 grudnia 2022

NYC Diesel Nasiona Autokwitnące

 • Wszystkie nasze kwiaty automatyczne są feminizowane
 • 40% Indica 60% Sativa
 • Ekstremalne poziomy THC do 15%.
 • Bardzo łatwe w uprawie rośliny
 • Ma działanie podnoszące na duchu

Aby uzyskać całą chwałę przy mniejszym wysiłku, wybierz nasiona autokwitnące NYC Diesel. Te przyjazne dla początkujących nasiona marihuany są lekko zdominowane przez sativę (60%) i dają zrównoważony haj dla umysłu i ciała. Poziom THC wynosi 15%, wystarczająco mocny, aby poczuć, ale wystarczająco łagodny, aby używać go w ciągu dnia.

Rodzaj rośliny 40% Indica 60% Sativa
THC Do 15%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Twardy
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Wysoka
Czas uprawy 10 - 14 tygodni
Plony 5 do 15 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Czekoladowy | Diesel | Ostry
Efekty Energetyczny | Szczęśliwy | Odprężający

Uprawa tych automatycznie kwitnących nasion marihuany jest prawdopodobnie najlepszą częścią. Rośliny NYC Diesel Auto są kompaktowe, ale wysoko wydajne i łatwe w uprawie. Rośliny New York City Diesel są idealne do uprawy w pomieszczeniach, ale te nasiona dobrze sobie radzą również na zewnątrz w odpowiednim klimacie.

Pochodzenie NYC Diesel Autoflower

NYC Diesel jest wysokowydajną hybrydą, która zasługuje na swoją nazwę. Jak w przypadku wielu popularnych odmian marihuany, pochodzenie tej odmiany jest owiane tajemnicą. Wielu uważa, że jest ona wynikiem połączenia szczepów afgańskich i meksykańskich. Inni uważają, że jest ona blisko spokrewniona z Sour Diesel, która również ma afgańskie korzenie. Być może nigdy nie poznamy jej dokładnej genetyki sativy. To, co nie ulega wątpliwości, to jej wyraźny wpływ afgański.

Połączenie jednej z najsilniejszych indica na świecie z hawajską lub meksykańską sativą dało niesamowicie silną hybrydę. Mimo, że New York City Diesel jest zdominowana przez sativę, z pewnością poczujesz wpływ afgański, kiedy zacznie działać na twoje ciało. Wersja automatycznie kwitnąca dodaje genetykę ruderalis do równania, ułatwiając uprawę tego niezwykłego ziela.

Czym jest NYC Diesel Autoflower?

Nie powinno być niespodzianką, że ktoś w końcu wyhodował automatycznie kwitnącą wersję tej zwycięzcy Cannabis Cup. Aby stworzyć tę łatwą w uprawie wersję, NYC Diesel auto dodaje genetykę Ruderalis do swojego makijażu. Ruderalis jest rodzajem konopi (w porównaniu do Sativy i Indica) pochodzącym z Syberii. Zawiera niewiele lub nie zawiera THC; dodaje jednak użyteczną cechę skróconego czasu kwitnienia.

Rośliny Ruderalis utrzymują się w trudnym terenie. Aby przetrwać, nauczyły się, jak pozostać zwartym i szybko rosnąć. W połączeniu z genetyką NYC Diesel Afghani (która również rośnie w trudnym terenie), rezultatem jest bardzo odporna i szybko rosnąca roślina zielna. Prawie każda recenzja odmiany NYC Diesel wskazuje na jej łatwość w uprawie. To właśnie dlatego hodowcy kochają te nasiona.

Zwykłe nasiona feminizowane muszą otrzymać określoną ilość światła w strategicznych momentach, aby osiągnąć swój najlepszy potencjał i zakończyć kwitnienie. Nie jest tak w przypadku automatycznie kwitnących nasion marihuany New York City Diesel. Wystarczy zapewnić jej wystarczającą ilość światła, a twoje zbiory NYC Diesel będą całkiem przyjazne.

Uprawa nasion autokwitnących NYC Diesel

Rośliny Auto NYC Diesel łatwo rosną w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jednak jej gęsta, kompaktowa natura najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie można zarządzać środowiskiem. Przy uprawie tej hybrydy, zachowaj czujność na pleśń i gnicie budek. Ochrona roślin przed ulewnymi deszczami jest najprostszym sposobem, aby tego uniknąć, dlatego wielu początkujących decyduje się na uprawę tych nasion w pomieszczeniach.

Jeśli posadzisz te nasiona marihuany na zewnątrz, rozważ przycinanie, aby zwiększyć przepływ powietrza. Czas wegetacji NYC Diesel nie jest wcale długi, więc będziesz musiał pracować szybko, aby mieć odpowiedni czas na regenerację. Będziecie wiedzieć, kiedy zebrać rośliny NYC Diesel, ponieważ śmierdzące buds powiedzą wam. Piękne trichomy zdobią wiele pików NYC Diesel auto, co sprawia, że ta feminizowana roślina marihuany jest ulubioną zarówno dla hodowców, jak i konsumentów. Prowadź dziennik uprawy NYC Diesel auto, aby udokumentować swój proces i poprawić się w czasie.

New York City Diesel Autoflowering osiąga średnią wysokość około 100cm lub 3 stóp. Rośliny outdoor mogą stać się nieco wyższe niż rośliny uprawiane w pomieszczeniach. Rośliny te są zazwyczaj większe niż inne wersje automatycznie kwitnące odmian marihuany.

Preferowany klimat

Auto NYC Diesel jest wytrzymałą odmianą, która może przetrwać większość środowisk. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, uprawiaj te nasiona marihuany w ciepłym i suchym klimacie. Nasiona automatycznie kwitnące nie zależą od pory roku. Te feminizowane nasiona są idealne do uprawy w pomieszczeniach.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Karmienie NYC Diesel Autoflower

Rośliny marihuany radzą sobie najlepiej z doskonałymi podłożami do uprawy. Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby znaleźć i kupić odpowiedni pokarm dla roślin na każdym etapie.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Zbiory NYC Diesel są duże, a odmiana automatycznie kwitnąca podtrzymuje tę tradycję. Mimo, że automatycznie kwitnące odmiany marihuany produkują mniej kwiatów ze względu na krótki cykl wzrostu, to nadal produkują dużo. Indoor, auto NYC Diesel może produkować do 14 uncji (prawie 400 gramów) na metr kwadratowy.

Zbiory NYC Diesel Auto z roślin uprawianych na zewnątrz mogą nie być tak obfite - niektórzy hodowcy otrzymują około 15 uncji z rośliny. Kwitnienie trwa zazwyczaj mniej niż 65 dni.

Doświadczenie z odmianą NYC Diesel

NYC Diesel daje łagodny, kreatywny haj, który jest idealny do palenia w ciągu dnia. Jej genetyka sativy inspiruje i podnosi na duchu, dzięki czemu doskonale nadaje się do spotkań towarzyskich i twórczych poszukiwań. Niemal zrównoważone dziedzictwo indica pomaga zapobiegać paranoi, podczas gdy sativa chroni przed couchlockiem. Rezultatem jest zrównoważona euforia, która pomaga każdemu przebrnąć przez wymagający dzień.

Wersja automatycznie kwitnąca jest nieco mniej mocna niż jej wolno rosnący rodzic, jednak nadal jest godna swojej nazwy. Genetyka Indica działa szybko, aby zrelaksować ciało, jednocześnie stymulując umysł. Niektórzy twierdzą, że zwiększa ona głód - zarówno dosłowny, jak i przenośny. Ogólnie rzecz biorąc, jest to idealna odmiana wszechstronna, dlatego też zdobyła tak wiele nagród.

Nie powinieneś doświadczyć wielu negatywów z tej odmiany marihuany; jednak nadal jest to weed-plan na suchość w ustach i suchość oczu poprzez pozostawanie nawodnionym. Nadmierne pobłażanie może prowadzić do nerwowości, senności, drgawek lub skrajnego szczęścia.

Zapach i smak NYC Diesel

NYC Diesel jest przede wszystkim śmierdzący, stąd diesel w jego nazwie. Jest to jeden z powodów, dla których wiele osób porównuje go do Sour Diesel. Jednak w przeciwieństwie do Sour D, ta hybrydowa odmiana jest bardziej ziemista i ostra, produkując wyczuwalny aromat gazu i indica, zwłaszcza w czasie zbiorów.

New York City Diesel nie ma silnego smaku. Zamiast tego, gazowe doświadczenie słabnie po spożyciu, ujawniając jej zróżnicowaną genetykę. Palenie lub wapowanie uwalnia słodką, cytrusową esencję, którą wielu opisuje jako grejpfrut lub limonkę. Pod tym całym gazem kryje się również subtelny kwiatowy i owocowy smak.

Zastosowanie dla NYC Diesel Autoflower

NYC Diesel ma imponującą mieszankę terpenów, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań terapeutycznych. Wiele osób polega na zdolnościach tej odmiany do zmiany nastroju, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem wywołuje ona szczęście, zwiększa energię i stymuluje ogólne uczucie podniesienia na duchu.

Ta feminizowana odmiana marihuany zawiera również bardzo silną genetykę indica, która powszechnie wpływa na głód, ból, stany zapalne i niepokój. Te cechy sprawiają, że szczep jest popularny wśród osób przyjmujących chemioterapię, osób zmagających się z przewlekłym bólem i osób cierpiących na lęki.

Najpopularniejszym zastosowaniem tej wypełnionej gazem odmiany jest jednak inspirowanie kreatywności. Utrzymując negatywne uczucia na dystans, a jednocześnie zwiększając inspirację i energię, odmiana ta sprawia, że dobre pomysły wciąż płyną. Nie dziwi więc fakt, że odmiana ta jest uwielbiana przez wszystkich pracowników.

Kupno nasion NYC Diesel Autoflower

Możesz kupić nasiona NYC Diesel auto w oddzielnym opakowaniu 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie NYC Diesel Autoflower, oferujemy:

 1. Dyskretną wysyłkę i obsługę
 2. Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 3. Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 4. Gwarantowane kiełkowanie nasion.

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz