Odmiana Cake Batter - informacje i recenzje

21 sierpnia 2022
Tutaj znajdziesz:
 • Odmiana Cake Batter
 • Efekty działania odmiany Cake Batter
 • Smaki odmiany Cake Batter
 • Informacje o uprawie odmiany Cake Batter
 • Genetyka odmiany Cake Batter
 • Nasiona odmiany Cake Batter do kupienia w pobliżu Ciebie
 • Upiecz się jak ciasto z nasionami odmiany Cake Batter

Wszyscy wiemy, że piekarz potrafi, ale czy ty potrafisz? Rozkoszuj się naprawdę oszałamiającym i pysznym smakiem, gdy spróbujesz odmiany Cake Batter.

Ta doskonale zbalansowana odmiana hybrydowa obiecuje intensywne, ale relaksujące uderzenie

, po którym następują godziny euforii. Można się nią cieszyć w każdym otoczeniu, ponieważ natychmiast łagodzi negatywne lub ponure uczucia i daje zastrzyk energii.

Chociaż odmiana Cake Batter nie jest z natury trudna w uprawie, jest rośliną wymagającą i ma specyficzne wymagania. Początkujący hodowcy powinni zdobyć doświadczenie w uprawie podobnych odmian, zanim zajmą się tą.

Gotowi do odwiedzenia piekarni i zrobienia sobie przyjemności? Chodźmy!

Cake Batter odmiana

Mocny, smaczny smakołyk o strzelistym poziomie THC i ożywczym działaniu? Tak, proszę! Poziom THC w Cake Batter sięga 27%, więc nie jest to odmiana, z którą można się bawić.

Przyjrzyjmy się podstawowym informacjom

, zanim przejdziemy do szczegółów:
 • Typ: 50/50 hybryda indica-sativa
 • THC: 23-27%
 • CBD: <1%
 • Najlepsze zgłoszone efekty: Odprężenie, radość, towarzyskość
 • Najczęściej zgłaszanesmaki: Tropikalny, słodki, korzenno-ziołowy
 • Dominujące terpeny: Caryophyllene
 • Czas kwitnienia: 6-7 tygodni
 • Trudność: Średniozaawansowana
 • Wydajność: 5 oz./m2 indoor i 5 oz. na roślinę outdoor

Efekty odmiany Cake Batter

Jak wspomniano, poziom THC w Cake Batter jest jednym z tych, których większość użytkowników się obawia. Wiele popularnych odmian ma średnią około 20%, podczas gdy ta odmiana ma średnią 24% i sięga 27%.

Mając to na uwadze, wiesz, że czeka cię dzika jazda. Nie potrzeba wiele, aby efekty zaczęły działać, rozpalając umysł po jednym lub dwóch zaciągnięciach. Odmiana Cake Batter podnosi cię na potężny mózgowy haj

, zmuszając twój umysł do psychoaktywnej przejażdżki.

Rozłóż się w kocu szczęścia, który otacza całą twoją istotę, pozostawiając cię oszołomionym i rozmownym przez wiele godzin po pierwszym zaciągnięciu. To idealny towarzysz domowej imprezy lub spotkania towarzyskiego, ponieważ Cake Batter THC uwydatnia Twoją przyjazną i rozmowną stronę

.

W szczytowym momencie ogarnia Cię fala euforii i odmłodzenia, wprowadzając Cię w stan czystego zadowolenia. To wystarczy, aby utrzymać spokój i koncentrację, bez powodowania senności. Użytkownicy zgłosili zwiększony apetyt, więc trzymaj swoje ulubione przekąski pod ręką podczas podróży.

Należy pamiętać, że wysoki poziom THC w Cake Batter nie jest dla każdego. Doświadczeni tokarze uwielbiają tę odmianę, ale jeśli jesteś nowy na scenie 420, wypróbuj najpierw odmiany o niższej zawartości THC.

Smaki odmiany Cake Batter

Po otwarciu wspaniałych kulek wyhodowanych z odmiany Cake Batter, powietrze wypełni się niebiańskimi aromatami. Pomyślicie, że wasz sąsiad otworzył piekarnię na swoim podwórku.

W nozdrzach unosi się wir słodkich, tropikalnych zapachów z nutą wanilii. Kiedy wdychasz dym po skręcie blanta, poczujesz ślady pikantno-ziołowej dekadencji i łagodny posmak

nafty.

Informacje o uprawie odmiany Cake Batter

Odmiana Cake Batter jest w najlepszym wypadku rośliną temperamentną. Doświadczeni hodowcy uwielbiają wyzwania i cieszą się nagrodami, które zbierają po zbiorach. Jednak początkujący hodowcy mogą mieć trudności, ponieważ uprawa może być nieco podstępna.

Aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenie w uprawie i ułatwić sobie życie, zasiej nasiona odmiany Cake Batter w pomieszczeniach. Użyj organicznej, bogatej w składniki odżywcze gleby

i zapewnij swojej uprawie wystarczająco dużo światła, aby mogła się rozwijać. Przestrzegajcie cykli świetlnych specyficznych dla konopi, a wasza roślina podziękuje wam obfitymi plonami.

Możesz również zasiać swoje nasiona na zewnątrz, tak długo, jak jesteś w obszarze o ciepłym, słonecznym klimacie. Rośliny Cake Batter wymagają regularnej uwagi i

troski, więc wpisz sobie w telefonie przypomnienie, aby sprawdzać je codziennie. Konsekwentne przycinanie i karmienie to długa droga.

Twoje rośliny zakwitną w ciągu zaledwie 6-7 tygodni przy odpowiedniej opiece i uwadze.

Będą kusić wasze oczy oliwkowo-zielonymi buds pokrytymi puszystymi, fioletowymi i białymi trichomami. Uprawy odmiany Cake Batter dają 5 uncji zbiorów na m² indoor i tyle samo na roślinę outdoor.

Genetyka odmiany Cake Batter

Wspaniałe cechy tej odmiany mają tajemnicze pochodzenie. Źródła donoszą, że jest to fenotyp Wedding Cake lub hybryda Girl Scout Cookies i Cherry Pie

.

Tak czy inaczej, nie ma wątpliwości, że odmiana Cake Batter zawiera nieskazitelną genetykę z najwyższej półki.

Nasiona odmiany Cake Batter do kupienia w pobliżu Ciebie

W tej chwili nie mamy w naszej kolekcji odmian Cake Batter automatycznie kwitnących, feminizowanych lub regularnych, ale nie rozpaczaj. W międzyczasie możesz wypróbować rodziców tej

odmiany:
 • Feminizowana odmiana Wedding Cake: Mocno uderzająca, podnosząca na duchu i pyszna.
 • Girl Scout Cookies autoflower: Znany na całym świecie, niezapomniany smakołyk z silnymi efektami odmładzającymi.
 • Cherry Pie feminizowana: Ta doskonale zbalansowana hybryda sprawia, że jesteś szczęśliwy i skupiony w ciągu pracowitego dnia.

Upiecz się jak ciasto z nasionami odmiany Cake Batter.

Jaki jest lepszy sposób na spędzenie dnia niż oddanie się zasłużonemu smakowi? Jeśli chcecie upiec się jak ciasto, nie szukajcie dalej niż odmiana Cake Batter. Jest to naprawdę pyszna odmiana, która kusi wszystkie zmysły

.

Uprawa nadaje się najlepiej dla bardziej doświadczonych hodowców, ale nasiona nagrodzą cię lepkimi, owocowymi buds za twój wysiłek. Spożywanie tej odmiany wysyła cię na nowe wyżyny z wybuchami radości, energii i zadowolenia.

Jeśli palenie nie jest dla Ciebie, możesz spróbować swoich sił w przygotowaniu wosku Cake Batter lub dabów Cake Batter. Istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się marihuaną. Sprawdź Homegrown Diary odmiany Cake Batter, aby podzielić się swoją podróżą i zobaczyć, jakie są doświadczenia innych hodowców.

Nie zapomnij odwiedzić Homegrown Forum, aby uzyskać wskazówki i porady od hodowców marihuany z całego świata. Następnie dołącz do Homegrown Diaries, aby przeczytać o ekscytujących przygodach innych miłośników marihuany z całego świata.

Zacznijmy piec!


O autorze: Derek LaRose

Znany również jako Kronic z The Cannabis Kronicles, Derek LaRose jest młodym, ambitnym kultywatorem i edukatorem w zakresie uprawy indoor.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz