Odmiana Candy Glue - informacje i recenzje

17 sierpnia 2022
Tutaj znajdziesz:
 • Odmiana Candy Glue
 • Efekty szczepu Candy Glue
 • Smaki odmiany Candy Glue
 • Informacje o uprawie odmiany Candy Glue
 • Genetyka odmiany Candy Glue
 • Nasiona odmiany Candy Glue do kupienia blisko Ciebie
 • Opinie o odmianie Candy Glue
 • Tak lepka i słodka jak karmelowy przysmak

Candy Glue jest słodką i lepką hybrydą o wysokich plonach. Odmiana Candy Glue jest rozkoszna w paleniu z gładkim i spokojnym hajem i słodkim jak cukier smakiem

.

Dzięki imponującemu rodowodowi, lepkim buds i cudownemu smakowi, ta słodka odmiana szybko staje się ulubioną. Zostań z nami, aby dowiedzieć się wszystkiego o naszej odmianie Candy Glue.

Odmiana Candy Glue

Zioło z odmiany Candy Glue ma potężną moc i jest idealne dla wytrawnych palaczy, którzy mają ochotę na słodycze

.

Jeśli chcesz poznać tylko fakty, mamy dla ciebie wszystko. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat odmiany Candy Glue. Kiedy będziesz gotowy, przejdziemy do soczystych szczegółów.

 • Typ: Hybryda
 • THC: 17-22%
 • CBD: 0-2%
 • Najwyższe zgłaszane efekty: Mocny, relaksujący, fizyczny
 • Najczęściej zgłaszane smaki: Słodki, owocowy, karmelowy
 • Dominujące terpeny: Limonene, terpinolene i beta myrcene
 • Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
 • Trudność: Przyjazna dla początkujących
 • Plon: 14-18 oz na m2/m indoor. 19 oz. na roślinę outdoor

Efekty odmiany Candy Glue

Efekty działania Candy Glue pojawiają się już po kilku pierwszych zaciągnięciach. Rozproszenie uwagi i zmartwienia znikają

wraz z mózgowym brzęczeniem, które daje poczucie skupienia i jasności umysłu. Pod wpływem Candy Glue łatwo jest się skoncentrować na zadaniu lub stać się kreatywnym.

Efekty indica odmiany Candy Glue pojawiają się nieco później. Uczucie odprężenia zaczyna się w głowie i promieniuje na zewnątrz, zwalniając mięśnie i łagodząc fizyczne napięcie

. Przyjemne upalenie ciała nie staje się przytłaczające i rzadko powoduje couch lock.

Motywujący, ale łagodny haj z zioła Candy Glue jest idealny do wykonania jakiejś pracy wieczorem przed snem. Jest również świetna do spotkań towarzyskich, tworząc wyluzowane, rozmowne środowisko.

Użytkownicy o niskiej tolerancji muszą uważać na nadmierne spożycie Candy Glue. Paląc zbyt dużo, można doświadczyć zawrotów głowy lub paranoi. Trudno oprzeć się słodkim smakom Candy Glue, ale najlepiej jest palić ją powoli i spokojnie.

Smaki odmiany Candy Glue

Ziele Candy Glue ma wszechobecny aromat ziemi i paliwa, wzbogacony nutą ziół, przypraw i słodkich owoców

. Soczysty zapach wydobywający się z lśniących, pełnych trichomów pąków odmiany Candy Glue zapowiada się równie pysznie, jak pachnie.

Palenie pachnącego ziela Candy Glue powoduje eksplozję smaku. Ziemistość schodzi na dalszy plan, gdy słodki karmelowy smak oblewa wasze kubki smakowe. Obok pysznej słodyczy pojawiają się owocowe nuty winogron i nutki kadzidła, które utrzymują się po wydechu.

Informacje o uprawie odmiany Candy Glue

Odmiana Candy Glue nie tylko dobrze się pali, ale również dobrze rośnie w pomieszczeniach i na zewnątrz, w każdym środowisku

. Użyjcie organicznej gleby, aby wzmocnić profil terpenowy i smakowy zioła. Entuzjaści hydroponiki widzą gwałtowny wzrost w instalacjach bez gleby. Niezależnie od tego, uprawa z nasion Candy Glue jest prosta i przyjazna dla początkujących.

Ogrodnicy wewnętrzni muszą zapewnić dużo światła, nie mniej niż 600 W

. Genetyka Sativa tworzy uporządkowaną roślinę z regularnie rozmieszczonymi węzłami. Utrzymuj rośliny Candy Glue weed dobrze przycięte, aby zmaksymalizować przepływ powietrza i zapobiec pleśni lub infekcji.

Duże zbiory żywicznych buds będą twoje po 8-9 tygodniach energicznego kwitnienia. Oczekujcie zbiorów na poziomie 14-18 uncji. / m² z dobrze utrzymanych ogrodów wewnętrznych.

Nasiona Candy Glue można łatwo uprawiać na zewnątrz. Chociaż odmiana ta preferuje słoneczne, umiarkowane klimaty, jej odporne cechy pozwalają na uprawę w chłodniejszych miejscach. Wytrzymałość Candy Glue i jej umiarkowana wysokość oznaczają, że wsparcie strukturalne jest rzadko potrzebne. Hodowcy na półkuli północnej powinni zbierać plony w październiku.

Przy dużej ilości słońca i dobrej pogodzie, nasiona Candy Glue rozkwitają w bardzo wydajne rośliny. W optymalnych warunkach można oczekiwać, że każda roślina outdoor wyprodukuje do 19 uncji najwyższej jakości zioła.

Genetyka odmiany Candy Glue

Odmiana Candy Glue ma bardzo imponującą genetykę. Pierwszy rodzic, Sweet Tooth, jest prostą, klasyczną mieszanką czystych odmian premium. Z kolei drugi rodzic odmiany Candy Glue, GG#4xZkittlez, łączy dwie wysoko rozwinięte, najnowocześniejsze hybrydy.

Ta interesująca kombinacja genów w odmianie Candy Glue łączy to, co najlepsze ze starego i nowego

. Poziom THC i produktywność hybryd designerskich łączy się bezproblemowo z genetyczną stabilnością i czystością szczepów lądowych.

Możesz spojrzeć na drzewo genealogiczne szczepu Candy Glue w tabeli poniżej:

Nasiona odmiany Candy Glue do kupienia w pobliżu Ciebie

Jeśli podoba ci się to, co przeczytałeś do tej pory i masz ochotę na uprawę własnych nasion Candy Glue, czekamy na twoje zamówienie. Mamy feminizowane nasiona Candy Glue gotowe do wysyłki do twoich drzwi

szybko i bezpiecznie. Jeśli szukasz nasion regularnych lub automatycznie kwitnących, możemy dać ci kilka propozycji podobnych do Candy Glue seeds.
 • Candy Glue feminizowane. Te feminizowane nasiona sprawiają, że uprawa wydajnych zbiorów jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.
 • Gorilla Glue regular. Sprawdź oryginalną alfę lepkości. Doświadczeni hodowcy mogą użyć tych regularnych nasion do stworzenia nowych, ekscytujących hybryd.
 • Zkittlez autoflower. Druga połowa rodziny szczepu Candy Glue. Wyhoduj tę uwodzicielsko słodką odmianę bez kłopotania się o fotoperiod.

Recenzje odmiany Candy Glue

Tutaj zazwyczaj umieszczamy opinie naszych klientów. Niestety, nasiona Candy Glue są nowością i nie zgromadziły jeszcze żadnej pisemnej recenzji. Dlaczego nie być pierwszym, który napisze recenzję

i opowie nam o swoich doświadczeniach.

Na razie pokażemy Ci kilka opinii od rodziców szczepu Candy Glue.

Terry F. Zkittlez autoflower

"Nie mogę powiedzieć, jak roślina, która miała problemy zdrowotne i musiała wykonać całą pracę za mnie, ale poradziła sobie świetnie, bo nie rosła wcześniej, a ja dopiero teraz się nią zajmuję.

Ronnie S. Zkittlez feminizowany

"Awesome thank you will definitely buy more"

George B. Gorilla Glue regularny

"SO FAR SO GOOD - wykiełkowałem tylko cztery z ośmiu zakupionych nasion i wszystkie cztery wzeszły - będziemy musieli zobaczyć, jak podoba im się dom, który mają".

Timothy C. Gorilla Glue 4 autoflower

"GG#4 FIRST TIME INDOORS - Jeszcze nie zebrałem plonów, ale jestem coraz bliżej. Wykiełkowałem 5 nasion w 5 galonowych doniczkach z włóknem i wszystkie 5 wyrosło na piękne rośliny".

Marissa D. Gorilla Glue 4 feminizowana

"Jeszcze nie zakwitliśmy, ale wszystkie rośliny są podobne, bardzo wysokie i pachnące!!! Jesteśmy podekscytowani"!

Tak lepka i słodka jak karmelowy przysmak

Odmiana Candy Glue jest nieodparcie smacznym smakołykiem, który zapewnia potężny umysł i ciało

, które trudno pokonać.

Zamów nasiona Candy Glue już dziś, aby otrzymać szybką, dyskretną wysyłkę i niezrównaną obsługę klienta. Nie zapomnij zapisać się do naszego Dziennika Domowej Uprawy, gdzie możesz śledzić swoje postępy wraz z innymi hodowcami. Bądź pierwszym, który założy domowy dziennik Candy Glue.

Koniecznie sprawdź też nasze Forum Domowej Uprawy. Znajdziesz tam wiele porad dotyczących uprawy i dyskusji na temat wielu odmian.


O autorze: Parker Curtis

Parker Curtis ma około dziesięcioletnie doświadczenie w uprawie konopi, specjalizując się w uprawach bez gleby i hydro. Opanował uprawy outdoor, greenhouse i indoor.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz