Ojciec Chrzestny OG Seeds

7 września 2022

Ojciec Chrzestny OG Seeds

 • 60% Indica 40% Sativa
 • Wysoki poziom THC w kierunku 30%.
 • Duże zbiory zarówno dla hodowców indoor jak i outdoor
 • Świetna odmiana dla relaksu i odprężenia
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Odmiana Godfather OG jest hybrydą z dominacją indica (60:40). Zyskała sobie zwolenników dzięki imponującemu poziomowi THC, który wynosi średnio 25%. Niektórzy hodowcy mogą zobaczyć tylko poziomy sięgające 16% THC, ale doświadczeni hodowcy mogą osiągnąć 30%. Ostatnie dane pokazują, że niektóre szczepy osiągają 34%, nieco za 35%, najwyższym zarejestrowanym do tej pory poziomem THC. Genetyka tej odmiany daje mocny, pełny stan pogodnej błogości.

Rodzaj rośliny 60% Indica 40% Sativa
THC Do 30%
CBD Niewielkie ilości
Klimat Wewnętrzny | Umiarkowany | Kontynentalny
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 8 tygodni
Plony 12 do 20 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty | Ostry | Sosnowy | Pikantny
Efekty Euforyczny | Odprężony | Szczęśliwy | Senny

Pochodzenie Godfather OG

Ojciec Chrzestny OG ma historię pochodzenia owianą tajemnicą i intrygą, tak jak każdy boss mafii warty swojej ceny. Wiele z tego, co wiemy, jest przekazywane ustnie. Wiemy jednak, że jest to odmiana o silnym działaniu, gotowa rywalizować z innymi. Nasiona marihuany Godfather OG mają silne geny indica, które obejmują Granddaddy Purple i mieszanki Kush, takie jak OG Kush Alpha OG i Bubba Kush. Uprawa tych nasion chwastów może zmienić twoje postrzeganie szczepów o wysokiej zawartości THC.

Godfather OG, a.k.a Godfather - the Don of all OG's to odmiana marihuany z grubymi kubkami i wysokim poziomem THC. Rozwiązanie dla każdego z wysoką tolerancją, ten zwycięzca High Times Cannabis Cup z 2013 roku zawiera duże ilości mircenu, a następnie kariofilenu i limonenu. Można też znaleźć trochę humulenu.

Uprawa feminizowanych nasion Godfather OG

Roślina marihuany Godfather OG jest godna podziwu. Leśne zielone buds uzupełniają piękne wybuchy purpurowych słupków. Fioletowe i niebieskie odcienie pojawiają się nawet na liściach. Jak wiele odmian OG, jest to roślina małej lub średniej wysokości i prawdopodobnie będzie dobrze reagować na metody uprawy SCROG.

Enigmatyczna natura Godfather OG jest kusząca, ale brak potwierdzonych danych nie powinien cię frustrować. Udane zbiory Godfather OG są osiągalne, ponieważ jest to bardzo odporna roślina.

Rośliny Godfather OG są odporne na pleśń. Jest to przydatna korzyść dla jej strony indica, która prowadzi ją do produkcji dużych, gęstych kulek. Musisz jednak uważać na wilgotność. Godfather OG nie jest podatna na szkodniki i choroby, ale wysoki poziom wilgotności może wpłynąć na wyniki. Wykorzystaj w pełni swoje zbiory, podlewając, karmiąc i podsypując w razie potrzeby. Po zbiorach, cieszcie się obfitością bryłek wypełnionych trichomem, bogatych w THC.

To są nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu. Zalecamy przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Preferowany klimat

Nasiona Godfather OG Kush dobrze czują się w chłodnym i śródziemnomorskim klimacie. Idealne środowisko to ciepłe lato i chłodna zima z łagodnymi opadami. Nasiona Godfather OG preferują suchszy klimat, więc należy uważnie obserwować poziom wilgotności. Utrzymanie suchego klimatu może skrócić czas kwitnienia Godfather OG.

Feminizowane nasiona Godfather OG mogą być z powodzeniem uprawiane na zewnątrz, wewnątrz i w szklarni. Ta marihuana lubi głównie stałe, umiarkowane temperatury. Aby uzyskać najwyższy poziom THC, należy ograniczyć ekspozycję buds na ekstremalne temperatury (ciepło w ciągu dnia, zimno w nocy). Możesz zarządzać poziomem wilgotności w pomieszczeniach za pomocą osuszacza.

Karmienie roślin Godfather OG

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Rośliny Godfather OG nie są zbyt duże. Będą dobrze rosły w pomieszczeniach, w szklarni i na zewnątrz. Dobrze reagują również na techniki SOG i SCROG. W uprawie indoor, zbiory Godfather OG wyniosą od 12 do 20 uncji na metr kwadratowy. Indoor, ta indica sativa wyrasta na średnią wysokość około 2,3 stopy i 3,5 stopy (lub 70cm do 100cm) i ma czas kwitnienia 7-9 tygodni. W suchszych klimatach okres kwitnienia może być krótszy.

Czas kwitnienia Godfather OG w uprawie outdoor wynosi 10-12 tygodni. Hodowcy na półkuli północnej zbierają plony od końca września do początku października. Na półkuli południowej rośliny osiągają dojrzałość między marcem a kwietniem. Rośliny outdoor osiągają wysokość do 6,5 stopy (190 cm). Zbiory mogą wynosić 16-23 uncji/roślinę.

Doświadczenie z odmianą The Godfather OG

Podobnie jak film, który nosi tę samą nazwę, efekty działania Godfather OG są niezapomniane. Ta odmiana sprawi, że zaczniesz kwestionować swoje istnienie. Albo zastanawiać się, jak udało ci się przetrwać te długie tygodnie bez niej. Twój umysł bierze udział w euforycznej podróży, podczas której jesteś unoszony w mózgową błogość. Nie ma już stresu, nie ma zmartwień, nie ma obaw o jutro. Wszystko, co będziesz wiedział, to chwila, w której jesteś teraz - i jak naprawdę niesamowite jest to uczucie.

Gdy twój umysł osiada w szczęśliwym brzęczeniu, euforia podróżuje przez twoje ciało, docierając do palców u stóp. Całkowity haj zanurzający ciało przejmuje kontrolę. Będziesz całkowicie zadowolony z siebie i otaczającego Cię świata. Ale uważaj - ta odmiana jest o wiele silniejsza niż przeciętna odmiana marihuany i spowoduje, że będziesz miał poważną blokadę kanapy. Możesz dostać munchies, więc trzymaj swoje przekąski blisko, aby uniknąć tego strasznego spaceru do kuchni. Możesz doświadczyć suchości oczu, gardła i ust, więc krople do oczu i woda są absolutną koniecznością.

Przygotuj dobrze swoją strefę chłodu, aby pomóc Ci poczuć się szczęśliwym, zrelaksowanym i pozbawionym stresu. Właściwości relaksacyjne uspokoją Cię, ale możesz też odkryć trochę kreatywnej energii, zanim efekty uspokajające się pojawią i odpłyniesz w szczęśliwy i pożądany sen.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem marihuany lub po prostu masz niską tolerancję na THC, być może zrezygnuj z tej odmiany. Poziom THC nie powinien być ignorowany. Ale jeśli chcesz przetestować swoje granice, użyj małych ilości, aby nadać sobie tempo. Nie chcesz nagle poczuć się paranoicznie lub niespokojnie. Nawet użytkownicy-weterani powinni przestrzegać tej rady. Wszyscy wiemy, co się dzieje, gdy nie szanujesz Ojca Chrzestnego.

Zapach i smak OG Ojca Chrzestnego

Godfather OG ma złożony profil smakowy, który jest zawirowaniem gorzkiego, pikantnego i słodkiego. Podziękujcie jej profilowi terpenowemu. Myrcene ma ziemisty piżmowy charakter, podczas gdy limonen jest obecny w owocach takich jak pomarańcze i cytryny. Caryophyllene ma ostrość jak pieprz, a humulen jest rześki i gorzki. Te składniki tworzą złożony aromat przypominający stanie w winnym sadzie. Wyczuwalne są nuty winogron, sosny, drewna i ziół z domieszką kwiatów. Zanurz się w zapachu swojego naturalnego otoczenia.

Jeśli chodzi o aromat tej odmiany, Godfather OG jest bardzo dokładny w smaku - gorzka ostrość podcięta nutami słodkich owoców z odrobiną kwasowości. Aromaty winogron i sosny równoważą pieprz i piżmo. Można nawet wyczuć pewne cechy różane. Zarówno smak jak i zapach są ostre, ale przyjemne.

Zastosowanie dla żeńskiej odmiany marihuany Godfather OG

Godfather OG zawiera mniej niż 0,7% CBD. Nie należy jednak lekceważyć jej zdolności terapeutycznych. Dzięki terpenom takim jak mircen, kariofilen, limonen i humulen, ma właściwości przeciwzapalne i poprawiające nastrój. Właściwości te w znacznym stopniu zmniejszają dyskomfort związany z bólem stawów, napięciem, bólami ciała i stresem.

Poprzez łagodzenie mięśni i wprowadzanie ciała w stan relaksu, Godfather OG oferuje tymczasową ulgę w codziennych bólach i dolegliwościach, które mogą utrudniać przetrwanie dnia. W połączeniu z uspokajającymi efektami myrcene, użytkownicy odkryli, że są w stanie spać bardziej komfortowo. Nawet ci, którzy zwykle walczą z bezsennością, znaleźli ulgę, śpiąc głębiej i budząc się odświeżeni.

Caryophyllene jest terpenem znanym ze swoich właściwości przeciwlękowych i zauważysz to podczas spożywania Godfather OG. W podobny sposób ciało jest ukojone, jak umysł i dusza. Ci, którzy zmagają się z zaburzeniami nastroju, takimi jak lęk, depresja, przewlekły stres, a nawet PTSD, odkryli, że czują się lżejsi i nieobciążeni.

Czasami zaburzenia nastroju, takie jak lęk, mogą powodować nudności lub utratę apetytu, ale nawet te objawy ustępują w obliczu The Don of all OG's. Ogólnie rzecz biorąc, Godfather wprowadza użytkowników w stan spokoju i komfortu, wolny od chronicznego bólu, zmartwień i ogólnego złego samopoczucia. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić nasiona Godfather OG, nie szukaj dalej.

Kupno feminizowanych nasion Godfather OG

Możesz kupić nasiona marihuany Godfather OG w oddzielnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Kiedy kupujesz Feminizowane nasiona Godfather OG, oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz