Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o Budder Weed

10 września 2020

Budder jest bardzo popularny wśród doświadczonych użytkowników marihuany. Gwarantujemy, że większość z tych doświadczonych użytkowników poleca Budder, ponieważ jest on łatwy w użyciu i służy zarówno do celów rekreacyjnych, jak i medycznych.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej o budder chwast i określić, czy jest on dla Ciebie.

Budder: Co to jest?

Koncentrat marihuany, Budder, jest przygotowywany przez umieszczenie kwiatów marihuany w preparacie rozpuszczalnikowym. Rozpuszczalnik usuwa terpeny i kannabinoidy z rośliny i utrzymuje je w roztworze lub formie rozpuszczonej.

Po odparowaniu rozpuszczalnika pozostałość jest substancją oleistą, stosowaną do wytwarzania różnych produktów. Należą do nich: pączek, kruszonka, wosk, wosk o strukturze plastra miodu i kruszonka.

Budder swoją nazwę zawdzięcza teksturze produktu końcowego, który pojawia się i wydaje się miękki, masło orzechowe.

Wśród różnych rodzajów marihuany są wosk butanowy, olej haszyszowy butanowy (BHO), pączek butanowy lub butan.

BHO jest pojęciem ogólnym stosowanym w odniesieniu do koncentratów złożonych z ekstrakcji butanu.

Pod BHO znajdują się różne formy, które mogą przyjmować koncentrat - w tym kruszonka, plaster miodu i pączek.

Oto podsumowanie warunków, które omówiliśmy.

  • Koncentrat (szeroki termin oznaczający olej ekstrahowany rozpuszczalnikowo)
  • Butanowy olej rzepakowy (odnosi się do metody produkcji)
  • Kruszonka, wosk i pączek (odnosi się do sposobu powstawania produktu końcowego)

Specjaliści produkujący koncentraty (np. pączki do sprzedaży) dodają butan jako rozpuszczalnik. Jeśli jednak planujesz zakup butanu do przygotowania pączków, pamiętaj, że butan jest wysoce łatwopalny. Dlatego zostaw go profesjonalistom, ponieważ przestrzegają oni wszystkich protokołów bezpieczeństwa.

Na szczęście w ramach ekstrakcji DIY można zastosować inne rozpuszczalniki.

Dlaczego Budder ma taką wartość?

Budder jest skoncentrowaną (wysoką w THC lub CBD) formą pąków, które są dostępne w lokalnym poradniku. Szczep Budder jest dwa do czterech razy silniejszy od standardowego buds.

Dzięki oryginalnej odmianie, od której zaczynacie, budder może zawierać 50-90% THC lub CBD. Nawet najsilniejszy szczep w twoim stawie wynosi około 25%.

Dlatego Budder jest ulubieńcem wielu doświadczonych kamieniarzy, ponieważ można zacząć czuć się pewnie tylko jednym lub dwoma uderzeniami.

Jak konsumować Buddera?

Budder musi być konsumowany przy pomocy naćpanej platformy. Małe urządzenie odnosi się do bongów na zamówienie, które zawierają małe paznokcie, a nie bud nugs.

Aby się wznieść, nałóż na paznokieć trochę pączka z odrobiną narzędzia. Następnie należy zapalić latarkę i podpalić paznokieć.

Następnie można wdychać jak najwięcej dymu. Jak widać wcześniej, jedno uderzenie od odrobiną pączka jest o wiele silniejsze niż twój zwykły staw.

Dzieje się tak dlatego, że pączek, który jest spalany na platformie wiertniczej, jest bardzo skoncentrowaną konopią. Ani cząsteczki materii roślinnej nie pozostają w powietrzu, ani nie przeszkadzają w tym żadne zanieczyszczenia. Pozostałości to trójchomy, flawonoidy, terpeny i kannabinoidy. To właśnie to sprawia, że psychodeliczny poncz znajduje się w marihuanie i dlatego jest bardzo ceniony.

Oba terminy masło i pączek brzmią podobnie, ale są bardzo różne.

Cannabutter jest standardowym masłem ol', które jest mieszane z odrobiną marihuany, podczas gdy Cannabutder jest koncentratem, o którym dyskutowaliśmy przez cały czas.

Cannabutter przynosi korzyści lecznicze i psychodeliczne po dodaniu do Twoich jadłospisów.

Powiedziawszy to, może chcesz spróbować palić cannabutter, ale nie możesz. Bo to cię nie wzbija, tylko sprawia, że czujesz się cały pokręcony.

I odwrotnie, jeśli chcesz przeżyć jednorazowe doświadczenie z marihuaną, które jest po prostu niesamowite, Cannabudder powinien być na szczycie Twojej listy.  Teraz, możesz rozważyć gotowanie z budder. Ale, znowu, nie zalecamy tego. To nie działa, a skończysz tylko marnując dobry koncentrat.

Mówiąc wprost, używaj masła tylko do pieczenia, a pączków tylko do naciekania.

Wniosek

Jak każdy koncentrat konopi, budder musi być uruchamiany w małych dawkach i w stopniowym tempie.

Ta sama zasada obowiązuje przy przygotowywaniu własnego buddera. Na początku zawsze bierz małą partię, zapoznaj się z procesem i zacznij produkować więcej dopiero po zdobyciu pewnego doświadczenia.

W ten sposób można zapobiec marnowaniu cennego koncentratu w przypadku niepowodzenia procesu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz