Runtz Autoflower Seeds

3 września 2022

Nasiona autokwitnące Runtz

 • Wszystkie samokwitnące nasiona są feminizowane
 • 50% indica 50% sativa
 • Wysoki poziom THC w kierunku 29%.
 • Czujesz się zarówno zrelaksowany jak i euforyczny
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Odmiana konopi Runtz (aka Runtz OG) jest silną odmianą hybrydową o proporcjach 50% indica / 50% sativa. Zawartość THC wynosi średnio od 19% do 29% i zapewnia mózgowy haj, ale utrzymuje ciało w stanie relaksu. Jej nazwa pochodzi od cukierka o tej samej nazwie i z pewnością zaspokoi apetyt każdego entuzjasty Cannabis.

Rodzaj rośliny 50% indica 50% sativa
THC Do 29%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Słoneczny | Chłodny
Wielkość rośliny Kompaktowy
Faza wegetacyjna 3 do 4 tygodni
Czas kwitnienia 7 do 10 tygodni
Plony 5 do 15 uncji z rośliny
Smak i zapach Jagodowy | Słodki | Cytrusowy
Efekty Euforyczny | Podnoszący na duchu | Szczęśliwy

Runtz Auto Origins

Odmiana konopi Runtz po raz pierwszy pojawiła się w 2017 roku na Santa Rosa Emerald Cup. Od tego czasu zdobyła wiele nagród, w tym nagrodę People's choice 2020 za najlepszy kwiat indica. Jak można sobie wyobrazić, Runtz Cannabis otrzymuje swoją nagrodzoną genetykę od nagrodzonych roślin, a mianowicie Zkittles i Gelato #33.

Czysty smak i moc Runtz Cannabis nastąpiły, ponieważ te dwie odmiany zostały celowo wyhodowane razem ze względu na ich imponujące profile smakowe i wysoki poziom THC. Gelato #33 zdobył tytuł szczepu roku w kategorii Leafy w 2018 roku, a Zkittlez utrzymał tytuł dla najlepszego kwiatu indica w 2015 roku w Cannabis Cup.

Cannabis ruderalis, pochodzący z Syberii, można również znaleźć w linii autoflowerowych szczepów Runtz, dzięki czemu są one znacznie łatwiejsze w uprawie i utrzymaniu ze względu na odporną naturę ruderalis. Geny Ruderalis dają Runtz zdolność do autoflower. Nie trzeba zmieniać cykli świetlnych, aby zainicjować kwitnienie. Zamiast tego, Runtz auto ma czas kwitnienia wbudowany w ich genetykę.

Uprawa Runtz Autoflower na zewnątrz jest fantastycznym wyborem dla tych, którzy mają ograniczone lato. Ułatwia ona zbiory przed wczesnymi przymrozkami. Jest również świetna dla tych z długim latem. Dzięki niezawodnym cyklom kwitnienia, można uprawiać do dwóch odmian automatycznie kwitnących w jednym sezonie.

Uprawa Runtz Autokwitnących Nasion Marihuany

Nasze automatycznie kwitnące nasiona Runtz są feminizowane, więc masz gwarancję, że otrzymasz tylko żeńskie rośliny. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które rzeczywiście produkują trawkę. Rośliny Runtz są kolorowe i mają prawie tropikalny wygląd. Gęste pąki są zwarte i pokryte trichomami.

Auto nasiona Runtz rosną dobrze w pomieszczeniach, na zewnątrz lub w szklarni. Zwykłe nasiona marihuany mogą wyhodować dość duże rośliny, ale można spodziewać się mniejszych przy uprawie wersji automatycznie kwitnącej. Ze względu na gęste liście tej odmiany, zalecane jest przycinanie.

Dzięki genom ruderalis, możecie oczekiwać, że wasze rośliny będą rosły zdrowe i wytrzymałe z bardzo małymi tendencjami. Możecie oczekiwać masywnych roślin z niezawodnymi zbiorami przy odpowiedniej opiece i pielęgnacji.

Proszę przeczytać nasze instrukcje dotyczące kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Preferowany klimat

Nasiona Runtz auto rosną najlepiej w klimacie śródziemnomorskim i preferują dużo bezpośredniego światła słonecznego i ciepłe temperatury. W odpowiednich warunkach uprawy, odmiana ta będzie kwitnąć na zewnątrz, jednak doskonale rośnie również w pomieszczeniach. Automatycznie kwitnące nasiona będą kwitły zgodnie z harmonogramem, nawet w mniej niż idealnych warunkach.

Z dużą ilością wody i składników odżywczych, twoje rośliny Runtz mogą rosnąć wyjątkowo dobrze, ponieważ są dość odporne na choroby i szkodniki.

Karmienie roślin marihuany Runtz

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby znaleźć idealne składniki odżywcze dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Zbierz nasiona Runtz auto w około 10 do 14 tygodni od nasion. Kwitnienie rozpocznie się automatycznie. Rośliny automatycznie kwitnące są prawdziwym zielem, które będzie produkować w większości sytuacji. Oczekuj od 5 do 15 uncji indoor i 5 do 6 uncji na roślinę outdoor.

Doświadczenie z odmianą Runtz

Runtz produkuje radosne, euforyczne hajsowanie z silnymi efektami mózgowymi, które nie są przyćmione przez dramatyczne couch-lock. Silne pobudzenie mózgu trwa przez wiele godzin, zwiększając kreatywność i dając poczucie ogólnego szczęścia, które sprawia, że jesteś skupiony i produktywny.

To uderzenie powoli przechodzi w spokojny, relaksujący haj w ciele, który wprowadza cię w spokojny stan błogości. Runtz Cannabis sprawia, że łatwo jest się zrelaksować bez mgły mózgowej powszechnie kojarzonej z mocnymi odmianami indica.

Runtz jest aromatyczna i mocna. Osoby z niską tolerancją na THC lub początkujące powinny zachować ostrożność. Niepokój lub paranoja są częste przy nadmiernym spożyciu. Może również powodować munchies, pragnienie, suchość w ustach i oczach.

Zapach i smak Runtz

Nazwa Runtz pochodzi od cukierka, ponieważ jest to słodki przysmak. Cukrowe nuty mają bogatą ziemistość i odrobinę kwaskowatości. Jednak jego zapach ma niepowtarzalną skunkową nutę, której nie da się ukryć. Wita Cię owocowy aromat jagód, winogron i cytrusów, który wprowadza Cię w stan uniesienia od momentu zaciągnięcia się. Po nim następuje słodki, maślany smak na wydechu z subtelną nutą oleju napędowego.

Zastosowanie dla Runtz

Runtz Cannabis ma zazwyczaj wysoką zawartość procentową THC, dzięki czemu świetnie poprawia nastrój. Jednak istnieje coś więcej niż właściwości psychoaktywne tej odmiany. Szczep Runtz ma wiele zastosowań terapeutycznych, doskonałych na dolegliwości psychiczne i fizyczne.

Runtz Cannabis posiada różne korzystne terpeny, takie jak caryophyllene, humulene, pinene, limonene i linalool. Te terpeny oferują zarówno właściwości przeciwzapalne, jak i uspokajające. W połączeniu z limonenem, linalool może prowadzić do uczucia spokoju i podwyższonego nastroju szczęścia.

Runtz weed może również pomóc w utracie apetytu. Dzięki swoim właściwościom indica, wprowadza ludzi w stan komfortu i łagodnego uspokojenia, pomagając tym z bezsennością.

Kupić nasiona Runtz Autoflower

Możesz kupić nasiona Runtz Autoflower w oddzielnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Autoflower Runtz oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion.

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz