Snoop Dogg przyjeżdża do Montrealu, aby porozmawiać o trawce

26 października 2021

Snoop Dogg, raper, który zmienił się w przedsiębiorcę, przyjeżdża do Montrealu z myślą o pieniądzach i o pieniądzach w głowie.

Będzie on jednym z głównych mówców na C2 Montréal, corocznej konferencji, która koncentruje się na innowacjach w biznesie. Snoop Dogg zyskał sławę w 1993 r. dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi Doggystyle, który sprzedał się w ponad 35 milionach egzemplarzy na całym świecie. Ponadto wystąpił w wielu filmach. Teraz jednak Snoop jest pełnoprawnym przedsiębiorcą.

Jego firma, Casa Verde Capital, inwestuje w firmy na wczesnym etapie rozwoju, które wspierają przemysł konopi. Sfinansował również kanadyjską firmę Trellis, zajmującą się zarządzaniem zapasami marihuany, oraz Canopy Growth Corporation.

Snoop Dogg weźmie udział w C2 Montréal

"Konopie indyjskie to najszybciej rozwijająca się branża w Stanach Zjednoczonych, z miliardami dolarów już legalnie wydanymi w tej przestrzeni i wokół niej". Ted Chung via Variety

Organizatorzy ogłosili w środę, że Snoop Dogg będzie prelegentem podczas siódmej edycji C2 Montréal. To jest od 23 do 25 maja w Arsenal Montreal.Rapper i producent będzie na scenie, aby

"podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem", wraz ze swoim partnerem biznesowym Tedem Chungiem, zgodnie z komunikatem prasowym.

Po pierwsze, Snoop Dogg jest założycielem Casa Verde Capital, która inwestuje we wschodzące firmy produkujące konopie indyjskie. W rzeczywistości, jego firma zainwestowała 2 miliony dolarów w Trellis Group, dostawcę oprogramowania do zarządzania zapasami nasion w Kanadzie. Wraz z Tedem Chungiem, Snoop jest również współzałożycielem cyfrowej platformy medialnej Merry Jane. Merry Jane jest dla nowego pokolenia źródłem wiadomości, kultury i wideo na temat marihuany i nie tylko.

C2 Montréal

Jeden z najbardziej autorytatywnych głosów i międzynarodowej sławy artysta hip-hopowy. A teraz także początkujący przedsiębiorca z branży konopi, Snoop Dogg. via C2 Montréal

C2 Montréal poinformowało, że Snoop Dogg będzie mówił o swoich przedsięwzięciach biznesowych. Dodatkowo, jego partner biznesowy Ted Chung będzie mówił o zbliżającej się legalizacji marihuany w Kanadzie. Rząd premiera Justina Trudeau ma zamiar zalegalizować marihuanę do celów rekreacyjnych jeszcze w tym roku.

Legalizacja marihuany w Kanadzie jest na horyzoncie

, a rynek marihuany otwiera się w kilku jurysdykcjach w USA. W rezultacie Snoop stał się wiodącym głosem w sprawach związanych z biznesem marihuany.

C2 Montréal to trzydniowe wydarzenie, na które składają się konferencje, warsztaty, eksperymentalne sesje burzy mózgów, spotkania, występy i festyny.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Komentarze (0)

Zostaw komentarz