Sour Diesel Autoflower Seeds

16 października 2022

Sour Diesel Nasiona Autokwitnące

 • Wszystkie nasze samokwitnące nasiona są feminizowane
 • 40% Indica 60% Sativa
 • Poziom THC do 20%.
 • Doskonała dla nowych hodowców
 • Energetyczny, psychodeliczny haj

Z nasion samokwitnącej odmiany Sour Diesel powstaje ziele, które jest wyjątkowo puste i zapewnia psychodeliczną, energetyczną euforię. Po spożyciu tej odmiany poczujesz się pobudzony i gotowy do walki z całym światem. W przypadku tej odmiany nie ma mowy o zablokowaniu się na kanapie. Zamiast tego, ta odmiana na dzień pozostawia cię z dobrymi wibracjami i potrzebą zmierzenia się z zadaniami.

Wolisz uprawiać nasiona na fotoperiod? Spójrz na nasze feminizowane nasiona Sour Diesel.

Rodzaj rośliny 40% Indica 60% Sativa
THC do 20%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Śródziemnomorski | Stepowy | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Kompaktowa
Czas uprawy 10-14 tygodni
Plony 5 do 15 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Diesel | Ziemisty | Ziołowy | Cytrynowy | Ostry | Kwaśny
Efekty Energetyczny | Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Podniesiony na duchu

Odmiana ta, zwana również "Sour D", jest znana na całym świecie dzięki swojemu niezwykle silnemu aromatowi, przypominającemu olej napędowy. Dzięki proporcjom 60% sativy i 40% indica, dostarcza ona energetyzującego haju, który działa szybko i wprowadza w senny stan umysłu. Wielu pacjentów korzystających z medycznej marihuany używa jej do długotrwałej ulgi w różnych bólach, zaburzeniach stresowych, depresji i nie tylko.

Nasiona Sour Diesel rozwijają się w silne rośliny o poziomie 20% THC i 0,20% CBD. Ta odmiana marihuany jest łatwa w uprawie, pod warunkiem, że będziesz dbał o rośliny, aby nie padły ofiarą mączniaka. Najlepiej rośnie w słonecznym klimacie, a ponieważ jest to odmiana automatycznie kwitnąca, czas kwitnienia jest bardzo krótki.

Ten film jest dostosowany do nieautoflowerowej Sour Diesel, więc niektóre atrybuty mogą się nieznacznie różnić.

Czym jest Sour Diesel Autokwitnąca

Dawno temu znaliśmy tylko rośliny cannabis indica i cannabis sativa. Są to rośliny sezonowe, które zaczynają rosnąć wiosną i są gotowe do zbiorów, gdy dni stają się krótsze - czyli w kierunku jesieni.

Hodowcy indoor nauczyli się naśladować naturę poprzez manipulowanie tym cyklem świetlnym.

Na początku lat 80-tych do Amsterdamu sprowadzono trzeci gatunek, Ruderalis. Ta roślina jest krewnym konopi, który został odkryty na Syberii. Hodowcy odkryli, że ta roślina Ruderalis zakwitnie już po kilku tygodniach, niezależnie od różnic w oświetleniu. Te geny ruderalis zostały połączone z istniejącymi odmianami indica i sativa i powstał typ autoflower.

Obecnie można znaleźć automatycznie kwitnące warianty wszystkich rodzajów popularnych odmian. Wyrastają z nich mniejsze rośliny, ale są łatwiejsze w uprawie i można zbierać plony znacznie szybciej niż w przypadku roślin światłoczułych. Świetna dla nowych hodowców, miejskich hodowców szukających małych roślinek na trawkę, lub jeśli chcesz uzyskać wiele zbiorów w sezonie!

Uprawa Sour Diesel Autoflower Seeds

Nasiona Sour Diesel są łatwe w uprawie w gorącym, lekko suchym klimacie. Poziom wilgotności musi pozostać niski przez cały czas. Wytrawni hodowcy sugerują stosowanie wysokiej intensywności oświetlenia przy uprawie tej odmiany, która może być bardzo wrażliwa na mączniaka. Z powodu tych czynników, generalnie lepiej jest uprawiać tę odmianę w pomieszczeniach zamkniętych niż na zewnątrz, lub w kontrolowanych, wysoko zoptymalizowanych warunkach.

Jako odmiana automatycznie kwitnąca, Sour Diesel nie wymaga światła słonecznego, aby przejść z okresu wegetacji do fazy kwitnienia. Zamiast tego, dokonuje tej transformacji samodzielnie, w miarę dojrzewania. Nie potrzebuje też dużo miejsca, dzięki czemu roślina ta jest idealna dla mniejszych obszarów uprawnych.

Przy uprawie Sour Diesel indoor, twoje kompaktowe rośliny będą gotowe do zbiorów w 9-10 tygodni. Oczekujcie zbiorów około 5 uncji użytecznej marihuany na metr kwadratowy przestrzeni uprawnej. Hodowcy outdoor powinni uzyskać około 15 uncji użytecznej puli z rośliny pod koniec października.

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin w każdym stadium wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Pochodzenie Sour Diesel Autoflower

Odmiana marihuany zwana czule Sour D ma historię i pochodzenie, które nie jest ostateczne. Wielu uważa, że jest ona dzieckiem odmian macierzystych Chem Dawg 91 i Super Skunk.

Sour Diesel została stworzona w latach 90. w słonecznej Kalifornii. Poza tym, niewiele wiadomo. Ale to właśnie ta tajemnica dodaje atrakcyjności tej odmianie na rynku marihuany rekreacyjnej. Jest ona powszechnie uważana za jedną z najlepszych dostępnych hybryd, dzięki swojej genetyce.

Efekty Sour Diesel

Jeśli szukasz dziennego haju, który da ci zastrzyk energii i poprawi twój nastrój, Sour Diesel powinna znaleźć się na twojej liście. Euforia, której doświadczysz jest lepsza niż jakikolwiek poprawiający nastrój lek na receptę dostępny na rynku. Używajcie jej jako "upper" i wykorzystajcie jej podnoszące na duchu właściwości, aby utrzymać się przez cały dzień. To właśnie tutaj jej właściwości zdominowane przez sativę są najbardziej widoczne.

Przygotujcie się na łaskotanie waszych psychodelicznych zmysłów dzięki tej odmianie. Haj pojawia się niemal natychmiast i trwa naprawdę długo. Niektórzy donoszą, że euforia z tej odmiany utrzymuje się nawet do pięciu godzin po jej użyciu. W przeciwieństwie do wielu innych sativ, ta odmiana nie powoduje uczucia paranoi, w większości przypadków. Zamiast tego, czujesz się rozmowny, wychodzący i towarzyski.

Podczas używania tej marihuany możesz doświadczyć silnych ataków waty lub suchości w ustach. Po prostu pij dużo płynów przed, w trakcie i po paleniu, aby zadbać o odwodnienie. Możesz również doświadczyć suchych, czerwonych oczu. Wielu palaczy po prostu używa kropli do oczu, aby sobie ulżyć.

W bardzo rzadkich przypadkach palacze zgłaszają uczucie lekkiej paranoi. Jest to jednak zazwyczaj spowodowane paleniem zbyt dużej ilości tego mocnego bud na raz. Inne rzadkie skutki uboczne to zawroty głowy i niepokój, które są zwykle doświadczane przez tych, którzy już cierpią na te dolegliwości.

Zapach i smak Sour Diesel

Chociaż Sour D ma ostry zapach, przypominający nieco olej napędowy, to jednak jest on całkiem przyjemny. W powietrzu można również wyczuć nutę kwaśnych cytryn i ziół.

Smak tej odmiany jest nieco gorzki. Ma pikantny smak owoców tropikalnych. Przygotuj swoją paletę na smak ziemistości i kwaskowatości, z nutą gazu napędowego. Jej smak jest gładki, a posmak jest dość kojący.

Zastosowanie Sour Diesel

Sour Diesel jest ulubioną odmianą w kawiarniach z konopiami indyjskimi i punktach sprzedaży medycznej marihuany ze względu na swoją długowieczność. Haj trwa długo, podobnie jak jej właściwości lecznicze po użyciu. Euforia jest silna, ale nie czujesz się ciężki. Nie ma więc mowy o couch-lock. Jako odmiana na dzień, przynosi długotrwałą ulgę w ciągu dnia przez wiele godzin.

Odmiana ta jest bardzo polecana pacjentom z medyczną marihuaną cierpiącym na artretyzm. Dzieje się tak dlatego, że ma ona silne działanie przeciwzapalne. Jest więc również skuteczna w łagodzeniu objawów i dolegliwości związanych ze skurczami menstruacyjnymi, PMS, skurczami mięśni i skurczami ciała. Z powodzeniem leczy również chroniczny, wyniszczający ból, bez skutków ubocznych powodowanych przez środki przeciwbólowe dostępne na receptę i bez recepty.

Ponieważ ten szczep daje zdolność do koncentracji i skupienia, pomaga wielu pacjentom z ADD i ADHD. Mogą oni lepiej skupić się na codziennych zadaniach, bez uczucia ciężkości ciała spowodowanego przez Ritalin i inne leki na receptę stosowane w leczeniu. Pomaga również zwalczać ataki spowodowane epilepsją.

Sour Diesel naprawdę podnosi nastrój. Tak więc każdy kto cierpi na stres lub depresję poczuje się lepiej po jego spożyciu. Head-high jest lekki, pozostawiając uczucie podniecenia. Niski poziom depresji zmienia się w spokojny, energiczny nastrój, który prowadzi do fizycznego wyczerpania pod koniec dnia. To sprawia, że jest to świetna odmiana do przyjmowania w ciągu dnia.

Palenie tej odmiany naprawdę spowoduje, że będziesz miał ochotę na chrupanie. To nagłe uczucie chęci zjedzenia wszystkiego, co znajduje się w zasięgu wzroku sprawia, że jest to najlepszy wybór w leczeniu braku apetytu, utraty apetytu i chronicznych mdłości. Z tego powodu używają jej pacjenci z HIV/AIDS. Pacjenci z chorobami nowotworowymi również sięgają po nią po wywołujących mdłości zabiegach radioterapii i chemioterapii.

Kup Sour Diesel Autoflower Seeds

Kup nasiona autokwitnącej odmiany Sour Diesel w paczkach po 5, 10 lub 20 sztuk.

Dzięki naszym pakietom różnorodnych nasion, otrzymasz najlepszą cenę za swoje pieniądze! Kup tę odmianę z 40% zniżką w:

 • Autoflower Classics Mix, w tym AK-47 i Super Skunk
 • Patriot Mix Pack, w tym AK47 i Bubblegum.

Przy zakupie nasion autoflower Sour Diesel oferujemy:

 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA.
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie nasion.

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz