Super Skunk Autoflower Seeds

8 września 2022

Super Skunk Nasiona Autokwitnące

 • Wszystkie nasze kwiaty automatyczne są feminizowane
 • 80% Indica 20% Sativa
 • Poziom THC do 14%.
 • Bardzo łatwe w uprawie rośliny
 • Zapach skunka z relaksującym hajem dla całego ciała

Jeśli szukasz efektu couch-lock, przyjrzyj się dobrze nasionom Super Skunk autoflower. Daje ona użytkownikowi przyjemną wersję couch-lock, jednak z uwagi na fakt, że pozostaje się jasnym w myślach i zdolnym do koncentracji.

Wolisz uprawiać nasiona na fotoperiod? Spójrz na nasze feminizowane nasiona Super Skunk.

Rodzaj rośliny 80% Indica 20% Sativa
THC Do 14%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Kompaktowa
Czas uprawy 10-14 tygodni
Plony 5 do 15 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Serowy | Cytrusowy | Ziemisty | Owocowy | Skunky | Słodki
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Senny | Podniesiony na duchu

Super Skunk jest marzeniem miłośnika skunka. Jej niezwykle skunksowy zapach zachwyca zmysły miłośników skunka. Ta hybryda jest w większości pochodzenia Indica, ale ma również 20% Sativy. Dzięki temu odmiana ta jest popularnym hitem na całym świecie, zwłaszcza dla tych, którzy szukają bardzo relaksującego haju.

Ta konkretna wersja Super Skunk jest feminizowaną odmianą autoflower. Feminizacja oznacza, że wszystkie nasiona będą żeńskie. Hodowcy nie będą musieli usuwać męskich roślin ze swoich ogrodów i będą mogli po prostu skupić się na uprawie. Autokwitnienie odnosi się do momentu, gdy rośliny marihuany wchodzą w fazę kwitnienia.

Zwykłe rośliny marihuany wchodzą w fazę kwitnienia, gdy światło zaczyna się zmieniać wraz z porami roku. Innymi słowy, rośliny te są światłoczułe i naturalnie zakwitną i dojrzeją do końca października (dokładny czas zależy od klimatu i położenia geograficznego). Rośliny autofloweringowe, jednakże, wchodzą w fazę kwitnienia zgodnie z ich własnym wewnętrznym zegarem, a nie zgodnie z sezonowymi zmianami w ilości światła słonecznego.

Autokwitnące rośliny marihuany mogą być bardzo przydatne w pomieszczeniach, ponieważ hodowcy nie muszą zmieniać ilości światła słonecznego, na które wystawiają roślinę. Zamiast tego, faza kwitnienia rozpoczyna się automatycznie, a hodowcy na zewnątrz mogą potencjalnie uzyskać więcej niż jedne zbiory z sezonu wegetacyjnego. Mogą oni przeprowadzić pierwsze zbiory w środku lata, na przykład. Rośliny marihuany automatycznie kwitnące są zazwyczaj mniejsze niż inne rośliny marihuany, a Super Skunk nie jest wyjątkiem.

Ten film jest dostosowany do nieautofloweringowej Super Skunk, więc niektóre atrybuty mogą się nieznacznie różnić.

Pochodzenie Super Skunk Autokwitnąca

Super Skunk jest wynikiem hodowli Skunk #1 (hybrydy) z afgańską Indicą. Jej hodowca, Sensei Seeds, twierdzi, że Super Skunk była pierwszą hybrydą wyhodowaną z odmianą Afghani, co odróżnia ją od wczesnego, oryginalnego Skunka (Skunk #1).

Ta ulepszona wersja ma gęstsze i grubsze pąki. Są one ostre, a jednocześnie słodkie, co daje ogólnie przyjemny efekt.

Czym są Super Skunk Autoflowers

Dawniej znaliśmy tylko rośliny z gatunku cannabis indica i cannabis sativa. Są to rośliny sezonowe, które zaczynają rosnąć wiosną i są gotowe do zbiorów, kiedy dni stają się krótsze - czyli w kierunku jesieni.

Hodowcy indoor nauczyli się naśladować naturę poprzez manipulowanie tym cyklem świetlnym.

Na początku lat 80-tych do Amsterdamu sprowadzono trzeci gatunek, Ruderalis. Ta roślina jest krewnym konopi, który został odkryty na Syberii. Hodowcy odkryli, że ta roślina Ruderalis zakwitnie już po kilku tygodniach, niezależnie od różnic w oświetleniu. Te geny ruderalis zostały połączone z istniejącymi odmianami indica i sativa i narodził się typ autoflower.

Obecnie można znaleźć nasiona autoflower wszystkich rodzajów popularnych odmian. Rosną z nich mniejsze rośliny, ale są łatwiejsze w uprawie i można zbierać plony znacznie wcześniej niż w przypadku roślin światłoczułych. Są świetne dla nowych hodowców, uprawiających na małej przestrzeni lub jeśli chcesz uzyskać wiele zbiorów w sezonie!

Uprawa Super Skunk Autoflower Seeds

Super Skunk jest rośliną łatwą w uprawie, dzięki czemu jest bardzo popularna wśród początkujących i weteranów. Ta automatycznie kwitnąca odmiana ma bardzo krótki okres kwitnienia (średnio tylko 48 dni), więc wielokrotne zbiory są możliwe, jeśli zasadzisz ją prawidłowo.

Preferowany klimat, kwitnienie i zbiory

Super Skunk najlepiej rośnie w pomieszczeniach zamkniętych, chociaż doskonale radzi sobie również na zewnątrz. Jest to kompaktowa roślina (jej wysokość osiąga od 16 do 28 cali). Daje około 5 do 15 uncji marihuany na 3 stopy kwadratowe.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Karmienie roślin Super Skunk

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Doświadczanie efektów Super Skunk

Autokwitnący Super Skunk wywołuje silne uderzenie, które emanuje zarówno relaksem, jak i jasnością. Jest to bardzo fizyczne palenie, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą się zrelaksować przy czymś mocnym.

Chociaż efekty mogą się łatwo różnić w zależności od osoby, Super Skunk jest znany z efektów relaksacyjnych, jeśli nie liczyć innych. Jej haj jest bardzo skoncentrowany na ciele (stąd nazwa "couch lock"), co sprawia, że głowa pozostaje świeża, czysta i zdolna do prostego myślenia.

Ze względu na zdolność Super Skunk do utrzymywania umysłu skupionego, ale ciała powolnego i spokojnego, może czasami prowadzić do uczucia nerwowości lub niepokoju. Spowolnione efekty cielesne Super Skunk mogą zdezorientować użytkownika, którego mózg i myśli nadal pozostają jasne. Niektórzy palacze Super Skunk skarżą się na silny głód przypisywany tej odmianie, ale może to być zarówno pozytywny, jak i negatywny efekt.

Ogólnie rzecz biorąc, spodziewajcie się zrelaksowanego, ale kreatywnego i euforycznego haju. Możesz również doświadczyć głodu, suchości w ustach, paranoi i niepokoju.

Zapach i smak Super Skunk

Super Skunk Autoflower ma charakterystyczny zapach skunka, zmieszany ze słodkim, cytrusowym smakiem. Zapach jest dla niektórych obezwładniający, a dla innych zachwycający. Niektórzy opisaliby go jako pachnący jak grzyby w lesie lub mocny ser rzemieślniczy.

Różnica w zapachu i smaku wydaje się wręcz nielogiczna. Jego smak jest owocowy i słodki, z domieszką ziemi i cytrusów. Różni się to znacznie od jej ostrego, skunksowego zapachu, chociaż zachowuje podtekst skunksowy, kiedy się ją smakuje.

Zastosowanie Super Skunk

Istnieją terapeutyczne powody, aby używać Super Skunk, zwłaszcza, że powoduje ona intensywne odprężenie. Wiele osób polega na nim, aby złagodzić stres i rozluźnić mięśnie i umysł. W porównaniu z tradycyjnymi opcjami, negatywne skutki tej odmiany są przeważnie łagodne lub możliwe do opanowania. Wiele osób korzysta z tego szczepu, aby wyciszyć ból spowodowany stresem, uzyskać bardzo potrzebny odpoczynek lub złagodzić stany związane z napięciem.

Super Skunk jest również skuteczna w równoważeniu nastrojów. Bez względu na to, czy zmagasz się z niepokojem, czy też ciągle walczysz ze smutkiem, ta odmiana ma w sobie wystarczająco dużo Sativy, aby pobudzić dobre uczucia, a jednocześnie jest ogólnie relaksująca. Umiarkowany poziom THC (14%) sprawia, że łatwo jest przyjmować małe ilości w razie potrzeby.

Super Skunk jest również świetna w wyciszaniu mdłości i pobudzaniu apetytu u tych, którzy tego potrzebują. Po spożyciu większość osób odczuwa głęboki relaks i może zasnąć.

Kupno nasion Super Skunk Autoflower

Możesz kupić nasiona Super Skunk auto w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Dzięki naszym pakietom różnorodnych nasion, otrzymasz najlepszy efekt za swoje pieniądze! Zdobądź tę odmianę z 40% zniżką w:

 • Autoflower Classics Mix, w tym Sour Diesel i AK-47

Gwarancje ILGM

Kupując nasiona Super Skunk autoflower oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz