Wskazówki, jak skręcić najlepszy joint z marihuaną

15 marca 2021

Istnieje wiele sposobów, aby toczyć staw, ale znalazłem to, aby być sprawdzone i prawdziwe metody, które wydaje się działać za każdym razem, i zostawić moje stawy palenia gładkie i równomiernie.

Materiały, które będą potrzebne:
-1 gram mielonej marihuany.
-1 1-1/4" Rolling Paper

Na tym zdjęciu, Mama Meemers używa odrobiny zmielonej Geoffery i papieru konopnego RAW, aby przygotować jointa. Przez lata używałam pomarańczowych zig zags, ale wolę niebielone papiery konopne, ponieważ uważam, że są zdrowszą alternatywą, i to dlatego wybieramy je ponad wszystko inne.

Ok, zacznijcie od zmielenia waszych pączków. Uwielbiam używać młynka do kawy / ziół, aby wykonać to zadanie. Można znaleźć przyzwoity jeden, taki jak ten na zdjęciu w sklepach wszędzie, lub online dla tak mało jak $ 10.00. Są to świetne, a jeśli oddech w pokrywie przed szlifowania, można złapać dużo keif, które mogą być używane do posypywania w środku stawu.

Po zmieleniu zioła, przygotuj swój papier toczny do włożenia. Meemers tutaj, lubi zrobić ostateczną inspekcję, aby upewnić się, że nie ma łodyg lub nasion. Kiedy posypujesz marihuanę do papieru do toczenia, będziesz miał pokusę, aby umieścić większość z nich w środku, a nie na krawędziach. To jest zazwyczaj to, co powoduje, że stawy pojawiają się w ciąży, lub wyglądają trochę jak wieloryb.

Co naprawdę chcesz zrobić, to posypać trochę marihuany w papierze, i rozprowadzić go tak, że jest zebrane po obu stronach, a mniej w środku. W ten sposób, podczas zwijania, rozłoży się ona bardziej równomiernie i wyjdzie prosta jak walec.

Rozpocznij zwijanie palcem wskazującym i kciukiem obu rąk, upewniając się, że chwast jest w środku podczas zwijania. Kiedy już zwiniesz go aż do krawędzi, zwilż koniec papieru (my używamy języka) i zaklej. Następnie zwilż usta i włóż całego jointa do ust, uważając, aby nie dotknąć nim wnętrza ust lub języka. Następnie chwytamy za koniec złącza i wyciągamy je z ust, pozwalając, aby ślina z ust delikatnie pokryła papier. Uważaj, aby nie ciągnąć papieru po suchych wargach, ponieważ może się rozerwać. Po zmoczeniu skręta, odłóż go i pozostaw na minutę lub dwie do wyschnięcia na powietrzu. Proces ten, często nazywany chrzczeniem, pozwala na bardziej równomierne palenie się jointa i zmniejsza szanse na to, że będzie on uciekał lub pływał w kajaku.


Teraz nadszedł czas, aby zapalić!

Jointy są wspaniałe. Można się nimi dzielić, chować je pod rondem kapelusza, za uchem, a nawet zjeść, aby zniknęły! Zacznij się toczyć i poznaj nowych przyjaciół.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz