Zestaw nawozów do marihuany

12 listopada 2022

Zestaw nawozów do marihuany

 • Wszystkie składniki odżywcze, których potrzebujesz od sadzonki do zbiorów
 • Wystarczająca ilość składników odżywczych dla co najmniej 5 roślin
 • Zniżka na kombinację
 • Odpowiedni do gleby, hydroponicznych i innych środowisk uprawowych
 • Najlepszy sposób, aby traktować damę

Gotowy, aby dać swoim roślinom trochę dodatkowej miłości? Bergman's Marijuana Fertilizer ma wszystko, czego potrzebują rośliny marihuany, aby uzyskać obfite plony. Ten zestaw jest idealny do kompletnych upraw i zawiera Bergman's Seedling Fertilizer, Growtime Fertilizer, Flowertime Fertilizer i Plant Booster. Wystarczy zapewnić podłoże do uprawy, źródło światła i wodę, a nawozy zajmą się resztą.

Zawartość

Ten zestaw zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebujesz, aby wyżywić 5 roślin od początku do końca.

Nawóz dla sadzonek

10 gramów nawozu do sadzonek.

Nawóz do siewek Bergman's Seedling Fertilizer zapewnia roślinom zdrowy start dzięki mieszance składników odżywczych przeznaczonych dla młodych roślin. Stosuj go w początkowej fazie wzrostu i rozwoju rośliny, aby wzmocnić korzenie i pobudzić je do zdrowego wzrostu.

N-P-K = 11-40-13

Growtime Fertilizer

25 gramów nawozu Growtime Fertilizer.

Bergman's Growtime Fertilizer jest kluczem do ochrony roślin przed chorobami, jednocześnie poprawiając strukturę gleby.Silniejsze, zdrowsze korzenie i lepsza retencja składników odżywczych to oczekiwane rezultaty stosowania nawozu Growtime, a lepsza aktywność mikrobiologiczna sprawi, że rośliny będą się dobrze rozwijać.

N-P-K = 19-5-20

Nawóz Flowertime

200 gramów nawozu Flowertime Fertilizer.

Bergman's Flowertime Fertilizer zawiera bardzo wysokie stężenie potasu. Wysoki poziom azotu sprzyja wzrostowi liści. Jednak to właśnie obfitość potasu stymuluje produkcję silnych, potężnych pąków. Zacznijcie stosować ten nawóz, gdy tylko wasze rośliny zaczną tworzyć kwiaty, i kontynuujcie stosowanie Bergman's Flowertime Fertilizer przez cały okres kwitnienia.

N-P-K = 15-6-30

Wzmacniacz roślinny

10 gramów Plant Booster

Bergman's Plant Booster to stymulator kwitnienia wypełniony odżywczą mocą. Dodaj go do swoich roślin podczas ostatnich etapów fazy wegetatywnej, aby wywołać wczesne kwitnienie. Ten nawóz do kwiatów daje im więcej czasu na rozwinięcie się w pełne, bogate pąki. Podczas kwitnienia Plant Booster poprawi strukturę gleby, wzmacniając strukturę korzeni i zatrzymując składniki odżywcze. Należy spodziewać się większych plonów i wyższej jakości.

N-P-K = 0-27-27

Przechowywanie nawozu do marihuany

Bergman's Plant Food Fertilizers jest dostarczany w bezpiecznie zapakowanych i zamkniętych hermetycznych torbach. Dzięki temu można łatwo przechowywać swoje odżywki. Tak długo, jak nawóz jest utrzymywany w suchości, można go przechowywać przez długi czas. Aby być po bezpiecznej stronie, zalecamy użycie składników odżywczych w ciągu 12 miesięcy od otwarcia opakowania.

Użycie nawozu do marihuany

Bergman's Plant Food jest przeznaczony do korygowania niedoborów roślin i wzmacniania podłoży uprawowych. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, sprawdź, czy nie ma niedoborów przed użyciem tego nawozu do marihuany. Należy pamiętać, że wiele problemów z uprawą rozwiązuje odpowiednia ilość światła słonecznego i wody.

Zawsze sprawdzaj pH przed dodaniem Bergman's Plant Food. Idealne pH mieści się w przedziale od 6,0 do 7,0. Rośliny marihuany ze słabym pH nie mogą wchłonąć składników odżywczych i wpłynie to na twoje wyniki.

Nigdy nie dawaj roślinom więcej niż potrzebują. Przekarmienie może doprowadzić do spalenia składników odżywczych, co może zaszkodzić twoim roślinom. Aby uzyskać optymalny smak, przepłuczcie rośliny około dwa tygodnie przed zbiorami.

Potrzeby żywieniowe roślin marihuany zmieniają się wraz z ich dojrzewaniem, dlatego musisz użyć nawozu odpowiedniego dla ich rozwoju. Zobacz poniższe schematy żywieniowe, aby zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi stosowania.

Zawsze bierz pod uwagę swoją osobistą sytuację i stosuj odżywki odpowiednio do niej.

 • Rozpuść wskazane gramy proszku odżywczego w 1 litrze (0,26 galona) wody z kranu o temperaturze pokojowej (20ºC / 68ºF).
 • Dobrze wymieszać i w razie potrzeby dostosować do optymalnej wartości pH
 • Stosować w połączeniu z innymi nawozami Bergman's Plant Food dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Wysyłka

 • Nie ma odniesienia do marihuany.
 • Zamówienia są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych.
 • Wszystkie nasze produkty są sprawdzane pod względem jakości
 • Gwarantujemy dostarczenie naszego produktu

Komentarze (0)

Zostaw komentarz