Cheese Autoflower Seeds

19 października 2022

Cheese Nasiona Autokwitnące

 • Wszystkie nasze autoflowery są feminizowane
 • 60% Indica 40% Sativa
 • Poziom THC do 14%.
 • Łatwa w uprawie
 • Super relaksujące uderzenie

Nasiona Cheese Autoflower uprawiają klasyczną odmianę marihuany, którą wiele osób zna i kocha. Jej ujmująca nazwa pochodzi od niezwykle śmierdzącego zapachu, dzięki czemu jest natychmiast rozpoznawalna. Poprawia ona nastrój i relaksuje nawet najbardziej spiętych ludzi. Powszechne są śmiechy, a dobre uczucia są nieuniknione. Jako odmiana z przewagą Indica, ta automatycznie kwitnąca odmiana jest idealna do palenia i uprawy.

Wolisz uprawiać nasiona fotoperiodyczne? Spójrz na nasze feminizowane nasiona Cheese.

Rodzaj rośliny 60% Indica 40% Sativa
THC Do 14%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Kompaktowa
Czas uprawy 10-14 tygodni
Plony 5 do 15 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Serowy | Ziemisty | Ziołowy | Ananasowy | Ostry | Słodki
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Podniesiony

Ten film jest dostosowany do Cheese nieautoflowerowej, więc niektóre atrybuty mogą się nieznacznie różnić.

Pochodzenie Cheese Autoflower

Cheese powstała w Wielkiej Brytanii pod koniec lat 80-tych. Mówi się, że jej rodzicami są Skunk #1 oraz Afghani Indica. Odmiana Afghani została dodana do "oryginalnej" wersji Cheese Autoflower, aby uzyskać większe zbiory i więcej włosków. To się udało - w końcu Cheese autoflower jest bardzo łatwą odmianą do uprawy!

Odmiana Cheese Autoflower to w 60% Indica i 40% Sativa. Ze względu na swoją hodowlę, ma dość niski poziom THC (około 14%). Możesz spodziewać się, że zauważysz doskonałą linię Cheese, kiedy złapiesz powiew jej niezwykle serowego aromatu.

Czym są Cheese Autoflowers

Kiedyś znaliśmy tylko rośliny cannabis indica i cannabis sativa. Są to rośliny sezonowe, które zaczynają rosnąć wiosną i są gotowe do zbiorów, gdy dni stają się krótsze - czyli w kierunku jesieni.

Hodowcy indoor nauczyli się naśladować naturę poprzez manipulowanie tym cyklem świetlnym.

Na początku lat 80-tych do Amsterdamu sprowadzono trzeci gatunek, Ruderalis. Ta roślina jest krewnym konopi, który został odkryty na Syberii. Hodowcy odkryli, że ta roślina Ruderalis zakwitnie już po kilku tygodniach, niezależnie od różnic w oświetleniu. Te geny ruderalis zostały połączone z istniejącymi odmianami indica i sativa i powstał typ autoflower.

Obecnie można znaleźć automatycznie kwitnące warianty wszystkich rodzajów popularnych odmian. Rosną z nich mniejsze rośliny, ale są łatwiejsze w uprawie i można zbierać plony znacznie szybciej niż w przypadku roślin światłoczułych. Świetne dla nowych hodowców, uprawiających na małej przestrzeni lub jeśli chcesz uzyskać wiele zbiorów w sezonie!

Radzimy również przeczytać nasze instrukcje dotyczące kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Uprawa Cheese Autoflower

Uprawa Cheese Autoflower jest w zasadzie łatwa. Ze względu na ich niewielkie rozmiary (osiągają tylko 56 cali wysokości) oraz fakt, że są to rośliny automatycznie kwitnące, przewidywanie czasu zbiorów, sezonu wegetacyjnego i tak dalej jest dość proste dla początkujących.

Autofloweringowe szczepy marihuany to szczepy, które nie są światłoczułe. 'Normalne' rośliny marihuany przechodzą w fazę kwitnienia, gdy ilość światła słonecznego spada poniżej pewnej liczby godzin. Na zewnątrz proces ten przebiega naturalnie, rośliny po prostu zmieniają się wraz z porami roku, ale może to trochę potrwać.

Rośliny automatycznie kwitnące mogą być uprawiane znacznie szybciej (ponieważ okres przejściowy jest oparty na czasie, a nie na świetle) i są zazwyczaj bardziej kompaktowe. Hodowcy, którzy chcą uzyskać więcej niż jeden plon w sezonie, zazwyczaj wybierają rośliny automatycznie kwitnące ze względu na ich krótszy czas kwitnienia i mniejszy rozmiar.

Preferowany klimat

Sera autoflower jest szczególnie przydatna jako odmiana dla początkujących, gdy ktoś próbuje uprawiać indoor po raz pierwszy. Dzieje się tak dlatego, że rośliny te generalnie rozwijają się najlepiej, gdy są uprawiane w pomieszczeniach. Hodowcy muszą jedynie utrzymać ciepły, wilgotny i słoneczny klimat.

Karmienie roślin Cheese Marijuana

Odwiedź naszą sekcję składników odżywczych, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Ogólnie rzecz biorąc, hodowcy marihuany, którzy uprawiają Cheese autoflower mogą spodziewać się około 5 uncji bud na trzy stopy kwadratowe rośliny. Takie są przynajmniej plony z roślin, gdy są one uprawiane w pomieszczeniach.

Przy uprawie na zewnątrz, z drugiej strony, rośliny Cheese autoflowering marihuany będzie prawdopodobnie dostać się do około 5 uncji bud na roślinę. Podczas gdy zbiory nie są ekstremalnie wysokie, należy wziąć pod uwagę korzyści płynące z krótszego okresu uprawy (ponieważ są to rośliny automatycznie kwitnące), jak również fakt, że są one łatwe w uprawie i dość kompaktowe.

Doświadczanie odmiany Cheese Autoflower

Ze względu na silne pochodzenie Cheese, ma ona podobnie silny efekt podczas palenia. Jest ona najbardziej znana ze swoich właściwości odstresowujących, pomagając najbardziej osobom cierpiącym z powodu stresu i niepokoju. Kiedy palisz trochę bud Cheese, najpierw zauważysz ostry zapach, a zaraz po nim efekty relaksacyjne.

Ludzie palą Cheese, ponieważ chcą czuć się szczęśliwi, zrelaksowani i podbudowani. Czasami konsumenci Cheese zaczynają "cierpieć" z powodu wybuchów śmiechu, nawet jeśli nie mogą sobie przypomnieć, dlaczego dokładnie zaczęli się śmiać.

Ogólnie rzecz biorąc, najsilniejsze efekty, których możesz się spodziewać po paleniu Cheese to relaks, szczęście, euforia i uczucie podniesienia na duchu. Nie bądź zaskoczony, jeśli skończysz głodny i super chłodny na kanapie.

Ser jest znany z tego, że potrafi zrelaksować Cię po rzeczach, o których nawet nie zdawałeś sobie sprawy, że Cię stresują. To jak posiadanie wygodnego ważonego koca owiniętego wokół ciebie, łagodzącego przewlekły ból i kojącego stresy, które możesz mieć.

Oczywiście, negatywne reakcje na różne szczepy chwastów są zawsze możliwe. Na szczęście żadna z tych negatywnych reakcji nie jest szczególnie silna. Najsilniejszym z możliwych szkodliwych skutków ubocznych jest suchość w ustach. Możesz być przygotowany na wystąpienie suchości w ustach, ponieważ jest ona dość powszechna i łatwo ją zwalczyć: wystarczy mieć w pobliżu kubek wody i być gotowym do działania!

Inne możliwe (choć rzadkie) działania niepożądane obejmują suchość oczu, paranoję, zawroty głowy i niepokój. Ogólnie rzecz biorąc, nie musisz się o nie martwić, szczególnie jeśli używasz sera z umiarem.

Zapach i smak sera

Jak sama nazwa wskazuje, Cheese jest niezwykle aromatyczną odmianą marihuany. Niektórzy określiliby ją nawet jako ostrą lub ekstremalną. Jest to jedyna odmiana nazywana "cheese", co oznacza, że jest to jedyna odmiana o wystarczająco silnym zapachu, aby zasłużyć na takie miano. W rzeczywistości pachnie dokładnie jak ser cheddar z domieszką kilku innych zapachów, takich jak ziemisty. Nie zdziwcie się, jeśli zapach was trochę obezwładni - równie dobrze możecie go objąć.

Smak jest jeszcze bardziej serowy. Zamiast ostrego zapachu, ma pyszny maślany smak prawdziwego sera. Ludzie, którzy naprawdę kochają prawdziwy ser, powinni wypróbować tę odmianę Cheese, ponieważ z każdym psiknięciem otrzymacie cheddarowy, maślany, przejmujący smak prawdziwego sera.

Zastosowanie dla Cheese Autoflower

Cheese jest czasami używana, aby pomóc w radzeniu sobie ze stresem lub innymi zaburzeniami nastroju, takimi jak depresja lub lęk.

Niektórzy ludzie mogą nie mieć zaburzeń nastroju w ogóle, ale po prostu mają stresujące życie. Ser może być ogromnie pomocny pod koniec dnia również w tym przypadku. Z tego powodu samoleczenie za pomocą sera ma wiele sensu. Jeśli masz stresujące życie lub po prostu potrzebujesz się zrelaksować pod koniec dnia, Cheese jest na to świetnym sposobem.

Kupno Cheese Autoflower Seeds

Możesz kupić nasiona Cheese Autoflower w osobnym opakowaniu 5, 10 lub 20 nasion.

Odmiana Cheese jest również dostępna jako nasiona feminizowane w fotoperiodzie.

Dzięki naszym pakietom odmian nasion, otrzymasz najlepsze rezultaty za swoje pieniądze! Zdobądź tę odmianę z 40% zniżką w:

 • Autoflower Snack Mix w tym Gelato i Banana Kush

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion marihuany Cheese oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz