Feminizowane nasiona Chronic Widow

17 września 2022

Feminizowane nasiona Chronic Widow

 • 65% Indica 35% Sativa
 • Ekstremalne poziomy THC do 23%.
 • Wysokie plony w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • Idealna na relaksujący sen
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Nasiona Chronic Widow uprawiają zioło, które zapewnia energetyczny, kosmiczny haj. Już po jednym zaciągnięciu się, poczujesz się całkowicie oszołomiony. Ma pikantny, ale kremowy smak i bardzo wysoki poziom THC.

Rodzaj rośliny 65% Indica 35% Sativa
THC do 23%
CBD Nieznaczna ilość
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 10 tygodni
Plony 18 do 24 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty | Korzenny
Efekty Odprężenie i senność

Feminizowane nasiona Chronic Widow wyrastają na gładką odmianę marihuany. Jest szybko kwitnąca i daje imponujące zbiory. Odmiana ta składa się w 65% z indica i 35% z sativy. Chociaż jest powszechnie używana do celów rekreacyjnych, ma również bardzo skuteczne zastosowania medyczne.

Pochodzenie odmiany Chronic Widow

Nasiona marihuany Chronic Widow zostały stworzone w Amsterdamie, w Holandii, poprzez połączenie najlepszych cech i właściwości tych dwóch odmian marihuany:

 • Chronic Weed
 • White Widow

Pozwoliło to grupie na stworzenie zupełnie nowej hybrydy, która trafiła na rynek z 35% sativy i 65% indica. Oba szczepy macierzyste były już dobrze znane. Poprzez połączenie ich razem, wyprodukowali coś unikalnego i specjalnego. Ta wspaniała genetyka sprawi, że staniesz się fanem Chronic Widow, gdy jeszcze będziesz ją uprawiać.

Uprawa feminizowanych nasion Chronic Widow

To są nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Roślina Chronic Widow

Odmiana marihuany Chronic Widow jest połączeniem najlepszych cech jej odmian macierzystych. Te nasiona marihuany produkują żywe, wysokie rośliny, z bardzo sztywnymi gałęziami. Dojrzałe rośliny mogą osiągnąć wysokość od 3 do 6 stóp, w zależności od warunków środowiskowych i technik uprawy. Każda roślina kwitnie z wielu miejsc.

Ta odmiana marihuany może być trudna w uprawie dla początkujących hodowców i amatorów. Jednak eksperci twierdzą, że można to zrobić po prostu dlatego, że odmiana Chronic Widow jest tak wyrozumiała na różne małe błędy. Przy użyciu odpowiednich technik uprawy, każdy może zebrać wysokiej jakości buds.

Najlepszy klimat dla Chronic Widow

Rośliny preferują średnie gleby i środowiska podobne do szklarni. Te wysoko wydajne rośliny potrzebują około 65 dni, aby zakwitnąć i być gotowym do zbiorów. Uprawa indoor powinna przynieść około 700 gramów użytecznej marihuany na metr kwadratowy. Uprawa Chronic Window na zewnątrz powinna przynieść około 24 uncji użytecznej marihuany na stopę kwadratową.

Przy uprawie tej odmiany z dominacją indica na zewnątrz, upewnij się, że klimat jest ciepły i słoneczny. W przypadku uprawy indoor, spróbuj odtworzyć te warunki w szklarni lub podobnym, kontrolowanym środowisku. Twoje uprawy wyrosną na krzaczaste, pełne rośliny.

Eksperci sugerują użycie metody uprawy Screen-of-Green (SCROG) dla uzyskania najlepszych rezultatów przy uprawie Chronic Widow indoor. Zmniejszy to ogólną wysokość dojrzałych roślin, jednocześnie zwiększając ilość i jakość całkowitego plonu. W odpowiednich warunkach, wasze żywe, duże rośliny marihuany dostarczą monstrualnej wielkości buds.

Karmienie Chronic Widow

Odwiedź naszą sekcję składników odżywczych, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin na każdym etapie uprawy.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Doświadczenie z odmianą Chronic Widow

Odmiana marihuany Chronic Widow uderzy cię natychmiast. Już po jednym lub dwóch zaciągnięciach poczujesz się jednocześnie energicznie i przestrzennie. Jej sativowy haj jest mocny dzięki bardzo wysokiemu poziomowi THC, który może osiągnąć około 23%.

Ten bogaty dym jest kremowy i ma pikantny smak. Mieszanka właściwości indica i sativa sprawia, że jest to skuteczny sposób na uwolnienie się od stresu. Poczujesz się również bardzo zrelaksowany, co ułatwi Ci odpoczynek lub dobry sen.

Smak i zapach Chronic Widow

Medyczna marihuana Chronic Widow wydziela przyjemny, ziemisty aromat. Może być bardzo mocny i obezwładniający, ale jednocześnie bardzo gładki i przyjemny. Smak tej odmiany jest opisywany jako kremowy z odrobiną przypraw. Rośliny wytwarzają ciężkie pąki i słodkie liście, które są świetne do tworzenia masła marihuanowego i innych jadalnych produktów z marihuany.

Zastosowanie dla Chronic Widow

Zarówno White Widow, jak i Chronic są znane z korzyści medycznych i rekreacyjnych. Te atrybuty zostały wzmocnione, kiedy te dwa szczepy zostały połączone. W ten sposób powstała silna odmiana, która działa jako skuteczny naturalny środek przeciwbólowy i pomaga w leczeniu następujących przewlekłych schorzeń:

 • Niepokój
 • Stres
 • Bezsenność
 • Depresja
 • Niepokój
 • Przewlekły ból

Kupno nasion Chronic Widow

Możesz kupić nasiona Chronic Widow w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Jeśli spodoba ci się Chronic Widow, pokochasz również Premium Mixpack, w którym znajdziesz odmiany Bergman's Gold Leaf i California Dream. Jest to świetny sposób na wypróbowanie różnych odmian i cieszenie się zniżkową ofertą kombinacji.

Jest ona również dostępna w popularnym Mixpacku Widow, obok feminizowanych nasion White Widow i Black Widow.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Chronic Widow oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz