Feminizowane nasiona marihuany Cherry Pie

21 października 2022

Feminizowane nasiona marihuany Cherry Pie

 • 80% Indica 20% Sativa
 • Ekstremalne poziomy THC do 23%.
 • Rośnie dobrze w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • Słodki aromat i radosny haj
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Z nasion Cherry Pie wyrasta słodko pachnący przysmak z dominacją Indica, który zachwyca zmysły i relaksuje duszę. Wystarczy jedno pstryknięcie i usta stają się wilgotne od aromatu świeżo upieczonego ciasta wiśniowego. Niezależnie od tego, czy rozkoszujesz się tą odmianą na początku, czy na końcu dnia, zawsze czeka cię smaczna uczta.

Rodzaj rośliny 80% Indica 20% Sativa
THC Do 23%
CBD Nieznaczna ilość
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 8 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Jagodowy | Ziemisty | Słodki
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony

Pomimo dominacji indica, Cherry Pie jest zaskakująco mózgowa. Twój umysł zapoczątkuje reakcję łańcuchową relaksu, która pozostawi Cię w stanie euforii. Ci, którzy spróbują Cherry Pie, szybko zapominają o swoich zmartwieniach i w pełni się relaksują.

Uprawa tej odmiany również nie przysporzy wam wiele stresu. Nasiona Cherry Pie są średnio łatwe w uprawie, zwłaszcza w przypadku feminizacji. Gęste buds są również wizualnie ekscytującą mieszanką pomarańczu i purpury, co sprawia, że cały proces (uprawa i konsumpcja) jest zachwycający. Odmiana ta jest idealna dla tych, którzy kochają moc i aromat.

Pochodzenie odmiany Cherry Pie

Pochodzenie tej aromatycznej odmiany zawsze było przedmiotem sporów. Wiadomo, że Cherry Pie jest zdominowana przez indica, z czego około 20% genetyki to sativa. Ze względu na jej efekty, powszechnie uważa się, że Cherry Pie pochodzi od Granddaddy Purple i Durban Poison, ale nie zostało to potwierdzone.

Uprawa feminizowanych nasion Cherry Pie

Są to feminizowane nasiona Cherry Pie. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby zagwarantować sukces w kiełkowaniu nasion.

Preferowany klimat

Nasiona Cherry Pie mogą być uprawiane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, z umiarkowaną trudnością. Przez lata odmiana ta była wyłącznie klonowana i bardzo trudna do zdobycia, ale teraz mamy wreszcie nasiona feminizowane. Jej klonowe pochodzenie sprawia, że jest bardziej podatna na uszkodzenia spowodowane stresem, dlatego też uprawa w pomieszczeniach jest zalecana dla początkujących i średnio zaawansowanych hodowców. Poza tym, roślina ta jest odporna na szkodniki i choroby, zwłaszcza gdy jest uprawiana w sprzyjającym środowisku.

W uprawie outdoor, rośliny Cherry Pie potrzebują dużo słońca i ciepła w środowisku o niskiej wilgotności, zwłaszcza w okresie kwitnienia.

Kwitnienie i plony

W uprawie indoor, Cherry Pie kwitnie po około 8-9 tygodniach. Plony mogą osiągnąć nawet 16 uncji na metr kwadratowy powierzchni uprawnej. Outdoor, rośliny mogą być zbierane około końca października, z oczekiwanymi zbiorami około 14 uncji z rośliny.

Niezależnie od tego czy uprawiacie rośliny Cherry Pie na zewnątrz czy wewnątrz, wyrosną one na średnią wysokość z bardzo mocnymi buds.

Karmienie roślin Cherry Pie

Przy podawaniu składników odżywczych tej roślinie, wybierzcie produkty organiczne. W ten sposób nie będziecie zbytnio stresować roślin. Jeśli nie masz doświadczenia w dostarczaniu składników odżywczych do roślin, zacznij powoli. Nie spieszcie się i obserwujcie, jak rośliny sobie z tym radzą.

Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby dobrać odpowiednią żywność dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Doświadczenie z odmianą Cherry Pie

Cherry Pie jest znana z długotrwałego haju mózgowego, po którym następuje ciężki dla ciała haj, który prowadzi do pełnego relaksu. Odmiana ta znana jest z budzenia radosnych uczuć, które podnoszą na duchu, a jednocześnie pobudzają kreatywność.

Doświadczysz łagodnego przypływu energii, który zachęca do dobrej zabawy nawet w najbardziej towarzyskich spotkaniach i sytuacjach. Dobrze zbalansowany haj, który zapewnia ta odmiana, jest wystarczająco łagodny, abyś mógł pracować przez cały dzień z jasną głową i bez obaw. Jednocześnie jej uspokajające właściwości indica nie spowalniają cię.

Jak większość odmian marihuany, Cherry Pie może powodować suchość w ustach i oczach. Może również powodować zawroty głowy, zwłaszcza jeśli nie jesteś przyzwyczajony do odmian o wysokiej zawartości THC. Osoby ze skłonnościami do niepokoju mogą mieć problemy z tą odmianą, ponieważ jej intensywnie mózgowy efekt może powodować bóle głowy, migreny lub inne zaburzenia umysłu. Jeśli jest to problem, zacznijcie powoli.

Smak i zapach Cherry Pie

Jeśli lubisz głośną marihuanę, Cherry Pie nie zawiedzie cię. Dzięki aromatowi, który przypomina świeżo upieczone ciasto wiśniowe, pokochasz słodko-kwaśny zapach, który wypełnia pokój. Niektórzy twierdzą, że pachnie jak wiśnie, a inni, że bardziej jak jagody.

W smaku, efekt tej odmiany jest zarówno pikantny jak i przyjemny. Tak, smakuje jak wędzone wiśnie, ale jest też nutka aromatycznej ziemistości. W porównaniu z aromatem, smak jest dość łagodny, ale jagodowe nuty są charakterystyczne i bardzo przyjemne dla języka.

Zastosowanie Cherry Pie

Jako silny nośnik relaksu, odmiana Cherry Pie jest ulubioną odmianą wśród wielu regularnych użytkowników marihuany. Jest doskonała w podnoszeniu na duchu nawet najbardziej negatywnych nastrojów. Jej tendencja do głębokiego relaksowania umysłu sprawia, że jest świetna w redukcji stresu. Jej podnosząca na duchu, sativowa euforia może rozjaśnić większość nastrojów i zmienić negatywne nastawienie na pozytywne już po kilku wdechach.

Ta odmiana to jednak nie tylko nastrój. Cherry Pie może również pomóc osobom z nadmiernym stresem lub bólem w końcu zasnąć. Ciężki haj, który dostarcza ta hybryda, łagodzi napięcie, o którym być może nawet nie zdawałeś sobie sprawy. Jeśli potrzebujesz przerwy od tego, co ci dolega, kawałek tego ciasta może być idealnym rozwiązaniem.

Wreszcie, Cherry Pie jest świetna dla brzucha. Bez względu na to, czy masz do czynienia z utratą apetytu, czy z mdłościami spowodowanymi nadmiernym objadaniem się, ta odmiana powie Twojemu mózgowi, że nadszedł czas na jedzenie. Dzięki tej hybrydzie możesz usiąść wygodnie, schrupać kilka zdrowych przekąsek i uciąć sobie regenerującą drzemkę. Miej tylko w pobliżu dużo wody.

Kup Cherry Pie Seeds

Możesz kupić feminizowane nasiona Chery Pie w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Ale jeśli lubisz Cherry Pie, pokochasz także pakiet mieszanki Baked Sweets! Jest to mocno przeceniona kombinacja zawierająca Girl Scout Cookies Strain i Candy Kush.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Cherry Pie oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz