Feminizowane nasiona Super Silver Haze

1 września 2022

Feminizowane nasiona Super Silver Haze

 • 10% Indica 90% Sativa
 • Poziom THC do 18%.
 • Wysokie rośliny do uprawy wewnątrz i na zewnątrz.
 • Wielokrotnie nagradzana, silna, poprawiająca nastrój
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

20 nasion w cenie 10!

Super Silver Haze jest hybrydą z dominacją sativy, która zapewnia maksymalny, całodzienny haj. Z nasion Super Silver Haze wyrasta zioło, które oferuje łagodny, ale silny haj, który poprawia nastrój. Dzięki umiarkowanemu poziomowi THC, poczujesz efekty, a jednocześnie będziesz w stanie funkcjonować przez cały dzień.

Rodzaj rośliny 10% Indica 90% Sativa
THC Do 18%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Umiarkowany | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Wysoka
Kwiaty 9 tygodni
Plony 19 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty | Ziołowy | Cytrynowy | Skunk
Efekty Kreatywny | Energetyczny | Euforyczny | Szczęśliwy | Uniesiony

Ta ulubiona odmiana magazynu High Times może być uprawiana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Rośnie w bardzo lepkich buds na wysokich roślinach.

Pochodzenie odmiany Super Silver Haze

Wyhodowana przez Green House Seeds odmiana Super Silver Haze powstała z połączenia Northern Lights Indica, Haze Sativa i Skunk No. 1 Hybrid, które same w sobie są godne uwagi. Razem te silne Indica i Sativy tworzą łagodną, energetyczną euforię.

Ta odmiana jest trzykrotnym zwycięzcą High Times i zdobywcą wielu nagród High Times Harvest Festival. Super Silver Haze jest lepką hybrydą z dominacją sativy, z długotrwałym, energetycznym hajem w ciele.

Uprawa Super Silver Haze Seeds

Super Silver Haze nie jest polecana dla początkujących. Przy uprawie indoor wymaga dużej ilości światła i mocno kontrolowanego środowiska. Odmiana ta dobrze sprawdza się w uprawie hydroponicznej.

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Preferowany klimat

Super Silver Haze może być uprawiana na zewnątrz, ale daje lepsze zbiory w pomieszczeniach. Odmiana ta lubi ciepłe tropikalne klimaty z dużą ilością słońca.

Karmienie Super Silver Haze

Chcesz dać swojej Super Silver Haze dodatkowy zastrzyk energii? Odwiedź naszą sekcję z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin na każdym etapie uprawy.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Super Silver Haze potrzebuje około 9 tygodni, aby zakwitnąć. Przy uprawie outdoor, zbiory mogą osiągnąć do 10 uncji z rośliny. Zbiory następują około połowy października. W uprawie indoor, zbiory mogą osiągnąć do 9 uncji na stopę kwadratową w optymalnych warunkach.

Doświadczanie odmiany Super Silver Haze

Efekty Super Silver Haze pojawiają się szybko. Zawartość 18% THC jest zwodniczo silna, dzięki czemu odmiana ta zyskała przydomek "one-hitter quitter". Nie trzeba wiele, aby poczuć tę odmianę.

Efekty to generalnie szczęście, po którym następuje relaks, z końcowym efektem niekontrolowanego uśmiechu. Możesz też dostać chichotu. Super Silver Haze to świetny sposób na rozpoczęcie dnia, ponieważ efekt jest również jasny i energiczny. Podczas używania pojawia się zazwyczaj kreatywność.

Super Silver Haze może czasami powodować zbyt dużą kreatywność w postaci paranoi, więc zacznijcie powoli. Odmiana ta może powodować suchość oczu, wacik, zawroty głowy lub niewielki ból głowy.

Smak i zapach Super Silver Haze

Aromat Super Silver Haze zapewni twoim komórkom mózgowym ożywcze przebudzenie. Jest w nim mieszanka słodyczy i skunka, która określa jego bogate hybrydowe pochodzenie.

Podczas palenia jej smak jest zarówno ziołowy, jak i pikantny. Jest to pełny, ziemisty efekt, zmieszany z nutą cytrusów, która uwydatnia się z każdym pyknięciem. Na koniec można wyczuć cytrynowy smak utrzymujący się na języku.

Zastosowanie dla Super Silver Haze

Super Silver Haze sprawia, że czujesz się dobrze. Jej genetyka sativy wpływa bezpośrednio na nastrój, wywołując radosne, a nawet euforyczne uczucia w całym ciele. To sprawia, że jest idealna na stres, napięcie, depresję i wszelkie inne problemy, które mogą zyskać na zmianie spojrzenia. Możliwości Super Silver Haze w zakresie zmiany nastroju obejmują również pomoc w zapomnieniu o bólu.

Ta odmiana marihuany ma umiarkowany poziom THC i jest odpowiednia do stosowania w ciągu dnia. Możesz skorzystać z mózgowych efektów Super Silver Haze, zachowując jasność umysłu przez cały dzień. Jej energetyczne właściwości sprawiają, że dobrze nadaje się do zwalczania zmęczenia, podczas gdy jej kreatywne tendencje pomagają tym, którzy tego potrzebują, skupić się.

Kupno Super Silver Haze Seeds

Możesz kupić nasiona Super Silver Haze w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Aby wzbogacić swoją kolekcję, można zaoszczędzić pieniądze, kupując nasiona Super Silver Haze jako część Colorful Weed Mix. Jest to mocno przeceniona kombinacja zawierająca feminizowane nasiona Purple Haze i Blue Haze.

Jest ona również częścią pakietu Platinum Mix Pack, który zawiera Purple Haze i Gold Leaf. Jak widać, jest to popularna odmiana, ponieważ znaleźliśmy ją również w naszym zestawie Bling Bling Mix Pack, obok Gold Leaf i Crystal.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Super Silver Haze oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz