Co to znaczy Cross Faded?

23 września 2022
Tutaj znajdziesz:
 • Cross faded znaczenie
 • Nauka za crossfadingiem: co się dzieje, gdy mieszasz zioło i alkohol?
 • Jakie są zagrożenia związane z naćpaniem się i upiciem w tym samym czasie?
 • Jak uniknąć uczucia cross faded?
 • Jak zakończyć cross faded high?
 • Jak pozbyć się kaca po cross faded?
 • Końcowe punkty o efekcie cross faded

Ludzie lubią się naćpać. Ludzie lubią się upijać. Wymieszaj te dwie rzeczy i możesz pomyśleć, że to podwójna zabawa, ale to zależy od tego, kogo zapytasz. Kiedy jesteś cross faded, możesz zostać wysłany na euforyczny haj lub spiralę w dół szybko.

Czy lubisz pić i palić? Spójrzmy na efekt cross faded

, naukę za nim i wszystkie wzloty i upadki między nimi. Palenie zioła

Cross faded znaczenie

Co oznacza efekt "cross faded"?

Cross faded oznacza, że jesteś pijany i wysoki w tym samym czasie

.

W badaniu z 2017 roku, 82% młodych dorosłych Amerykanów spożywało alkohol, a 32% używało marihuany w ciągu ostatniego roku. 87% badanych słyszało o terminie "cross faded". 5,2% określiło to doświadczenie jako bardzo pożądane, natomiast ponad 60,1% stwierdziło, że jest ono niepożądane

.

Jak uzyskać cross faded & dlaczego niektórzy ludzie to lubią

Jak uzyskać efekt cross faded? Nie jest to trudna koncepcja. Stajesz się cross faded, kiedy albo najpierw spożywasz marihuanę, potem pijesz, odwrotnie, albo spożywasz oba narkotyki jednocześnie

.

Ci, którzy używają obu narkotyków, są dwa razy bardziej skłonni do upicia się i upalenia w tym samym czasie. Dlaczego ktoś chciałby się tak upajać?

Dwie substancje wzmacniają działanie drugiej, tworząc intensywne uczucie bycia pijanymi upalonym, aka cross faded. Kiedy jest to dobre doświadczenie, jesteś w stanie ostatecznej euforii, bez troski o świat. Śmiejesz się więcej, robisz dzikie rzeczy i czujesz się młodo, co jest bardzo pożądane.

Nie każdy doświadcza tego stanu błogości. Czasami jesteś cross faded i czujesz, że nigdy nie będziesz już trzeźwy i umierasz.

Nauka za crossfadingiem: co się dzieje, kiedy mieszasz zioło i alkohol?

Możesz pomyśleć, dlaczego crossfading ma potencjał na tak negatywne doświadczenie, skoro bycie zarówno pijanym jak i naćpanym jest fajne? Co dzieje się z ciałem, kiedy jesteś zarówno naćpany jak i pijany?

Efekty cross faded zdarzają się z powodu tego, jak nasze ciała i umysły reagują na każdy narkotyk. Alkohol jest środkiem depresyjnym i wchodzi w interakcje z centralnym układem nerwowym, co wpływa na twoje zdolności motoryczne.

THC, psychoaktywny kannabinoid występujący w marihuanie, wchodzi w interakcję z receptorami kannabinoidowymi i zmienia twoje funkcje poznawcze, podczas gdy CBD, inny kannabinoid, relaksuje twoje ciało.

Alkohol wpływa na to, jak naczynia krwionośne wchłaniają THC

, co sprawia, że podczas crossfadingu szybciej osiągasz wyższy poziom. Zarówno alkohol jak i zioło zmieniają twój mózg, ale na różne sposoby. Połączenie tych dwóch odurza cię szybko i bez przebaczenia.

W konsekwencji rozszerzenie naczyń krwionośnych zwiększa tempo, w jakim THC jest wchłaniane.

W jednym z badań odkryto nawet, że efekt ten jest zależny od dawki. Innymi słowy, spożywanie większej ilości alkoholu powoduje większe nachylenie absorpcji THC.

W istocie, wypicie drinka przed paleniem wzmacnia psychodeliczny haj wywołany przez zioło.

Jednakże, zwiększa to również prawdopodobieństwo zazielenienia.

Innym efektem picia przed paleniem jest to, że marihuana częściowo łagodzi skutki działania alkoholu. W badaniu, w którym badani zostali poproszeni o palenie marihuany po spożyciu alkoholu, zaobserwowano znacznie niższy poziom biodostępności etanolu. W ten sposób, czyniąc go mniej prawdopodobnym do wchłonięcia przez komórki.

Nawet jeśli alkohol został spożyty jako pierwszy, kannabinoidy działają znacznie szybciej, ponieważ są wdychane bezpośrednio do płuc, podczas gdy alkohol musi być najpierw metabolizowany, zanim zacznie działać. Trwa to zazwyczaj od 30 do 90 minut.

Jak mówi konwencjonalna mądrość ludowa, "zioło przed piwem i jesteś czysty, piwo przed trawą i jesteś na dupie", palenie przed piciem stwarza mniejsze ryzyko za

zielenienia.

Jednak fałszywe jest przekonanie, że robienie tego w tej kolejności powiększa psychodeliczny haj zioła. Dzieje się tak dlatego, że nawet przed spożyciem alkoholu, kannabinoidy już zaczęły działać. Dlatego etanol nie będzie już miał wpływu na wchłanianie THC w tym czasie.

Jakie są cross faded efekty?

Efekty są intensywne. W jednej chwili jesteś zrelaksowany z odrobiną czegoś, co zdejmuje krawędź, a w następnej chwili jesteś tak niesamowicie

nawalony, że to nie jest zabawne. Większość ludzi dostaje kręćka podczas cross faded.

Co to są obroty? Spiny są kiedy siedzisz nieruchomo i czujesz się jak na rondzie na placu zabaw. Kiedy spróbujesz wstać, twoja równowaga będzie wyłączona, a to zniekształca twoją wizję. Jak tylko spróbujesz zamknąć oczy podczas cross faded, rondo zaczyna się ponownie, tworząc uczucie choroby lokomocyjnej i nudności

.

Nie będziesz w stanie zrobić nic przyjemnego. Wszystko, na czym się skupisz, to próba życia, ponieważ będziesz czuł się tak, jakbyś już nigdy nie był normalny. Będziesz chciał zwinąć się na zimnej podłodze w kuchni lub łazience

i czekać na krzyż wyblakłe uczucie, aby zakończyć.

Jakie są cross faded objawy?

Objawy to uczucia:

 • Zawroty głowy
 • Nudności
 • Dezorientacja
 • Paranoja
 • Panika

Jak długo trwa to uczucie?

Długość twojego doświadczenia cross faded wszystko zależy od tego, jak pijany i stoned jesteś. Jedno piwo i hit prawdopodobnie da ci miłe euforyczne doświadczenie, ale picie binge i cały joint to inna historia.

Ogólnie rzecz biorąc, bycie pijanym trwa przez około 6 godzin od ostatniego łyku. Pozostajesz na haju przez około 3 godziny, a potem efekty zaczynają się zmniejszać. W zależności od tego, jak i kiedy mieszasz, możesz być cross faded przez nawet 8 godzin

, ale poważne efekty zwykle umierają w dół w ciągu 3 do 4 godzin. Palenie zioła i picie

Jakie są zagrożenia związane z naćpaniem i upiciem się w tym samym czasie?

Chociaż marihuana nie jest śmiertelna, to alkohol jest, co stwarza niebezpieczeństwo podczas cross faded. Głównym ryzykiem jest to, jak marihuana i alkohol współdziałają z nudnościami

.

Trawka jest medycznie używana do zmniejszenia objawów nudności i wymiotów, co jest korzystne, gdy jesteś chory. Kiedy spożywasz zbyt dużo alkoholu, twoje ciało wykrywa, że jest w tobie toksyna i wymiotujesz, aby się jej pozbyć.

Podczas gdy krzyż zamarł, jeśli twoje ciało nie czuje mdłości z powodu marihuany, ryzykujesz zatrucie alkohol

owe, które może być śmiertelne.

Mniej poważnym ryzykiem jest to, że zarówno alkohol jak i marihuana upośledzają ocenę

sytuacji. Możesz być bardziej skłonny do wykonywania ryzykownych czynności, kiedy jesteś pod wpływem alkoholu, np. prowadzenia samochodu, uprawiania seksu bez zabezpieczenia lub spożywania większej ilości narkotyków. Wszystkie te działania mogą zagrażać życiu.

Jak uniknąć uczucia "cross faded"?

Przede wszystkim, możesz uniknąć uczucia "cross faded" po prostu nie spożywając alkoholu i marihuany razem

. Trzymaj się albo upijania, albo ćpania.

Jeśli zdecydujesz się na spożywanie obu narkotyków, znaj swoje granice i rób to z umiarem

. Wiele osób lubi wypić trochę podczas imprezy i czuje się dobrze. Jeśli to ty, nie ma nic złego w byciu naćpanym i pijanym.

Problem pojawia się, gdy jesteś początkującym użytkownikiem lub spożywasz obie substancje w nadmiernej ilości. Kiedy wiesz, że nie lubisz być cross faded, nie poddawaj się presji rówieśników.

Jak zakończyć cross faded high?

Więc już jesteś cross faded i nie masz jak zawrócić. Nie martw się, to się zdarza każdemu z nas. Co zrobić, aby zatrzymać to uczucie?

Nie ma magicznego lekarstwa, które sprawi, że będziesz trzeźwy i będziesz musiał to przeczekać

. Ciągle przypominaj sobie, że bycie cross faded skończy się, a ty będziesz w porządku. Chociaż jest to prawda, możesz zrobić kilka rzeczy, aby zachować spokój.

Po pierwsze, pij wodę

. Nie ma naukowego dowodu, że woda czyni cię mniej wysokim, ale sprawi, że będziesz mniej pijany. Pozostanie uwodnionym pomaga w cottonmouth i suchych oczach. Kiedy obniżysz swój procent alkoholu we krwi, powinieneś zacząć czuć się lepiej.

Następnie znajdź chłodne miejsce, aby zrelaksować

się, podczas gdy krzyż zanika. Kiedy jesteś pijany, twoje ciało zaczyna się nagrzewać, co czyni cię niewygodnym, wzmacniając niekorzystne uczucia cross faded.

Jeśli czujesz mdłości, spróbuj zjeść coś

, co pomoże wchłonąć alkohol. Twoje najlepsze wybory są skrobia, jak chleb, chipsy, pizza, lub frytki. Kiedy masz jedzenie w swoim systemie, twój żołądek poczuje się lepiej, a ty będziesz mniej pijany.

Kiedy nie masz spinów, spróbuj przespać krzyżowe wyblakłe uczucie.

Gdy wysokość pijanego i stoned doświadczenie zmniejsza, powinieneś być w stanie położyć się i dostać trochę odpoczynku.

Jeśli obroty od bycia Cross Faded są zbyt intensywne, to dobry pomysł, aby po prostu rzucić

, kiedy czujesz się jak to, jak to zatrzymuje swoje ciało od wchłaniania więcej alkoholu lub chwastów w połączeniu z edibles. Kiedy wszystko jest z twojego systemu, możesz zacząć trzeźwieć, aby zakończyć bycie cross faded.

Kiedy jesteś na imprezie i jesteś cross faded, upewnij się, że masz przyjaciela do pomocy

. Intensywne doświadczenie cross faded może być przerażające i podnieść paranoję i niepokój. Przyjaciel może Ci pomóc i zachować spokój, gdy czujesz się poza kontrolą. Palenie jointa z marihuaną

Jak pozbyć się kaca po cross faded?

Kace, ogólnie rzecz biorąc, nie są najlepszym sposobem na spędzenie niedzieli, a kace po cross faded są jeszcze gorsze. Obudzisz się z ogromnym bólem głowy, suchością w ustach, mdłościami i możesz czuć się jeszcze trochę nieobecny

.

Uczucie kaca jest kombinacją odwodnienia, braku snu, nudności i braku składników odżywczych

do odzyskania. Aby naprawić kaca krzyżowego, musisz zająć się każdym objawem z lekarstwem.

Oto co powinieneś zrobić rano po byciu cross faded:

 • Pij dużo wody
 • Pij wzmacniane napoje z minerałami, witaminami i cukrem, jak Gatorade czy Powerade.
 • Zostań w łóżku i zrelaksuj się
 • Weź lek przeciw nudnościom, jak Tums lub Pepto-Bismol
 • Jedz podstawowe pokarmy zawierające skrobię, takie jak chleb, ryż, krakersy lub ziemniaki.
 • Weź prysznic, aby ochłodzić ciało
 • Weź witaminy, aby uzupełnić swój organizm

Po dniu nieszczęścia, powinieneś czuć się znowu normalnie. Misz masz cross faded co jakiś czas lub gdy jesteś młody nie spowoduje zbyt dużych szkód, ale pamiętaj, że picie w binge i nadmierne palenie powodują długoterminowe skutki uboczne

.

Chociaż marihuana nie ma właściwości uzależniających, tak jak alkohol, uczucie bycia na haju i beztroski może stać się uzależniające. Zarówno alkohol, jak i marihuana mają długotrwały wpływ na funkcje poznawcze.

Pamiętaj tylko, że wszystko jest dobre w umiarze

, nawet bycie cross faded.

Końcowe punkty dotyczące efektu cross faded

Ludzie, którzy używają alkoholu i marihuany, wszyscy mają historię o jednym razie, kiedy dostali się tak sponiewierani od bycia cross faded

. Wszyscy tam byliśmy.

W niektórych przypadkach, dostajesz idealne uczucie cross faded i jesteś na szczycie świata. Innym razem, bierzesz o jeden hit za dużo lub pijesz o jedno piwo za dużo i wszystko idzie w dół. Możesz łatwo uniknąć złego czasu, trzymając się jednej substancji w tym samym czasie.

Teraz wiesz, co to jest cross faded i jak go uniknąć

; nadszedł czas, aby wyhodować swój własny zapas zioła, aby zawsze mieć trochę pod ręką. Kup nasiona marihuany z naszego banku nasion dla różnych odmian.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz