Feminizowane nasiona Master Kush

29 września 2022

Feminizowane nasiona Master Kush

 • 95% Indica 5% Sativa
 • Poziom THC do 18%.
 • Najlepsza w pomieszczeniach zamkniętych i w słonecznym klimacie
 • Zrównoważony, pełny haj dla ciała
 • Nasiona feminizowane dla uzyskania gwarantowanych rezultatów

Nasiona Master Kush zostały stworzone w budynku mieszkalnym w Amsterdamie, w Holandii, mieście znanym z miłości do marihuany. Ta prawie czysta indica jest potęgą na rynku marihuany - częściowo dzięki bardzo publicznym okrzykom koneserów marihuany, takich jak raper Snoop Dogg.

Rodzaj rośliny 95% Indica 5% Sativa
THC Do 18%
CBD Nieznaczna ilość
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Umiarkowany | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Kompaktowa
Kwiaty 9 tygodni
Plony 14 do 17 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Cytrusowy | Ziemisty
Efekty Odprężenie

Dzięki składowi 95% indica i 5% sativa, ta hybryda zdobyła nagrody Cannabis Cup przy dwóch różnych okazjach. Uważa się, że jest ona wynikiem połączenia znanego na całym świecie Hindu Kush ze Skunk #1 lub hodowli dwóch różnych odmian Hindu Kush.

Zdominowana przez indica odmiana Master Kush ma silny poziom THC sięgający 24%. Daje to możliwość wywołania euforii, która uspokaja, jednocześnie spowalniając organizm. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych odmian marihuany o silnym działaniu, nie powoduje ona, że Twój mózg "utknie". Zamiast tego zapewnia zrównoważony haj całego ciała, który jest przyjemny i gładki, bez ciężkości na mózgu.

 

Pochodzenie odmiany Master Kush

Master Kush został początkowo nazwany "High Rise", gdy został wyhodowany przez holenderską firmę White label seed w Amsterdamie. Ich wersja była mocarstwem indica z 95% indica i 5% sativa. Oryginalna odmiana została wyhodowana przy użyciu różnych odmian landrace z regionu Hindu Kush.

Uprawa feminizowanych nasion Master Kush

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Rośliny Master Kush

Master Kush jest odmianą łatwą w uprawie dla niektórych hodowców i umiarkowaną dla innych, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Ta odmiana preferuje gorący i tropikalny klimat, gdzie dużo promieni słonecznych będzie w stanie przeniknąć przez jej gęste buds. Rośliny są krótkie i grube i mogą rozwijać się w małej przestrzeni uprawnej. Master Kush jest uważana za łatwą w uprawie, ponieważ jest odporna na wiele szkodników, powszechnych pleśni i pasożytów.

Ze względu na swój rozmiar, odmiana ta jest idealna do uprawy hydroponicznej. Jej mały rozmiar nie zmniejsza jej apetytu, jednak, a uprawa hydroponiczna pozwala hodowcy dać tej małej roślinie troskliwą uwagę, na którą zasługuje.

Karmienie roślin Master Kush

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Master Kush potrzebuje 7-9 tygodni, aby zakwitnąć, jeśli jest uprawiana w pomieszczeniach. Plony powinny wynosić około 14 uncji na metr kwadratowy. Przy uprawie outdoor, należy spodziewać się zbiorów około 18 uncji użytecznego bud na roślinę. Zbiory odbywają się we wrześniu lub październiku.

Doświadczanie odmiany Master Kush

Master Kush zapewnia zrównoważony haj, który nie jest zbyt upojny ani kanapowy. Już po kilku zaciągnięciach jej efekty przejmują kontrolę nad ciałem, zapewniając silne odprężenie i spokój. Jak sama nazwa wskazuje, jest to "mistrz" relaksu dla całego ciała. Tworzy również zadziwiające obrazy z każdym puffem.

Odmiana ta sprawi, że twoje ciało poczuje się oszałamiające i szczęśliwe. W przeciwieństwie do wielu odmian indicas, tą odmianą można się cieszyć w ciągu dnia. Jeśli jesteś osobą pracującą, która doświadcza dużo stresu, to pokochasz jej relaksujące efekty. Odczujesz ulgę od stresu, która będzie trwała przez wiele godzin, co pozwoli ci na dalszą produktywność w ciągu dnia. Następnie, w nocy, kiedy twoje pobudzenie opadnie, będziesz w pełni zrelaksowany i gotowy do spokojnego snu, który będzie trwał przez całą noc.

Indica to przede wszystkim wypoczynek. Wiele z nich oferuje mózgowe uderzenie, które sprawia, że twoje ciało jest całkowicie zrelaksowane, a Master Kush nie jest inny. Ciesz się wyjątkową euforią tej odmiany, podczas gdy wprawia cię ona w dobry nastrój, przez cały czas trwania haju.

Oprócz lepszego nastroju, doświadczysz również małego głodu. Wytrawni konsumenci marihuany nazywają tę nagłą chęć zjedzenia czegokolwiek w zasięgu wzroku "munchies". Aby ograniczyć ten drobny efekt, zjedz coś. Ten efekt sprawia również, że jest to bardzo skuteczna terapia dla osób cierpiących na poważne nudności i utratę apetytu.

Master Kush sprawi, że poczujesz się świetnie, ale jest kilka drobnych efektów ubocznych. Podczas palenia tego szczepu marihuany, możesz czuć się jakby twoje usta były pełne bawełny z powodu suchości w ustach. Jest to łatwe do zwalczenia poprzez wypicie kilku płynów podczas i po paleniu tej odmiany. Ten szczep może również sprawić, że będziesz odwodniony do tego stopnia, że twoje oczy poczują się suche. Ponownie, pij dużo wody lub użyj kropli do oczu, jeśli twoje oczy staną się czerwone i swędzące.

Konsumenci Master Kush mogą odczuwać niewielkie zawroty głowy lub uczucie paranoi. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku spożywania dużych ilości. Jest to silna odmiana, więc początkujący palacze powinni zwracać uwagę na ilość wypalanej rośliny. Palenie zbyt dużej ilości tej odmiany może spowodować niewielki ból głowy i uczucie niepokoju.

Smak i zapach Master Kush

Nie da się nie zauważyć zapachu tej odmiany. Master Kush pachnie niezwykle silnie i ma rozpoznawalny aromat dank. Przypomina on użytkownikowi o ziemistej nucie z cytrusowym aromatem. W powietrzu unosi się również nutka słodyczy, która natychmiast wypełnia pomieszczenie obezwładniającym zapachem Kush.

Smak tej odmiany można najlepiej opisać jako ostry. Można w nim wyczuć słodki, drzewny smak, który jest zarówno gładki, jak i przyjemny dla języka. Przygotujcie się na ziemską przyjemność, która łączy się z silnym uderzeniem cytrusów.

Zastosowania Master Kush

Master Kush jest magiczna, jeśli chodzi o zastosowanie medyczne z kilku powodów. Jest bardzo skuteczną metodą leczenia zarówno tymczasowych, jak i przewlekłych stanów chorobowych. Ma również moc łagodzenia wielu dolegliwości, takich jak:

 • Depresja
 • Lęk
 • Zaburzenia psychiczne
 • Warunki stresowe
 • Przewlekły ból
 • Bóle głowy
 • Migreny
 • Utrata apetytu
 • Przewlekłe mdłości
 • Bóle stawów
 • Skurcze mięśni

Ponadto, ponieważ Master Kush wywołuje apetyt, jest polecana osobom chorym na raka, które przechodzą chemioterapię lub radioterapię. Powodują one chroniczne mdłości, które prowadzą do utraty apetytu. Ta odmiana wywołuje głód u tych pacjentów, dając im motywację do jedzenia i potencjalnie wspomagając ich powrót do zdrowia.

Kupno feminizowanych nasion Master Kush

Feminizowane nasiona Master Kush są dostępne w paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Można również kupić nasiona Master Kush jako część epickiego pakietu Mixpack. Jest to specjalna oferta zawierająca inne popularne odmiany kush: Hindu Kush i Bubba Kush.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie feminizowanych nasion Master Kush oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz