Runtz Seeds

5 września 2022

Runtz Seeds

 • 50% indica 50% sativa
 • Wysoki poziom THC w kierunku 29%.
 • Duże zbiory zarówno dla hodowców indoor jak i outdoor
 • Czujesz się zarówno zrelaksowany jak i w euforii
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

Odmiana marihuany Runtz ma poziom THC średnio między 19% a 29% i jest potężną mieszanką potencji i smaku. Nazwana po cukierku, jej imponująca genetyka jest krzyżówką Zkittlez i Gelato, (Gelato #33), która doprowadziła do powstania nasion marihuany Runtz. Runtz (aka Runtz OG) jest zrównoważoną hybrydą z podziałem indica sativa prawie 50/50. Konsumenci mogą oczekiwać epickiego, mózgowego haju i zrelaksowanego ciała.

Rodzaj rośliny 50% indica 50% sativa
THC Do 29%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Łatwa
Klimat Wewnętrzny | Słoneczny | Chłodny
Wielkość rośliny Średnia
Faza wegetacyjna 4 do 8 tygodni
Czas kwitnienia 7 do 8 tygodni
Plony 16 do 18 uncji z rośliny
Smak i zapach Jagodowy | Słodki | Cytrusowy
Efekty Euforyczny | Podnoszący na duchu | Szczęśliwy

Pochodzenie Runtz Weed

Odmiana Runtz zadebiutowała na Santa Rosa Emerald Cup w 2017 roku. Od tego czasu zbiera nagrody, w tym Leafly Strain of the Year za 2020 Cannabis Cup, 2020 People's Choice za Indica Flower i 2021 Hemp Cup za Runtz Wet Sugar (koncentrat).

Szczep Runtz pochodzi z różnych nagrodzonych fenotypów. Gelato zdobył tytuł szczepu roku Leafly za rok 2018. Zkittlez wygrał Best Indica Flower w 2015 Cannabis Cup.

Chociaż Runtz jest wciąż stosunkowo nowy i trudny do znalezienia, zyskał popularność w fenomenalnym tempie. Nie jest już ograniczony do swojej ojczyzny Los Angeles, teraz możesz kupić nasiona chwastów Runtz i uprawiać ten niesamowity szczep w domu.

Runtz ma ograniczone dane laboratoryjne, ale jej skład chemiczny jest w pewnym stopniu określony przez jej pochodzenie, smak i efekty. Szczepy rodzicielskie Zkittlez i Gelato mają znaczne ilości caryophyllene. Zkittlez ma również humulen i linalool, podczas gdy Gelato ma mircen i limonen. Caryophyllene jest najbardziej dominującym terpenem w tej odmianie, a następnie limonen, linalol, humulen i pinen.

Uprawa feminizowanych nasion konopi Runtz

To, co czyni nasiona marihuany Runtz wyjątkowymi, to ich możliwości. Dzięki dużej różnorodności fenotypów, jedno nasiono Runtz nie będzie dokładnie takie jak inne. Poziomy THC mogą się różnić w zależności od zbiorów, ale można liczyć na to, że mieszczą się w przedziale od 19% do 29%. Tak samo jest z podziałem indica/sativa. Choć nie zawsze jest to dokładnie 50/50, różnice są minimalne. W zależności od silniejszej odmiany macierzystej, stosunek ten wynosi zazwyczaj około 60/40.

Twoje nasiona Runtz pot będą kwitły w pomieszczeniach, na zewnątrz lub w szklarni. Ale potrzebują one więcej miejsca. Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują chwasty. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Runtz jest dla średnio zaawansowanych hodowców, ale jest dość łatwa w uprawie z odpowiednimi technikami. Ta marihuana dobrze reaguje na SCROG i SOG, jak również na trening pod wysokim ciśnieniem.

Rośliny Runtz zapierają dech w piersiach. Z całą gamą żywych odcieni, mają egzotyczny, tropikalny wygląd. Buds są zwarte i gęste z królewską purpurą, jasnym różem, szmaragdową zielenią i odcieniami limonki. Słupki mają ciepłe, spalone odcienie pomarańczy i żółci. Kwiatki lśnią grubą, lepką warstwą słodkich włosków.

Genetyka sativy oznacza, że rośliny te rosną pionowo, więc dobrym pomysłem jest zapewnienie wsparcia przy uprawie w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Klatki druciane, siatki trellis i sznurek są świetne opcje. Top i przycinać często, aby zapewnić niższe buds dostać wystarczającą wentylację i ekspozycję światła. Aby uzyskać jak najwięcej z nasion Runtz, należy przeczytać instrukcję kiełkowania ILGM.

Preferowany klimat

Rośliny konopi Runtz są wytrzymałe i przystosowują się do większości klimatów, jednak należy zapewnić im dużo bezpośredniego światła słonecznego i ciepła. Klimat śródziemnomorski jest idealnym środowiskiem dla nasion marihuany Runtz. Ta roślina potrzebuje cyklu świetlnego 12 godzin światła i 12 godzin ciemności, aby rozpocząć kwitnienie.

Nasiona marihuany Runtz produkują rośliny odporne na większość chorób. Wymagana jest jednak pewna interwencja. Jej wyjątkowy apetyt oznacza, że musisz mieć pod ręką dużo wody i składników odżywczych. Zwróć uwagę na gnicie korzeni i spalanie składników odżywczych. Nawożenie należy przeprowadzać na glebie organicznej, która jest bogata w składniki odżywcze. W odpowiednich warunkach, Twoja uprawa Runtz wykaże się niezwykłym wzrostem.

Karmienie roślin marihuany Runtz

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby znaleźć idealne składniki odżywcze dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Rośliny Indoor mają krótki czas kwitnienia od 7 do 9 tygodni, a roślina osiągnie wysokość około 4,5 stopy (około 135cm). To trwa 60 dni od początku kwitnienia dla rośliny, aby osiągnąć dojrzałość, a zbiory będą między 16 uncji na roślinę, jeśli są rosnące warunki pozwalają na to.

Zbieraj plony na zewnątrz pod koniec września do połowy października na półkulach północnych. W połowie kwietnia na półkulach południowych. Roślina może osiągnąć 5,9 stóp (około 180cm), jeśli mają wystarczająco dużo miejsca z wydajnością do 18 uncji/roślinę.

Doświadczenie z odmianą Runtz

Runtz produkuje potężny haj. Przypływ mózgowej euforii trwa godzinami, dając radosną energię. Poczujesz się oszołomiony pozytywnymi wibracjami, bardziej produktywny, kreatywny, skoncentrowany i gotowy do zmierzenia się ze światem. Szczęście, którego doświadczysz jest wszechogarniające. Nie bądź zaskoczony, jeśli będziesz bardziej rozmowny i chichotliwy niż zwykle. Jest to intensywne pobudzenie, które pozostawia Cię w całkowitej błogości. Zastrzyk podniesionej energii może trwać godzinami. Ale to, co idzie w górę, musi przyjść w dół.

Haj znajduje drogę do twojego ciała, gdzie pojawia się mrowienie. To wygodne zejście - jak Mary Poppins elegancko spływająca na ziemię ze swoją magiczną parasolką. Poczujesz się całkowicie zrelaksowany i nieobciążony. Nawet gdy te cechy indica nabiorą mocy, zachowasz funkcje umysłowe. Nie ma strasznej mgły mózgowej, chociaż będziesz mniej zmotywowany do zrobienia czegoś. W końcu zapadniesz w spokojny i zasłużony sen.

Ze względu na swoją moc, do odmiany Runtz należy podchodzić z ostrożnością. Łatwo jest przesadzić z mocnymi odmianami, zwłaszcza w przypadku osób o niskiej tolerancji lub nowych użytkowników. Nawet regularni konsumenci zioła mogą mieć złe doświadczenia, jeśli nie zachowują umiaru. Nadmierna ilość może prowadzić do zawrotów głowy, bólu głowy, a w niektórych przypadkach do paranoi i niepokoju. Nawet jeśli zachowasz umiar i tempo, możesz mieć problemy z przeżuwaniem, więc na wszelki wypadek miej w pobliżu jedzenie. Niektórzy twierdzą, że Runtz spowodował u nich niezwykłe pragnienie i suchość w ustach, więc pozostań nawodniony. Przygotuj też krople do oczu, bo suchość oczu jest prawie nieunikniona.

Zapach i smak Runtz

Runtz jest słodki, słodki, z delikatnymi nutami kwaśnych owoców i gładką, kremową ziemistością. Aromat jest o wiele bardziej ostry niż smak, chociaż nadal doświadczysz przyjemnego smaku podczas zaciągania się.

Wdech dostarcza owocowego uderzenia jagód, winogron i cytryny. Na wydechu słodycz przechodzi w miękki, przyjemny, maślany smak. Podteksty skunka i oleju napędowego kontrastują z cukrową słodyczą. Odmiana ta ma silny, rozpoznawalny zapach. Jeśli ktoś inny jest w pobliżu, przygotuj się do podzielenia.

Zastosowanie dla Runtz Weed

Chociaż nasiona doniczkowe Runtz są poszukiwane ze względu na ich zdolność do wywoływania uśmiechu na twarzy, odmiana Runtz ma również pewne zastosowanie terapeutyczne. Ten szczep jest idealny dla każdego, kto odczuwa dyskomfort psychiczny i fizyczny.

Terpeny caryophyllene, pinene i humulene są obciążone właściwościami przeciwzapalnymi. Linalool pomaga uspokoić ciało. Caryophyllene może zmniejszyć stan zapalny w jelitach, dzięki czemu jest to świetna odmiana na nudności i utratę apetytu.

Linalool w połączeniu z limonenem, który zwiększa skuteczność poprawy nastroju, może sprawić, że poczujesz się lżejszy, nieobciążony i spokojny. Te efekty uspokajają ciało i umysł.

Działanie Runtz zaczyna się od dodania energii, a kończy na uspokojeniu. Po zażyciu można się odprężyć i zrelaksować, a nie wpaść w depresję. Ten zrównoważony efekt ma bardzo terapeutyczny i pozytywny wpływ na umysł, ciało i duszę, co sprawia, że czujesz się dopieszczony i ożywiony.

Kupno feminizowanych nasion Runtz

Możesz kupić feminizowane nasiona Runtz w oddzielnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Kiedy kupujesz Feminizowane nasiona Runtz, oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz