Feminizowane nasiona Strawberry Kush

5 września 2022

Feminizowane nasiona Strawberry Kush

 • 75% Indica 25% Sativa
 • Poziom THC do 18%.
 • Szybko kwitnąca, dająca duże plony
 • Wspaniałe pobudzenie dla palenia w ciągu dnia
 • Nasiona feminizowane dla uzyskania gwarantowanych rezultatów

Strawberry Kush zapewnia łagodne odprężenie bez obezwładniającego brzęczenia. Zawartość THC wynosi zazwyczaj od 15% do 17%, ale doświadczeni hodowcy mogą osiągnąć 19%. Nasiona Strawberry Kush stanowią świetną odmianę do palenia w ciągu dnia i są uwielbiane dzięki swojemu charakterystycznemu smakowi.

Rodzaj rośliny 75% Indica 25% Sativa
THC Do 18%
CBD Niewielkie ilości
Klimat Wewnętrzny | Kontynentalny
Wielkość rośliny Kompaktowe
Kwiaty 8 tygodni
Plony 16 do 23 uncji na 3x3ft
Smak i zapach Słodki | Chłodny

Nasze feminizowane nasiona Strawberry Kush to w 25% sativa i w 75% indica. Dziedzictwo sativy zapewnia subtelny haj, a euforia indica uzupełnia go. Ta dobrze dopracowana odmiana smakuje i pachnie jak aromat truskawkowy. Poczujesz efekty, ale nie są one przytłaczające. Dzięki temu jest to świetna odmiana dla początkujących i okazjonalnych palaczy.

Pochodzenie odmiany Strawberry Kush

Strawberry Kush powstała jako krzyżówka klonów OG Kush i Strawberry Cough. Dziedzictwo Strawberry Cough zapewnia tej odmianie słodki jagodowy smak i aromat.

Uprawa nasion Strawberry Kush

Są to nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Rośliny Strawberry Kush

Strawberry Kush jest dość łatwa w uprawie, jednak jako roślina szybko kwitnąca, musisz zwrócić szczególną uwagę podczas procesu uprawy. Rośliny Strawberry Kush są małe. Jej wysokość osiąga średnio nieco poniżej 3 stóp. Jednakże, mają one tendencję do stawania się bardzo rozgałęzionymi. Dlatego mogą skorzystać z metody Sea of Green.

Gdy uprawiane na zewnątrz, Strawberry Kush rośliny mogą rosnąć znacznie wyższe niż rośliny wewnętrzne.

Najlepszy klimat dla roślin Strawberry Kush

Rośliny Strawberry Kush nadają się do uprawy zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Jak wiele odmian z dominacją indica, rośliny te preferują chłodne temperatury i najlepiej rozwijają się w pomieszczeniach.

Karmienie roślin Strawberry Kush

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby uzyskać odpowiedni pokarm dla roślin w każdej fazie wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Są one również dostępne w naszych zestawach do uprawy chwastów.

Kwitnienie i plony

Okres kwitnienia Strawberry Kush jest dość krótki. W uprawie indoor zajmuje to 8-9 tygodni (60-67 dni), zanim jest gotowa do zbiorów. Plony mogą osiągnąć około 500 gramów suchej marihuany na metr kwadratowy (lub 23oz na 3x3 stopy).

W przypadku uprawy outdoor, należy zaplanować zbiory około połowy października, przy podobnych spodziewanych plonach.

Doświadczanie Strawberry Kush

Chociaż Strawberry Kush to głównie indica, pali się ją jak sativę. Poczujesz wyraźne uderzenie w głowę, które sprawi, że będziesz wypoczęty, czujny i gotowy do działania przez cały dzień. W połączeniu z faktem, że odmiana ta nie powoduje senności, jest to idealna odmiana do palenia w ciągu dnia.

Strawberry Kush jest krzyżówką OG Kush i Strawberry Cough. OG Kush zapewnia silne działanie obezwładniające ciało, podczas gdy Strawberry Cough zapewnia mentalne, podnoszące na duchu doświadczenie, promując szczęście. Słodki smak tej odmiany jest idealny na przysmak po obiedzie.

Niektórzy użytkownicy Strawberry Kush mówią, że daje im poczucie beztroski. Niektórzy mówią też, że sprawia, że czują się pobudzeni... seksualnie. To sprawia, że Strawberry Kush jest doskonałym wyborem do relaksu i spędzania intymnego czasu z kochankiem lub partnerem.

Jak w przypadku wielu odmian, możesz spodziewać się suchych oczu i ust, jednak ponieważ Strawberry Kush ma wiele cech sativy, powinieneś być również przygotowany na potencjalne zawroty lub ból głowy. Jeśli masz skłonność do niepokoju lub paranoi podczas palenia zioła, to z tą odmianą należy postępować powoli.

Smak i zapach Strawberry Kush

Strawberry Kush ma aromat słodkiego drzewa sandałowego połączonego z bogatą ziemią. Podczas palenia wyczujesz znajomy zapach kushu zmieszanego z truskawkami. Po zapaleniu można nawet wyczuć aromat sosny i cytrusów.

Strawberry Kush ma czysty smak, który zapewnia owocowe połączenie smaków. Przygotuj się na pikantne, ziemiste i ziołowe smaki tej odmiany marihuany. Twoje podniebienie będzie zachwycone słodkimi smakami truskawek i innych jagód, które są połączone w tej aromatycznej odmianie marihuany.

Zastosowanie dla Strawberry Kush

Strawberry Kush jest znana z właściwości wywołujących euforię, dzięki czemu świetnie nadaje się do łagodzenia stresu. Wiele osób używa jej również do zniesienia uczucia bólu i rozluźnienia napięcia w ciele. Efekty pojawiają się szybko i są wystarczająco łagodne dla nawet najbardziej okazjonalnego palacza.

Strawberry Kush jest również świetna do pobudzenia apetytu. Bez względu na to, czy musisz odzyskać siły po nocy spędzonej na objadaniu się i przydałaby ci się mała motywacja do jedzenia, czy też cierpisz na bardziej długotrwałe problemy, ta odmiana zapewni ci niezawodne chrupanie.

Mieszanka poprawiającej nastrój euforii i ogólnego odprężenia sprawia, że odmiana ta jest idealna do radzenia sobie z różnymi problemami, jakie może wywołać organizm, w tym z niemożnością skupienia się, zrelaksowania lub dostrzeżenia pozytywnych aspektów. Jeśli życie przyprawia Cię o ból głowy, Strawberry Kush jest jednym ze sposobów, aby przywrócić uśmiech na Twoją twarz.

Kupno nasion Strawberry Kush

Możesz kupić nasiona Strawberry Kush w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Strawberry Kush oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum pomocy technicznej

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz