Barney's Farm - prezentacja

2 kwietnia 2019

Nasiona marihuany Barney's Farm

Barney’s Farm to firma odpowiedzialna za produkcję nasion marihuany. Jej początki sięgają roku 1986, sama firma zaś zainaugurowała swoją działalność w holenderskim Amsterdamie. Jej założyciel był w tym czasie członkiem niewielkiego stowarzyszenia skupiającego hodowców konopi indyjskich. Stowarzyszenie koncentrowało się na nowych odmianach i nie ustawało w poszukiwaniu materiału genetycznego.

We wczesnych latach osiemdziesiątych przedstawiciele stowarzyszenia podróżowali w tym celu po całym świecie, a efekty poszukiwań można było określić mianem bardziej niż zadawalających. Sama Barney’s Farm pojawiła się pod taką właśnie nazwą w roku 1991. Nie musiała przy tym długo czekać na zainteresowanie. Szybko uzyskała rozgłos, a nasiona spotkały się z wyjątkowo życzliwym przyjęciem. O sukcesie firmy zdecydowała przede wszystkim genetyka, nie tylko wyjątkowa, ale również zróżnicowana.

Tym jednak, co zdecydowało o tym, że jej popularność wykroczyła poza granice Holandii był, dziś już legendarny Sweet Tooth. Odmiana ta jest zresztą ceniona do dziś, a w związku z tym również często wybierana. Dziś Barney’s Farm bardzo często jest określana jako największy na świecie producent nasion konopi. Oczywiście, trudno jednoznacznie odpowiedzieć sobie na pytanie o to, ile prawdy jest w tym twierdzeniu, nie da się jednak ukryć, że niezmiennie mamy do czynienia z nasionami bardzo wysokiej jakości. Dziś firma jest w stanie zaproponować swoim klientom zarówno tak zwane nasiona regularne, jak i ich feminizowane odpowiedniki. Modne są też nasiona kwitnące autonomicznie.

Uprawa marihuany indoor

Najbardziej popularne już od lat są feminizowane nasiona indoor, a w TOP 3 można znaleźć propozycje takie, jak choćby Critical Kush oraz Pinapple Chunk. Wspomniane odmiany są wysoko cenione przez klientów, na podkreślenie zasługuje jednak i to, że zdobyły one szereg nagród na prestiżowych konkursach konopnych. Gdybyśmy więc uznawali, że wygrany Cannabis Cup jest wyznacznikiem solidności, nasiona Barney’s Farm można byłoby zaliczyć do ścisłej światowej czołówki. Oczywiście, wymienione już odmiany nie są wcale jedynymi, którymi moglibyśmy się zainteresować. Warto wspomnieć choćby o takich, jak Acapulco Gold, Liverty Haze, a także Utopia Haze. Oczywiście, każdy ma nieco inne teorie odnoszące się do przyczyn sukcesów Barney’s Farm, aby jednak wyrobić sobie zdanie na ten temat, najlepiej samemu przetestować omawiane tu rozwiązania.

Ciekawe nasiona

8 Ball Kush Odmiana ta pochodzi z rejonu na granicy afgańsko-pakistańskiej. Już samo położenie może być przy tym uważane za rekomendację, rejon ten często uważany jest bowiem za źródło najlepszego haszyszu na świecie. Nasiona są łatwe w uprawie, na uwagę w szczególny sposób zasługuje zaś to, że mogą kwitnąć nawet w złych warunkach. Roślina nie jest wysoka, charakteryzuje się jednak dużą wytrzymałością.

Acapulco Gold Tym razem mamy do czynienia z rozwiązaniem, które powinno zainteresować osoby ceniące sobie wysoką jakość. Na uwagę zasługują choćby jędrne pąki i widoczne kryształy THC. Ciekawy jest też smak określany jako bardzo intensywny.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz